Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9622018-11-26
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
11 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
12 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
13 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
14 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
15 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
16 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
17 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
18 Jan-E Arbin Festis Racing37,4462019-04-29
19 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
20 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
21 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
22 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
23 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
24 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
25 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
26 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
27 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
28 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
29 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
30 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
31 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
32 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,7302018-11-26
33 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
34 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
35 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
36 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
37 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
38 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
39 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
40 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
41 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
42 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
43 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
44 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
45 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
46 Henrik Eriksson Volvo37,8992018-12-15
47 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
48 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
49 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
50 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
51 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
52 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
53 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
54 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
55 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
56 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
57 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
58 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
59 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
60 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
61 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
62 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
63 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
64 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
65 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
66 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
67 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
68 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
69 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
70 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
71 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
72 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
73 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
74 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
75 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
76 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
77 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
78 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
79 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
80 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
81 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
82 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
83 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
84 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
85 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
86 Örjan Karlsson Hamek38,1842019-11-09
87 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
88 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
89 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
90 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
91 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
92 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
93 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
94 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
95 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
96 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
97 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
98 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
99 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
100 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
101 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
102 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
103 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
104 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
105 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
106 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,3002020-01-11
107 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
108 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
109 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
110 Anders Johansson Powel Racing38,3182019-05-27
111 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
112 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
113 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
114 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
115 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
116 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
117 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
118 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
119 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
120 Filip Johansson Master Work West38,3682019-07-24
121 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
122 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
123 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
124 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
125 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
126 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
127 Lilli Jensen Midroc38,3852019-08-18
128 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
129 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
130 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
131 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
132 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
133 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
134 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
135 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4282020-01-11
136 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
137 Mertkan Karakaya Osmans AB38,4352019-11-04
138 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
139 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
140 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
141 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
142 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,4582020-01-17
143 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
144 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
145 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
146 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
147 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
148 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
149 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
150 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
151 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
152 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
153 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
154 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
155 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
156 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
157 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
158 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
159 Daniel Bach Bilservice38,5142019-11-04
160 Henrik Petersson CEVT38,5152019-10-31
161 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
162 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
163 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
164 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
165 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
166 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
167 Martin Rapp Klimatservice38,5522019-11-04
168 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
169 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
170 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
171 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
172 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
173 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
174 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
175 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
176 Johannes Anderklint Viametrics38,5862019-11-21
177 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
178 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
179 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
180 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
181 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
182 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
183 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
184 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
185 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
186 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
187 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
188 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
189 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
190 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
191 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
192 Vilhelm Nilsson Dennfood AB38,6322019-11-17
193 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
194 Tom Hartland Stonefish Software38,6362019-12-20
195 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
196 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
197 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
198 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
199 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
200 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
201 Emil Green Desab38,6532019-01-26
202 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
203 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
204 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
205 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
206 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
207 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
208 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
209 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
210 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
211 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
212 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
213 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
214 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
215 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
216 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
217 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
218 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
219 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
220 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
221 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
222 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
223 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
224 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
225 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
226 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
227 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
228 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
229 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
230 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
231 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
232 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
233 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
234 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
235 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
236 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
237 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
238 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
239 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
240 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
241 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
242 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
243 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
244 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,7882019-05-30
245 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
246 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
247 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
