Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9522020-05-25
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
11 Niklas Löberg Motionservice37,2902020-06-01
12 Jan-E Arbin Festis Racing37,2982020-05-25
13 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
14 Michael Lindgren MILE/nallex37,3162020-05-25
15 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
16 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
17 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
18 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
19 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
20 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
21 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
22 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
23 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
24 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
25 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,4902020-05-25
26 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
27 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
28 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
29 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
30 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
31 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
32 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
33 Henrik Eriksson Volvo37,6842020-05-25
34 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
35 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
36 Anders Johansson Powel Racing37,7312020-05-25
37 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
38 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
39 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
40 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
41 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
42 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
43 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
44 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
45 Jonathan Samuelsson Kawasaki37,8522020-05-25
46 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
47 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
48 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
49 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
50 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
51 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
52 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
53 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
54 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
55 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
56 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
57 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
58 Tina Zorko Kumgang Taekwondo37,9612020-05-14
59 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
60 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
61 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
62 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
63 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
64 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
65 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
66 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
67 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
68 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
69 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
70 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
71 Oscar Litorell NTI Johanneberg38,0172020-05-31
72 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
73 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
74 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
75 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
76 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
77 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
78 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
79 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
80 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
81 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
82 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
83 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
84 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
85 Eskil Jonasson GKSS38,1092020-05-25
86 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
87 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
88 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
89 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
90 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
91 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
92 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
93 Örjan Karlsson Hamek38,1842019-11-09
94 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
95 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
96 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
97 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
98 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
99 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
100 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
101 Filip Johansson Master Work West38,2132020-05-18
102 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
103 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
104 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
105 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,2392020-05-31
106 Hiwa Gholamzadi Volvo PV38,2462020-05-29
107 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
108 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
109 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
110 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
111 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
112 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
113 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
114 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
115 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
116 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,3002020-01-11
117 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
118 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
119 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
120 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
121 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
122 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
123 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
124 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
125 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
126 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
127 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
128 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
129 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
130 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
131 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
132 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
133 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
134 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
135 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
136 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
137 Lilli Jensen Midroc38,3852019-08-18
138 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
139 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
140 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
141 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
142 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
143 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
144 Mathias Eisle Bilia Kungsbacka38,4052020-04-17
145 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
146 Simon Lindberg ICA Maxi38,4232020-05-26
147 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4282020-01-11
148 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
149 Mertkan Karakaya Osmans AB38,4352019-11-04
150 Henrik Svensson Serenity38,4402020-05-05
151 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
152 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
153 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
154 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
155 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,4582020-01-17
156 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
157 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
158 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
159 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
160 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
161 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
162 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
163 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
164 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
165 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
166 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
167 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
168 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
169 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
170 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
171 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
172 Daniel Bach Bilservice38,5142019-11-04
173 Henrik Petersson CEVT38,5152019-10-31
174 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
175 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
176 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
177 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
178 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
179 Christoffer Lindblom CC Mark38,5472020-05-10
180 David Carlson Catrysh38,5492020-05-26
181 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
182 Martin Rapp Klimatservice38,5522019-11-04
183 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
184 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
185 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
186 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
187 Christopher Frohm Slim Jim38,5692020-04-12
188 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
189 Chris Marnoch Ventilationskontroll38,5802020-05-29
190 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
191 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
192 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
193 Johannes Anderklint Viametrics38,5862019-11-21
194 Filip Mellander Preem Ullevi38,5872020-01-29
195 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
196 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
197 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
198 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
199 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
200 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
201 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
202 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
203 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
204 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
205 Fredrik Gustavsson Klet och Fet38,6172020-05-10
206 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
207 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
208 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
209 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
210 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
211 Vilhelm Nilsson Dennfood AB38,6322019-11-17
212 Albin Norell Rich Energy38,6322020-05-25
213 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
214 Tom Hartland Stonefish Software38,6362019-12-20
215 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
216 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
217 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
218 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
219 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
220 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
221 Emil Green Desab38,6532019-01-26
222 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
223 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
224 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
225 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
226 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
227 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
228 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
229 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
230 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
231 Ilmo Anttonen Castellum38,6802020-01-29
232 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
233 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
234 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
235 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
236 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
237 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
238 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
239 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
240 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
241 Max Färestål Färestål38,7212020-05-23
242 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
243 Johan Berthag Shimadzu38,7272020-02-29
244 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
245 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
246 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
247 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
248 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
249 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
250 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
251 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
252 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
253 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
254 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
255 Tommy Hillberg Donsö Engine and Shiprepair AB38,7532020-02-15
256 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
257 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
258 Isak Abrahamsson Team 1338,7592020-05-06
259 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
260 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
261 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
262 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
263 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
264 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
265 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
266 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
267 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
268 Joachim Berg E-Verket38,7772020-03-07
269 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
270 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
271 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
272 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
273 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
274 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
275 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
276 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
277 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
278 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
279 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
280 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
281 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
282 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
283 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
284 David Law Volvo38,8162019-10-11
285 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
286 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
287 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
288 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
289 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
290 Robin Svedberg Tintin38,8372019-10-26
291 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
292 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
293 Amina Tayebi Gulex import38,8452019-10-15
294 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
295 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
296 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
297 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
298 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
299 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
300 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
301 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
302 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
303 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
304 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
305 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
306 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
307 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
308 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
309 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
310 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
311 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
312 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
313 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
314 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
315 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
316 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
317 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
318 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
319 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
320 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
321 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
322 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
323 Benjamin Bogers Emc Motoculture / Aspen38,8932020-01-13
324 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
325 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
326 Christoffer Christiansen Volvo Cars38,8962019-11-27
327 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
328 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
329 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
330 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
331 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
332 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
333 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
334 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
335 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
336 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
337 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
338 Alexander Enarsson Everton38,9192020-04-13
339 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
340 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
341 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
342 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
343 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
344 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
345 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
346 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
347 Jakob Ahlgren Fetesberg38,9362020-01-25
348 Artur Kuzminski Werksta38,9382020-03-11
349 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
350 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
351 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
352 Isak Lind Eurobag AB38,9392020-01-11
353 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
354 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
355 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
356 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
357 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
358 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
359 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
360 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
361 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
362 Dominic Cote-Vaillancourt Team Canada38,9562019-12-18
363 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
364 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
365 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
366 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
367 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
368 Johan Samson CEVT38,9582019-11-27
369 Peter Carvall Volvo Power Train38,9582020-02-22
370 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
371 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
372 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
373 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
374 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
375 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
376 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
377 Claes Haglund Kvaser AB38,9752019-12-17
378 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
379 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
380 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
381 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
382 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