248 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
249 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
250 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
251 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
252 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
253 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
254 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
255 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
256 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
257 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
258 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
259 David Law Volvo38,8162019-10-11
260 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
261 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
262 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
263 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
264 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
265 Robin Svedberg Tintin38,8372019-10-26
266 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
267 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
268 Amina Tayebi Gulex import38,8452019-10-15
269 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
270 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
271 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
272 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
273 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
274 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
275 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
276 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
277 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
278 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
279 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
280 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
281 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
282 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
283 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
284 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
285 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
286 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
287 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
288 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
289 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
290 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
291 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
292 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
293 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
294 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
295 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
296 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
297 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
298 Benjamin Bogers Emc Motoculture / Aspen38,8932020-01-13
299 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
300 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
301 Christoffer Christiansen Volvo Cars38,8962019-11-27
302 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
303 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
304 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
305 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
306 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
307 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
308 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
309 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
310 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
311 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
312 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
313 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
314 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
315 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
316 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
317 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
318 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
319 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
320 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
321 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
322 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
323 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
324 Isak Lind Eurobag AB38,9392020-01-11
325 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
326 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
327 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
328 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
329 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
330 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
331 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
332 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
333 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
334 Dominic Cote-Vaillancourt Team Canada38,9562019-12-18
335 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
336 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
337 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
338 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
339 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
340 Johan Samson CEVT38,9582019-11-27
341 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
342 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
343 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
344 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
345 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
346 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
347 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
348 Claes Haglund Kvaser AB38,9752019-12-17
349 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
350 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
351 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
352 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
353 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
354 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
355 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
356 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
357 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
358 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
359 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
360 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
361 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
362 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
363 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
364 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
365 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
366 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
367 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
368 Jasmine Hildebrand Lantmännen Aspen39,2302019-10-08
369 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
370 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
371 Jessica Feder Devvox39,3632019-10-05
372 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
373 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
374 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
375 Felicia Holmberg Jitex BK39,5112019-12-29
376 Viggo Pettersson Mamma Annika39,5202019-06-04
377 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
378 Anna Zielinska Jotun39,5952019-10-30
379 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
380 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
381 Henrik Bergstöm Formel 139,6612019-06-04
382 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
383 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
384 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
385 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
386 Josefine Johansson CEVT39,8642019-11-27
387 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
388 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
389 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
390 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
391 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
392 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
393 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
394 Leo Müller Autopoolen39,9712020-01-19
395 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
396 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
397 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
398 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
399 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
400 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
401 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
402 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
403 Zackarias Wahlberg GAK40,1452019-12-09
404 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
405 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
406 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
407 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
408 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
409 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
410 Jennifer Jörning Decisio40,2222019-11-28
411 SOFIA KLINGVALL FAIRING40,2282019-12-11
412 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
413 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
414 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
415 Emma Lundgren Montisori skolan skärt40,2802020-01-11
416 Isak Abrahamsson Lerkil IF40,2972020-01-06
417 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
418 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
419 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
420 Jeremy Eliasson Pappa Per40,3222020-01-13
421 Alexander Juntti Petronas40,3292019-12-16
422 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
423 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
424 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
425 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
426 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,3722019-09-29
427 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
428 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
429 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
430 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
431 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
432 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
433 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
434 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
435 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
436 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
437 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
438 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
439 Alexander Chai Team 1340,4802020-01-06
440 Hanna Madås Jerker40,4992019-10-17
441 Ida Lindell RealGymnasiet40,5012019-09-01
442 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
443 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,5102019-09-21
444 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
445 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
446 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
447 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
448 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
449 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
450 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
451 Anna Sandelin Regionalt cancercentrum40,5972019-10-16
452 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
453 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
454 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
455 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
456 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
457 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
458 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
459 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
460 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
461 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
462 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
463 Linn Kadfors Jollyroom40,6622019-09-28
464 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
465 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
466 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
467 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
468 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
469 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
470 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
471 Julia Johansson SMK Trollhättan40,7222019-12-14
472 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
473 Emma Källqvist Kaskad40,7292019-11-17
474 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
475 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
476 Wilhelm Abraham Iseråsskolan40,7352019-09-29
477 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
478 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
479 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
480 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing40,7562019-10-15
481 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
482 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
483 Oscar Fransson Säve Industrimodeller40,7782020-01-06
484 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
485 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
486 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
487 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
488 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
489 Joel Agård Särö40,8032019-10-08