383 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
384 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
385 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
386 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
387 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
388 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
389 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
390 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
391 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
392 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
393 Jeremy Eliasson Pappa Per39,0592020-05-06
394 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,0702020-03-31
395 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
396 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
397 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
398 Jasmine Hildebrand Lantmännen Aspen39,2302019-10-08
399 Henrik Bergström Formel 139,2812020-05-13
400 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,3222020-05-18
401 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
402 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
403 Viggo Pettersson Mamma Annika39,3482020-05-06
404 Alvin Säwström Farsan39,3532020-05-26
405 Eric Naperotti Solängen BK39,3632020-05-27
406 Jessica Feder Devvox39,3632019-10-05
407 Hanna Berthag Cellink39,3842020-02-29
408 Zackarias Wahlberg GAK39,4052020-05-27
409 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
410 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
411 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
412 Felicia Holmberg Jitex BK39,5112019-12-29
413 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
414 Alexander Juntti Petronas39,5772020-03-17
415 Anna Zielinska Jotun39,5952019-10-30
416 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
417 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
418 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
419 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
420 Josefine Johansson CEVT39,8642019-11-27
421 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
422 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
423 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
424 Nicholas Mandini Bishop Arms39,9092020-02-15
425 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
426 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
427 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
428 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
429 Leo Müller Autopoolen39,9692020-01-22
430 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
431 Martin Litorell Volvo39,9992020-03-08
432 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
433 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
434 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
435 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
436 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
437 Oscar Fransson Säve Industrimodeller40,0572020-01-22
438 Leo Abrahamsson Hanhals40,0772020-05-18
439 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
440 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
441 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
442 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
443 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
444 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
445 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
446 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
447 Jennifer Jörning Decisio40,2222019-11-28
448 SOFIA KLINGVALL FAIRING40,2282019-12-11
449 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
450 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
451 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
452 Emma Lundgren Montisori skolan skärt40,2802020-01-11
453 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
454 Tiia Litorell Mpya40,3162020-02-02
455 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
456 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
457 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
458 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
459 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
460 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
461 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,3722019-09-29
462 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
463 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
464 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
465 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
466 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
467 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
468 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
469 Alexander Chai Team 1340,4412020-02-05
470 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
471 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
472 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
473 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
474 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
475 Hanna Madås Jerker40,4992019-10-17
476 Ida Lindell RealGymnasiet40,5012019-09-01
477 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
478 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,5102019-09-21
479 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
480 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
481 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
482 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
483 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
484 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
485 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
486 Anna Sandelin Regionalt cancercentrum40,5972019-10-16
487 Markus Persson Lindåsskolan40,6092020-04-25
488 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
489 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
490 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
491 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
492 Maja Laakso Team mx Girls40,6322020-01-22
493 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
494 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
495 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
496 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
497 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
498 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
499 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
500 Hanna Dotevall Doteägg40,6572020-03-09
501 Linn Kadfors Jollyroom40,6622019-09-28
502 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
503 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
504 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
505 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
506 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
507 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
508 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
509 Julia Johansson SMK Trollhättan40,7222019-12-14
510 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
511 Emma Källqvist Kaskad40,7292019-11-17
512 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
513 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
514 Wilhelm Abraham Iseråsskolan40,7352019-09-29
515 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
516 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
517 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
518 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing40,7562019-10-15
519 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
520 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK40,7742020-05-24
521 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
522 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
523 Amanda Egger Picadeli40,7842020-05-31
524 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
525 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
526 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
527 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
528 Joel Agård Särö40,8032019-10-08
529 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
530 Johanna Schulz Kawasaki40,8152019-10-05
531 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
532 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
533 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
534 Lovisa Asklin Caretaker40,8332020-04-13
535 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
536 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
537 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
538 Oliver Wysocki Koenigsegg40,8792019-10-08
539 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
540 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
541 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
542 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
543 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
544 Elina Borgelsson ALAB40,9182020-05-02
545 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
546 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
547 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
548 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
549 Tim Svensson VEMS40,9302020-04-07
550 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
551 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
552 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
553 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
554 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
555 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
556 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
557 Emilia Johansson Volvo PV41,0002020-05-02
558 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
559 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
560 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
561 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
562 Emilia Celec GEVAB Bygg AB41,0452020-02-01
563 Julia Krantz Karl Johan41,0462019-08-18
564 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
565 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
566 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
567 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
568 Lisa Ekelund Donnergymnasiet41,0732019-12-29
569 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
570 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
571 Bastiaan Christensen Hamilton41,0952019-10-29
572 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
573 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
574 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
575 August Molin Taudien Nya Varvetskolan41,1132020-03-14
576 Ella Vennerfors Särö41,1202019-11-02
577 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
578 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
579 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
580 Gabriel Holm Säve SK41,1312020-05-23
581 Sandra Karlsson Bulycke RF41,1312019-10-26
582 Christine Isebäck Johans Mc41,1372019-10-05
583 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
584 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,1522019-10-28
585 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
586 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
587 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,1812020-04-05
588 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
589 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
590 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
591 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
592 Annelie Larsson Bulycke RF41,2032019-10-26
593 Carina Johansson SKANSKA41,2052019-10-25
594 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
595 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
596 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
597 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
598 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
599 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
600 Isabella Lopez Din städ Gbg41,2882020-02-07
601 Sanna Norén Sustainebility41,2962020-03-07
602 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
603 Sara Wosoughian Yamaha41,2972020-02-01
604 Angelica Nilsson Polygon41,2982019-12-13
605 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
606 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
607 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
608 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
609 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
610 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
611 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
612 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
613 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
614 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
615 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
616 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
617 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
618 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
619 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
620 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
621 Oscar Odenbrandt Lerum IS41,3952020-05-23
622 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
623 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
624 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
625 Diora Daher Tennis41,4222019-10-18
626 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
627 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
628 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
629 Emma Johansson Regionalt cancercentrum41,4512019-10-16
630 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
631 Lucas Wern Wern Racing41,4562020-02-15
632 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
633 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
634 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
635 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
636 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
637 Johanna Blomberg Fastighetsbyrån Gbg Nord41,4722019-10-24
638 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
639 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
640 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
641 Anton Bergelind Antmaster641,4842020-02-13
642 Naomi Farrugia Beach Volleyboll41,4852019-12-29
643 Anna Brännnhult Torestorpsbil41,4902019-12-14
644 Johanna Rönnbom Eliasson SABB41,4902019-09-22
645 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
646 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
647 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
648 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
649 Nelly Andersson Caretaker41,5062020-03-08
650 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
651 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
652 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
653 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
654 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
655 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
656 Maria Stobbe BNP Paribas Cardif41,5292019-11-06
657 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
658 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
659 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
660 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
661 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
662 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
663 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
664 Sanna Carlström Best Transport JKPG41,5602019-09-21
665 Pamela Axelsson Talarkompaniet41,5622020-01-29
666 Lisa Mellert Stålebo Ridklubb41,5702020-02-08
667 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
668 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
669 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
670 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
671 Adam Nordberg 0841,5782020-05-23
672 Kajsa Dovstad Expressen41,5792020-05-31
673 Josephine Roman JollyRoom41,5812019-09-28
674 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
675 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
676 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
677 Josefina Larsson Eurobag AB41,5992020-01-11
678 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
679 Christine Sjökvist Pappa betalar41,6012019-12-07
680 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
681 Jennifer Norrhamn JollyRoom41,6062019-09-28
682 Isabelle Hansson Tanums IF41,6072019-12-14
683 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
684 Dellie Carlson David Betalar41,6132020-05-26
685 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
686 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
687 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
688 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
689 Eva-Lotta Liljegren Griffeye41,6342020-02-24
690 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
691 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
692 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
693 Ida Redig Strange Duck41,6462019-09-22
694 Ana Spessoto Segula Technologies41,6482019-10-31
695 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
696 Moa Lennström Sportshopen41,6592019-11-02
697 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
698 Elmer Löfberg F141,6672020-01-06
699 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
700 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
701 Pernilla Krantz Pinori Hemtex41,6782019-10-17
702 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
703 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
704 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
705 Ludvig Bartholdsson Williams41,6952020-03-31
706 Linnea Sörensen Rehab medicin41,6972019-12-14
707 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
708 Frida Ivarsson Fridton41,7082020-05-30
709 Wilma Lindevall Lindevalls Rör41,7092019-11-16
710 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
711 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
712 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
713 Mariette Lindgren AGA Gas41,7312019-11-29
714 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
715 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
716 Åsa Johansson Vann över Mattias41,7532020-01-12
717 Leonel Skaar Auto Lounge41,7552020-05-13
718 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
719 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
720 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
721 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
722 Amanda Krause Griffeye41,7722020-02-24
723 Linnea Werner Särö SLTK41,7822019-10-13
724 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
725 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
726 Annette Larsson Bulycke RF41,7952019-10-26
727 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
728 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
729 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
730 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
731 Jessika Tiderman Skill More41,8062019-09-21
732 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
733 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
734 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
735 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
736 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
737 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
738 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
739 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
740 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
741 Lisbet Samuelsson Hökedalen Racing41,8422019-11-23
742 Jennifer Tiderman Skill More41,8432019-09-21
743 Greta Jodal NCC41,8432020-01-18
744 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
745 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
746 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
747 Ulrika Nodby Lönnrunan41,8602019-12-28
748 Johanna Målberg Torestorp Aero41,8622020-02-11
749 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
750 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
751 Anna Bredberg Hemtex41,8762019-10-17
752 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
753 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
754 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
755 Leon Andersson Fulgente41,8862020-03-29
756 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
757 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
758 Filip Ekeroth MA Lerum41,8892019-12-10
759 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
760 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
761 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
762 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
763 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
764 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
765 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