490 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
491 Johanna Schulz Kawasaki40,8152019-10-05
492 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
493 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
494 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
495 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
496 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
497 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
498 Oliver Wysocki Koenigsegg40,8792019-10-08
499 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
500 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
501 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
502 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
503 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
504 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
505 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
506 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
507 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
508 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
509 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
510 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
511 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
512 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
513 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
514 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
515 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
516 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
517 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
518 Eric Naperotti Solängen BK41,0072019-12-16
519 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
520 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
521 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
522 Julia Krantz Karl Johan41,0462019-08-18
523 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
524 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
525 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
526 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
527 Lisa Ekelund Donnergymnasiet41,0732019-12-29
528 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
529 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
530 Bastiaan Christensen Hamilton41,0952019-10-29
531 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
532 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
533 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
534 Ella Vennerfors Särö41,1202019-11-02
535 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
536 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
537 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
538 Sandra Karlsson Bulycke RF41,1312019-10-26
539 Nicholas Mandini Bishop Arms41,1322019-10-09
540 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
541 Christine Isebäck Johans Mc41,1372019-10-05
542 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
543 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,1522019-10-28
544 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
545 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
546 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
547 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
548 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
549 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
550 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
551 Annelie Larsson Bulycke RF41,2032019-10-26
552 Carina Johansson SKANSKA41,2052019-10-25
553 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
554 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
555 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
556 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
557 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
558 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
559 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
560 Angelica Nilsson Polygon41,2982019-12-13
561 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
562 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
563 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
564 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
565 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
566 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
567 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
568 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
569 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
570 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
571 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
572 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
573 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
574 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
575 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
576 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
577 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
578 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
579 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
580 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
581 Diora Daher Tennis41,4222019-10-18
582 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
583 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
584 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
585 Emma Johansson Regionalt cancercentrum41,4512019-10-16
586 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
587 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
588 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
589 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
590 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
591 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
592 Johanna Blomberg Fastighetsbyrån Gbg Nord41,4722019-10-24
593 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
594 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
595 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
596 Naomi Farrugia Beach Volleyboll41,4852019-12-29
597 Anna Brännnhult Torestorpsbil41,4902019-12-14
598 Johanna Rönnbom Eliasson SABB41,4902019-09-22
599 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
600 Sara Wosoughian Yamaha41,5002019-12-16
601 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
602 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
603 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
604 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
605 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
606 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
607 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
608 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
609 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
610 Maria Stobbe BNP Paribas Cardif41,5292019-11-06
611 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
612 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
613 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
614 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
615 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
616 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
617 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,5552019-07-14
618 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
619 Sanna Carlström Best Transport JKPG41,5602019-09-21
620 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
621 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
622 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
623 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
624 Josephine Roman JollyRoom41,5812019-09-28
625 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
626 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
627 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
628 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK41,5982019-06-05
629 Josefina Larsson Eurobag AB41,5992020-01-11
630 Christine Sjökvist Pappa betalar41,6012019-12-07
631 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
632 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
633 Jennifer Norrhamn JollyRoom41,6062019-09-28
634 Isabelle Hansson Tanums IF41,6072019-12-14
635 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
636 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
637 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
638 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
639 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
640 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
641 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
642 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
643 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
644 Ida Redig Strange Duck41,6462019-09-22
645 Ana Spessoto Segula Technologies41,6482019-10-31
646 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
647 Moa Lennström Sportshopen41,6592019-11-02
648 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
649 Elmer Löfberg F141,6672020-01-06
650 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
651 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
652 Pernilla Krantz Pinori Hemtex41,6782019-10-17
653 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
654 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
655 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
656 Linnea Sörensen Rehab medicin41,6972019-12-14
657 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
658 Wilma Lindevall Lindevalls Rör41,7092019-11-16
659 Nelly Andersson Caretaker41,7122019-09-13
660 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
661 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
662 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
663 Mariette Lindgren AGA Gas41,7312019-11-29
664 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
665 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
666 Åsa Johansson Vann över Mattias41,7532020-01-12
667 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
668 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
669 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
670 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
671 Linnea Werner Särö SLTK41,7822019-10-13
672 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
673 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
674 Annette Larsson Bulycke RF41,7952019-10-26
675 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
676 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
677 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
678 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
679 Jessika Tiderman Skill More41,8062019-09-21
680 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
681 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
682 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
683 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
684 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
685 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
686 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
687 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
688 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
689 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
690 Lisbet Samuelsson Hökedalen Racing41,8422019-11-23
691 Jennifer Tiderman Skill More41,8432019-09-21
692 Greta Jodal NCC41,8432020-01-18
693 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
694 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
695 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
696 Ulrika Nodby Lönnrunan41,8602019-12-28
697 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
698 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
699 Anna Bredberg Hemtex41,8762019-10-17
700 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
701 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
702 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
703 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
704 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
705 Filip Ekeroth MA Lerum41,8892019-12-10
706 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
707 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
708 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
709 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
710 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
711 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
712 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
713 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
714 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
715 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
716 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
717 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
718 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
719 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
720 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
721 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
722 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
723 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
724 Moa Nyström Hamburgsund41,9562019-12-14
725 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
726 Kasper Majewski Team 1341,9612019-11-30
727 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
728 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
729 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
730 William Hultén Röss41,9632018-11-24
731 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
732 Lisa Eliasson Yoin41,9642019-11-16
733 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
734 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