766 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
767 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
768 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
769 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
770 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
771 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
772 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
773 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
774 Diana Pantos Badgastein41,9412020-04-13
775 Joel Jönrup Markusson & Jönrup41,9442020-02-01
776 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
777 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
778 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
779 Moa Nyström Hamburgsund41,9562019-12-14
780 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
781 Kasper Majewski Team 1341,9612019-11-30
782 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
783 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
784 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
785 William Hultén Röss41,9632018-11-24
786 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
787 Lisa Eliasson Yoin41,9642019-11-16
788 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
789 Agnes Boberg Morsan41,9802020-04-11
790 Kristina Nilenius Sweco41,9812020-02-26
791 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
792 Noah Hedenblom Sjövalla FK41,9852020-02-29
793 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
794 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
795 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
796 William Åberg IFK41,9942019-09-27
797 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
798 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
799 Karin Algell Trollhill AB41,9962020-05-06
800 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
801 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
802 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
803 Benjamin Wintell Cola Energi42,0102019-11-06
804 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
805 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
806 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
807 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
808 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
809 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
810 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
811 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
812 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
813 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
814 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
815 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
816 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
817 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
818 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
819 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
820 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
821 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
822 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
823 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
824 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
825 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
826 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
827 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
828 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
829 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
830 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
831 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
832 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
833 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
834 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
835 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
836 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
837 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
838 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
839 Edvin Gårlin Onsala IBK42,2082020-05-16
840 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
841 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
842 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
843 Alexander Hagman Lerkills IF42,2262019-10-28
844 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
845 Hugo Turebo Varla IBK42,2532020-02-22
846 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
847 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
848 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
849 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
850 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
851 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
852 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
853 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
854 Liam Dolk Hovås Hockey42,2902019-09-27
855 Melvin Gratschew SG 9742,2922020-04-07
856 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
857 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
858 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
859 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
860 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
861 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
862 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
863 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
864 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
865 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
866 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
867 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
868 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
869 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
870 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
871 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
872 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
873 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
874 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
875 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
876 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
877 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
878 Hugo Thoresson Cinode42,3842020-02-29
879 Lucas Kesselbring Lindome GIF42,3962020-01-07
880 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
881 Liam Lundgren Peppsi42,4032019-11-06
882 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården42,4042019-09-21
883 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
884 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
885 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
886 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
887 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
888 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
889 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
890 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
891 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,4572020-04-08
892 Carl Öwren Finestra42,4572020-02-29
893 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
894 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
895 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
896 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
897 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
898 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
899 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
900 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
901 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
902 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
903 Felix Andersson Forse42,5032020-02-15
904 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
905 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
906 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
907 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
908 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
909 Isak Aldero Jonsered IF42,5142020-01-05
910 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
911 Nanou Jungstrand Tony A:)!42,5262020-05-28
912 William Canova LBK42,5272020-03-29
913 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
914 Mika Wettterqvist Auto-kemi42,5372020-02-23
915 Matheus Aldero Jonsereds IF42,5382020-01-05
916 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
917 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
918 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
919 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
920 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
921 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
922 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
923 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
924 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
925 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
926 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
927 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
928 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
929 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
930 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
931 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
932 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
933 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
934 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
935 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
936 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
937 Lukas Canova LIS42,6342020-03-29
938 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
939 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
940 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
941 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
942 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
943 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
944 Olle Svensson Pappa42,6562019-10-06
945 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
946 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
947 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
948 Didrik Baudin Kungsladugårdskolan42,6662020-04-07
949 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
950 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
951 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
952 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
953 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
954 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
955 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
956 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
957 Algot Sandström Koenigsegg42,7062020-02-02
958 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
959 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
960 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
961 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
962 Olle Lager Larsson Lovello AB42,7242019-10-30
963 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
964 Tor Karlberg Bosch42,7292019-10-30
965 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
966 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
967 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
968 Julian Richter Mercedes42,7352020-01-19
969 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
970 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
971 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
972 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
973 Emil Sjölund MA Lerum42,7432020-01-14
974 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
975 William Askåsen Göteborg Sim42,7512020-01-11
976 Oliver Holst Kungsbacka IF42,7712020-05-23
977 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-04
978 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-05
979 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
980 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
981 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
982 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
983 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
984 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
985 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
986 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
987 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
988 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
989 Erik Lindé Coca Cola42,8072020-02-18
990 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
991 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
992 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,8252019-09-26
993 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
994 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
995 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
996 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
997 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
998 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
999 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
1000 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
1001 Viggo Natt och Dag PartilleBo42,8712020-04-24
1002 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
1003 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
1004 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
1005 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
1006 Elias Holmgren Mclaren Racing42,8962019-12-09
1007 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
1008 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
1009 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
1010 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
1011 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
1012 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
1013 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
1014 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
1015 Sebastian Svedberg FBC Lerum42,9162020-05-17
1016 Charlie Flomark Tennis42,9162020-02-15
1017 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
1018 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
1019 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
1020 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
1021 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
1022 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
1023 Mosa Babayigit Frölunda IF42,9422020-05-30
1024 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
1025 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
1026 Nova Andersson Bulldog42,9502020-03-29
1027 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
1028 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
1029 Liam Holst Kungsbacka TKD42,9562020-05-21
1030 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
1031 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
1032 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
1033 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
1034 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
1035 Jesper Vernnström Big Mac42,9852020-05-27
1036 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
1037 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
1038 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
1039 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
1040 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
1041 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
1042 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
1043 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
1044 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
1045 Hugo Rosario Motorcross43,0372019-10-29
1046 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
1047 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
1048 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
1049 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
1050 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
1051 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
1052 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
1053 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
1054 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
1055 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
1056 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
1057 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
1058 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
1059 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
1060 Oscar Whiteman Bacon43,0832019-11-08
1061 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
1062 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
1063 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
1064 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
1065 Ville Wennergren Monster Energy43,1182019-12-30
1066 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
1067 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
1068 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
1069 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
1070 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
1071 Leo Asgarolady Billdals BK43,1382020-03-28
1072 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
1073 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
1074 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
1075 Simon Kesselbring Kållered Ice bears43,1572020-01-07
1076 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
1077 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
1078 Jonathan Mardöll Iserås43,1592019-10-18
1079 William Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,1602019-09-22
1080 William Ekwall Rundh Fortnite43,1602020-05-23
1081 William Morken 3ker43,1672017-06-11
1082 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
1083 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
1084 Lukas Banic Alovera43,1712020-04-06
1085 Calle Browallius partille Hockey43,1742019-10-08
1086 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
1087 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
1088 Elin Friman Lindome43,1892020-04-10
1089 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
1090 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
1091 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
1092 Wictor Källerman D2443,2102020-03-09
1093 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
1094 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
1095 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
1096 Linn Bergman HK Aranäs43,2242020-02-14
1097 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
1098 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
1099 Alexander Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,2452019-09-22
1100 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
1101 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
1102 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
1103 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
1104 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
1105 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
1106 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
1107 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
1108 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
1109 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
1110 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
1111 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
1112 Ville Bremer North43,2752020-01-05
1113 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
1114 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
1115 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
1116 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
1117 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
1118 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
1119 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
1120 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
1121 Lynn Turitz Polhemsgymnasiet43,3022020-01-25
1122 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
1123 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
1124 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
1125 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1126 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
1127 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1128 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
1129 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
1130 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
1131 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
1132 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
1133 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
1134 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
1135 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
1136 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
1137 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
1138 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
1139 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