735 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
736 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
737 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
738 William Åberg IFK41,9942019-09-27
739 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
740 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
741 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
742 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
743 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
744 Benjamin Wintell Cola Energi42,0102019-11-06
745 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
746 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
747 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
748 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
749 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
750 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
751 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
752 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
753 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
754 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
755 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
756 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
757 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
758 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
759 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
760 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
761 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
762 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
763 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
764 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
765 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
766 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
767 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
768 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
769 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
770 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
771 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
772 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
773 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
774 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
775 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
776 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
777 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
778 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
779 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
780 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
781 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
782 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
783 Alexander Hagman Lerkills IF42,2262019-10-28
784 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
785 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
786 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
787 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
788 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
789 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
790 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
791 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
792 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
793 Liam Dolk Hovås Hockey42,2902019-09-27
794 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
795 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
796 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
797 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
798 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
799 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
800 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
801 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
802 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
803 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
804 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
805 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
806 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
807 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
808 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
809 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
810 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
811 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
812 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
813 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
814 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
815 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
816 Lucas Kesselbring Lindome GIF42,3962020-01-07
817 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
818 Liam Lundgren Peppsi42,4032019-11-06
819 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården42,4042019-09-21
820 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
821 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
822 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
823 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
824 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
825 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
826 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
827 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
828 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
829 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
830 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
831 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
832 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
833 Tim Svensson VEMS42,4882019-07-26
834 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
835 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
836 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
837 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
838 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
839 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
840 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
841 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
842 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
843 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
844 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
845 Isak Aldero Jonsered IF42,5142020-01-05
846 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
847 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
848 Matheus Aldero Jonsereds IF42,5382020-01-05
849 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
850 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
851 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
852 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
853 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
854 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
855 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
856 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
857 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
858 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
859 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
860 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
861 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
862 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
863 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
864 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
865 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
866 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
867 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
868 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
869 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
870 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
871 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
872 Hugo Turebo Varla IBK42,6472019-09-08
873 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
874 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
875 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
876 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
877 Olle Svensson Pappa42,6562019-10-06
878 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
879 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
880 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
881 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
882 Adam Nordberg 0842,6752019-10-05
883 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
884 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,6842019-09-08
885 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
886 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
887 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
888 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
889 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
890 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
891 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
892 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
893 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
894 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
895 Olle Lager Larsson Lovello AB42,7242019-10-30
896 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
897 Tor Karlberg Bosch42,7292019-10-30
898 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
899 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
900 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
901 Julian Richter Mercedes42,7352020-01-19
902 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
903 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
904 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
905 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
906 Emil Sjölund MA Lerum42,7432020-01-14
907 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
908 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
909 William Askåsen Göteborg Sim42,7512020-01-11
910 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-05
911 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-04
912 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
913 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
914 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
915 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
916 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
917 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
918 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
919 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
920 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
921 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
922 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
923 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
924 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,8252019-09-26
925 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
926 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
927 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
928 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
929 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
930 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
931 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
932 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
933 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
934 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
935 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
936 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
937 Elias Holmgren Mclaren Racing42,8962019-12-09
938 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
939 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
940 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
941 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
942 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
943 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
944 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
945 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
946 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
947 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
948 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
949 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
950 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
951 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
952 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
953 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
954 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
955 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
956 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
957 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
958 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
959 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
960 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
961 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
962 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
963 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
964 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
965 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
966 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
967 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
968 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
969 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
970 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
971 Hugo Rosario Motorcross43,0372019-10-29
972 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
973 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