1140 Love Pettersson Framot43,3682019-12-09
1141 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
1142 Lisa Hall Håvelundsskolan43,3742020-01-11
1143 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1144 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1145 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1146 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1147 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
1148 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
1149 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1150 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1151 John Turitz Särö IK43,3972020-01-25
1152 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
1153 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
1154 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
1155 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1156 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
1157 Eric Mattila Autolane43,4112019-12-01
1158 William Askåsen Göteborg Sim43,4112020-01-12
1159 Jamie Slevin Bauer43,4192020-02-29
1160 Isac Schilhaneck Mölndals Skytteförening43,4202019-10-06
1161 Henry Blixt Hovås Billdal IF43,4292020-01-07
1162 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
1163 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
1164 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
1165 Elliot Rådesjö Älvängens MK43,4362020-01-05
1166 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
1167 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
1168 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1169 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
1170 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
1171 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
1172 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
1173 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1174 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1175 Alexander Koutzamanis IBK43,4602020-03-14
1176 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
1177 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
1178 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
1179 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
1180 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
1181 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
1182 Carl Von Braun Snickers43,4862020-04-06
1183 Leo Florén Auto Lounge43,4872020-05-09
1184 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
1185 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
1186 Gustav Johansson Chalmers Golfklubb43,4962020-02-01
1187 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
1188 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
1189 Jonathan Iserås Iseråskolan43,5032019-11-01
1190 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
1191 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
1192 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
1193 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
1194 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
1195 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
1196 Tage Larsson GK Frivolten43,5352019-12-01
1197 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1198 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
1199 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
1200 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
1201 Anton Dahlgren Go Kart43,5542020-01-11
1202 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
1203 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
1204 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
1205 Karl Brygge HBIF43,5662020-01-19
1206 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
1207 Alexander Baumann Shrek43,5732019-09-28
1208 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
1209 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1210 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
1211 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1212 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
1213 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
1214 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
1215 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1216 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
1217 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
1218 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1219 Axel Kläth Vala IBK43,6122020-01-07
1220 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6152019-10-06
1221 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
1222 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1223 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
1224 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
1225 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
1226 Morris Hedin Go Karting Majorna43,6562019-11-08
1227 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1228 Elliot Petersson Pappa43,6582020-02-04
1229 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
1230 Anton Angsman Askim BTK43,6642020-02-22
1231 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1232 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
1233 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
1234 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
1235 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1236 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1237 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1238 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
1239 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1240 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1241 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
1242 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1243 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
1244 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
1245 Hugo Rocksage Parox Racing43,7172019-10-14
1246 Ludvig Ekdahl BMW43,7172020-03-15
1247 Anton Hagman Nike43,7192019-10-28
1248 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
1249 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
1250 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
1251 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
1252 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
1253 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
1254 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1255 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
1256 Ludwig Andersson Blåvitt43,7372019-09-28
1257 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1258 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
1259 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1260 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
1261 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1262 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
1263 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
1264 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
1265 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
1266 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
1267 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
1268 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
1269 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1270 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1271 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
1272 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
1273 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
1274 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
1275 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1276 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1277 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1278 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
1279 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
1280 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
1281 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
1282 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
1283 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1284 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
1285 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
1286 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1287 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1288 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1289 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
1290 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
1291 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
1292 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
1293 Anton Ljungdahl Lerums IS43,8592019-10-29
1294 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
1295 Filippa Lundgren Montisori skolan skärt43,8712020-01-11
1296 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
1297 Linus Lindström Snabb43,8802020-02-14
1298 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
1299 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1300 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
1301 Malte Meyer Särö Kometerna43,9032020-03-06
1302 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
1303 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
1304 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
1305 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1306 Ragnar Torstensson KarlJohanskolan43,9162020-01-26
1307 Shaun Downes Lindome43,9172020-05-10
1308 George Chekan Frejaskolan43,9202020-05-31
1309 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
1310 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
1311 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
1312 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1313 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
1314 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
1315 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1316 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1317 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
1318 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1319 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
1320 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
1321 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
1322 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
1323 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
1324 Edvin Ahlander GKK43,9712020-05-15
1325 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
1326 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