974 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
975 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
976 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
977 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
978 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
979 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
980 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
981 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
982 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
983 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
984 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
985 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
986 Oscar Whiteman Bacon43,0832019-11-08
987 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
988 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
989 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
990 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
991 Ville Wennergren Monster Energy43,1182019-12-30
992 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
993 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
994 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
995 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
996 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
997 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
998 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
999 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
1000 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
1001 Simon Kesselbring Kållered Ice bears43,1572020-01-07
1002 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
1003 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
1004 Jonathan Mardöll Iserås43,1592019-10-18
1005 William Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,1602019-09-22
1006 William Morken 3ker43,1672017-06-11
1007 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
1008 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
1009 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
1010 Calle Browallius partille Hockey43,1742019-10-08
1011 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
1012 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
1013 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
1014 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
1015 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
1016 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
1017 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
1018 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
1019 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
1020 Alexander Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,2452019-09-22
1021 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
1022 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
1023 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
1024 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
1025 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
1026 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
1027 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
1028 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
1029 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
1030 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
1031 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
1032 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
1033 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
1034 Ville Bremer North43,2752020-01-05
1035 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
1036 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
1037 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
1038 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
1039 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
1040 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
1041 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
1042 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
1043 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
1044 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
1045 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
1046 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1047 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
1048 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1049 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
1050 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
1051 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
1052 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
1053 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
1054 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
1055 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
1056 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
1057 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
1058 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
1059 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
1060 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
1061 Love Pettersson Framot43,3682019-12-09
1062 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
1063 Lisa Hall Håvelundsskolan43,3742020-01-11
1064 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1065 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1066 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1067 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1068 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
1069 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
1070 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1071 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1072 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
1073 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
1074 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
1075 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1076 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
1077 Eric Mattila Autolane43,4112019-12-01
1078 William Askåsen Göteborg Sim43,4112020-01-12
1079 Isac Schilhaneck Mölndals Skytteförening43,4202019-10-06
1080 Henry Blixt Hovås Billdal IF43,4292020-01-07
1081 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
1082 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
1083 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
1084 Elliot Rådesjö Älvängens MK43,4362020-01-05
1085 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
1086 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
1087 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1088 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
1089 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
1090 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
1091 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
1092 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1093 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1094 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
1095 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
1096 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
1097 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
1098 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
1099 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
1100 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
1101 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
1102 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
1103 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
1104 Jonathan Iserås Iseråskolan43,5032019-11-01
1105 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
1106 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
1107 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
1108 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
1109 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
1110 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
1111 Tage Larsson GK Frivolten43,5352019-12-01
1112 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1113 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
1114 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
1115 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
1116 Anton Dahlgren Go Kart43,5542020-01-11
1117 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
1118 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
1119 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
1120 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
1121 Alexander Baumann Shrek43,5732019-09-28
1122 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
1123 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1124 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
1125 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1126 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
1127 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
1128 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
1129 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1130 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
1131 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
1132 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1133 Axel Kläth Vala IBK43,6122020-01-07
1134 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6152019-10-06
1135 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
1136 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1137 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
1138 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
1139 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
1140 Morris Hedin Go Karting Majorna43,6562019-11-08
1141 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1142 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
1143 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1144 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
1145 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
1146 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
1147 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1148 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1149 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1150 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
1151 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1152 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1153 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
1154 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1155 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
1156 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
1157 Hugo Rocksage Parox Racing43,7172019-10-14
1158 Anton Hagman Nike43,7192019-10-28
1159 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
1160 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
1161 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
1162 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
1163 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
1164 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
1165 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1166 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
1167 Ludwig Andersson Blåvitt43,7372019-09-28
1168 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1169 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
1170 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1171 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
1172 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1173 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
1174 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
1175 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
1176 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
1177 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
1178 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
1179 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
1180 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1181 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1182 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
1183 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
1184 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
1185 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
1186 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1187 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1188 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1189 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
1190 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
1191 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
1192 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
1193 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
1194 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1195 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
1196 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
1197 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1198 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1199 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1200 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
1201 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
1202 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
1203 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
1204 Anton Ljungdahl Lerums IS43,8592019-10-29
1205 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
1206 Filippa Lundgren Montisori skolan skärt43,8712020-01-11
1207 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
1208 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
1209 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1210 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