1327 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1328 Daemon Hiller Önnered HK43,9752020-03-14
1329 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
1330 Anton Falebjörk RT Kakel43,9792020-02-11
1331 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
1332 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
1333 Axel Hallgren Jonsereds IF43,9952020-01-05
1334 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
1335 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
1336 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
1337 Elina Wilhelm Billdals Ridhus44,0642020-03-28
1338 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
1339 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
1340 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1341 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1342 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
1343 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
1344 Milea Svedberg Gråbo gymnastik44,1622020-05-17
1345 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
1346 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
1347 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1348 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
1349 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1350 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1351 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
1352 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
1353 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan44,4002020-05-24
1354 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
1355 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
1356 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
1357 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1358 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
1359 Moa Lindegren Björkö44,4512020-02-15
1360 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1361 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1362 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
1363 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
1364 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
1365 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
1366 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1367 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
1368 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1369 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1370 Emma Svensson Baconligan44,6362019-12-28
1371 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
1372 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
1373 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
1374 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1375 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1376 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1377 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
1378 Ebba Bremer ÖIS44,8002020-01-05
1379 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
1380 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
1381 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
1382 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
1383 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
1384 Bea Waller Älvsborg FF44,8812020-05-02
1385 Ellen Piros GCO44,9032020-01-10
1386 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
1387 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
1388 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
1389 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
1390 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
1391 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
1392 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
1393 Vera Börjesson Ågren Majbacka44,9972020-05-30
1394 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
1395 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
1396 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
1397 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
1398 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
1399 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
1400 Thilda Harbeck Kullavik IF45,1502020-01-17
1401 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
1402 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
1403 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
1404 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
1405 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
1406 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
1407 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
1408 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
1409 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
1410 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
1411 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
1412 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
1413 Elsa Ardström Hagen skolan45,4792019-11-01
1414 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
1415 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
1416 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
1417 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
1418 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
1419 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
1420 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
1421 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
1422 Cecilia Janson Kullavik IF45,5412020-01-17
1423 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
1424 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
1425 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
1426 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
1427 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
1428 Loren Asklin Caretaker45,6142020-04-13
1429 Leonor Lindqvist Acne Studios45,6222020-02-25
1430 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
1431 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
1432 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
1433 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
1434 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
1435 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
1436 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
1437 Lina Ekström Kullavik IF45,7132020-01-17
1438 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
1439 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
1440 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
1441 Sofia Björk AME45,7852020-01-04
1442 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
1443 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
1444 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
1445 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
1446 Freja Krus Åsa IF45,8482020-01-06
1447 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
1448 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
1449 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
1450 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
1451 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
1452 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
1453 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
1454 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
1455 Emily Colliander ÄFF45,9772020-05-14
1456 Tuva Horkeby MIF 0745,9872020-03-01
1457 Alva Kristensson Kullavik IF45,9882020-01-17
1458 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
1459 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
1460 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
1461 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
1462 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
1463 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
1464 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
1465 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
1466 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
1467 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
1468 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
1469 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
1470 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
1471 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
1472 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
1473 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
1474 Hanna Jodal Skårskolan46,2162020-01-18
1475 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
1476 Ylva Hermansson Skyttevägen46,2232019-12-30
1477 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
1478 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
1479 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
1480 Thea Vallentin Måla46,2842019-10-29
1481 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
1482 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
1483 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
1484 Nellie Elvin Nordic46,3912019-12-28
1485 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
1486 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
1487 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
1488 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
1489 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1490 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
1491 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
1492 Lo Dymlind MG Horse46,4642019-09-21
1493 Thea Claesson Handboll46,4652020-01-02
1494 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
1495 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
1496 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
1497 Malva Thyrell Kullavik IF46,5412020-01-17
1498 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
1499 Antoija Laurin GCO46,5772019-11-08
1500 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
1501 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
1502 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
1503 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
1504 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
1505 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
1506 Lovisa Östlund Kullavik IF46,6322020-01-17
1507 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
1508 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
1509 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
1510 Bella Rolfson Qviding46,6852019-11-09
1511 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
1512 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
1513 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06