1211 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
1212 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
1213 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
1214 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1215 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
1216 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
1217 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
1218 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1219 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
1220 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
1221 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1222 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1223 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
1224 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1225 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
1226 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
1227 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
1228 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
1229 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
1230 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
1231 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
1232 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1233 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
1234 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
1235 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
1236 Axel Hallgren Jonsereds IF43,9952020-01-05
1237 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
1238 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
1239 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
1240 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
1241 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
1242 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1243 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1244 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
1245 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
1246 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
1247 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
1248 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1249 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
1250 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1251 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1252 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
1253 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
1254 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
1255 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
1256 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
1257 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1258 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
1259 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1260 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1261 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
1262 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
1263 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
1264 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
1265 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1266 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
1267 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1268 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1269 Emma Svensson Baconligan44,6362019-12-28
1270 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
1271 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
1272 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
1273 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1274 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1275 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1276 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
1277 Ebba Bremer ÖIS44,8002020-01-05
1278 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
1279 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
1280 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
1281 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
1282 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
1283 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
1284 Ellen Piros GCO44,9032020-01-10
1285 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
1286 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
1287 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
1288 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
1289 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
1290 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
1291 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
1292 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
1293 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
1294 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
1295 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1296 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
1297 Thilda Harbeck Kullavik IF45,1502020-01-17
1298 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1299 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
1300 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1301 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
1302 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
1303 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
1304 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
1305 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
1306 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
1307 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
1308 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1309 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1310 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
1311 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1312 Elsa Ardström Hagen skolan45,4792019-11-01
1313 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
1314 Elina Wilhelm Billdals Ridhus45,4862019-09-07
1315 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1316 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
1317 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
1318 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1319 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
1320 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
1321 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
1322 Cecilia Janson Kullavik IF45,5412020-01-17
1323 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
1324 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
1325 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
1326 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1327 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
1328 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
1329 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1330 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
1331 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1332 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1333 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
1334 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1335 Lina Ekström Kullavik IF45,7132020-01-17
1336 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
1337 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
1338 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
1339 Sofia Björk AME45,7852020-01-04
1340 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
1341 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
1342 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1343 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1344 Elin Friman Lindome45,8412019-08-05
1345 Freja Krus Åsa IF45,8482020-01-06
1346 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1347 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1348 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1349 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
1350 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
1351 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1352 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1353 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1354 Alva Kristensson Kullavik IF45,9882020-01-17
1355 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
1356 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
1357 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
1358 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
1359 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1360 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
1361 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1362 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
1363 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1364 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
1365 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1366 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
1367 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1368 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
1369 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1370 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
1371 Hanna Jodal Skårskolan46,2162020-01-18
1372 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1373 Ylva Hermansson Skyttevägen46,2232019-12-30
1374 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1375 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1376 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
1377 Thea Vallentin Måla46,2842019-10-29
1378 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1379 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
1380 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
1381 Nellie Elvin Nordic46,3912019-12-28
1382 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
1383 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1384 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
1385 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
1386 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1387 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1388 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1389 Lo Dymlind MG Horse46,4642019-09-21
1390 Thea Claesson Handboll46,4652020-01-02
1391 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
1392 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
1393 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
1394 Malva Thyrell Kullavik IF46,5412020-01-17
1395 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
1396 Antoija Laurin GCO46,5772019-11-08
1397 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
1398 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
1399 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
1400 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1401 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
1402 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
1403 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
1404 Lovisa Östlund Kullavik IF46,6322020-01-17
1405 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1406 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
1407 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
1408 Bella Rolfson Qviding46,6852019-11-09
1409 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
1410 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1411 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
1412 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
1413 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
1414 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
1415 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
1416 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
1417 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
1418 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
1419 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
1420 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
1421 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
1422 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
1423 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
1424 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
1425 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
1426 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
1427 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
1428 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
1429 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
1430 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
1431 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
1432 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
1433 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
1434 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
1435 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
1436 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
1437 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
1438 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
1439 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
1440 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
1441 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
1442 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
1443 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
1444 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
1445 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
1446 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
1447 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
1448 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
1449 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17