Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Alla varvtider

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9522020-05-25
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
11 Niklas Löberg Motionservice37,2902020-06-01
12 Jan-E Arbin Festis Racing37,2982020-05-25
13 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
14 Michael Lindgren MILE/nallex37,3162020-05-25
15 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
16 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
17 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
18 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
19 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
20 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
21 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
22 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
23 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
24 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
25 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,4902020-05-25
26 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
27 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
28 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
29 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
30 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
31 Henrik Eriksson Volvo37,5742020-07-28
32 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
33 William Devletyan Aldardo37,6142020-06-26
34 Jakob Wilhelmssson Red Bull Racing37,6172020-07-28
35 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
36 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
37 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
38 Anders Johansson Powel Racing37,7312020-05-25
39 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
40 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
41 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
42 Oscar Litorell Chalmers37,8172020-08-11
43 Daniel Reinhard Rennsport37,8332020-07-28
44 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
45 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
46 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
47 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
48 Jonathan Samuelsson Kawasaki37,8522020-05-25
49 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
50 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
51 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
52 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
53 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
54 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
55 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
56 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
57 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
58 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
59 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
60 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
61 Tina Zorko Kumgang Taekwondo37,9612020-05-14
62 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
63 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
64 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
65 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
66 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
67 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
68 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
69 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
70 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
71 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
72 Filip Jannerberg Rennsport38,0082020-07-28
73 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
74 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
75 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
76 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
77 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
78 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
79 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
80 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
81 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
82 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
83 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
84 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
85 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
86 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
87 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
88 Eskil Jonasson GKSS38,1092020-05-25
89 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
90 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
91 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
92 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
93 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
94 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
95 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
96 Örjan Karlsson Hamek38,1842019-11-09
97 Rickard Eliasson LKN38,1842020-06-15
98 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
99 Hampus Johansson Master Work West38,1862020-08-05
100 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
101 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
102 Filip Johansson Master Work West38,1932020-08-05
103 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
104 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
105 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
106 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
107 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
108 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
109 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,2392020-05-31
110 Hiwa Gholamzadi Volvo PV38,2462020-05-29
111 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
112 Daniel Nilsson Bil-Nilsson38,2532020-07-28
113 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
114 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
115 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
116 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
117 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
118 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
119 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
120 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
121 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,3002020-01-11
122 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
123 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
124 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
125 Simon Jannerberg RennSport38,3262020-07-28
126 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
127 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
128 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
129 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
130 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
131 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
132 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
133 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
134 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
135 Alex Kjellerup KTM38,3552020-06-30
136 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
137 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
138 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
139 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
140 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
141 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
142 Lilli Jensen Midroc38,3802020-06-21
143 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
144 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
145 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
146 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
147 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
148 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
149 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
150 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
151 Alexander Bosson Pappa38,4052020-08-09
152 Mathias Eisle Bilia Kungsbacka38,4052020-04-17
153 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
154 Simon Lindberg ICA Maxi38,4232020-05-26
155 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4282020-01-11
156 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
157 Mertkan Karakaya Osmans AB38,4352019-11-04
158 Henrik Svensson Serenity38,4402020-05-05
159 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
160 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
161 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
162 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
163 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,4582020-01-17
164 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
165 Christoffer Nilsson Bil-Nilsson38,4602020-07-28
166 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
167 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
168 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
169 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
170 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
171 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
172 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
173 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
174 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
175 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
176 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
177 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
178 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
179 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
180 Daniel Bach Bilservice38,5142019-11-04
181 Henrik Petersson CEVT38,5152019-10-31
182 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
183 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
184 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
185 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
186 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
187 Christoffer Lindblom CC Mark38,5472020-05-10
188 David Carlson Catrysh38,5492020-05-26
189 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
190 Martin Rapp Klimatservice38,5522019-11-04
191 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
192 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
193 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
194 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
195 Oscar Andell Serneke38,5662020-06-13
196 Christopher Frohm Slim Jim38,5692020-04-12
197 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
198 Chris Marnoch Ventilationskontroll38,5802020-05-29
199 Robin Wernersson Hanhals Fastigheter38,5822020-06-13
200 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
201 Dragan Kostic BMW38,5822020-08-06
202 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
203 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
204 Johannes Anderklint Viametrics38,5862019-11-21
205 Filip Mellander Preem Ullevi38,5872020-01-29
206 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
207 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
208 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
209 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
210 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
211 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
212 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
213 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
214 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
215 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
216 Fredrik Gustavsson Klet och Fet38,6172020-05-10
217 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
218 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
219 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
220 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
221 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
222 Vilhelm Nilsson Dennfood AB38,6322019-11-17
223 Albin Norell Rich Energy38,6322020-05-25
224 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
225 Tom Hartland Stonefish Software38,6362019-12-20
226 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
227 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
228 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
229 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
230 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
231 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
232 Emil Green Desab38,6532019-01-26
233 Magnus Önnhed Honda38,6552020-06-29
234 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
235 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
236 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
237 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
238 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
239 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
240 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
241 Martin Litorell Volvo Cars38,6732020-06-28
242 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
243 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
244 Ilmo Anttonen Castellum38,6802020-01-29
245 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
246 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
247 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
248 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
249 Tobias Nordström Guinness38,6942020-06-13
250 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
251 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
252 Edin Behram Velez Mostar38,7052020-07-25
253 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
254 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
255 Eddie Bronsman Monster38,7202020-07-17
256 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
257 Max Färestål Färestål38,7212020-05-23
258 Johan Berthag Shimadzu38,7272020-02-29
259 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
260 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
261 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
262 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
263 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
264 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
265 Peter Antonsson almostracing.se38,7382020-06-12
266 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
267 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
268 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
269 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
270 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
271 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
272 Tommy Hillberg Donsö Engine and Shiprepair AB38,7532020-02-15
273 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
274 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
275 Isak Abrahamsson Team 1338,7592020-05-06
276 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
277 Mikael Wiborg Wiborg Racing38,7592020-07-23
278 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
279 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
280 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
281 Johan Ström Bunkai38,7702020-07-02
282 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
283 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
284 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
285 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
286 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
287 Joachim Berg E-Verket38,7772020-03-07
288 Marcus Linse Magnus AB38,7832020-08-02
289 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
290 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
291 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
292 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
293 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
294 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
295 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
296 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
297 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
298 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
299 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
300 Tiia Litorell Mpya38,8102020-06-28
301 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
302 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
303 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
304 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
305 David Law Volvo38,8162019-10-11
306 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
307 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
308 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
309 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
310 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
311 Robin Svedberg Tintin38,8372019-10-26
312 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
313 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
314 Amina Tayebi Gulex import38,8452019-10-15
315 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
316 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
317 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
318 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
319 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
320 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
321 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
322 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
323 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
324 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
325 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
326 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
327 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
328 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
329 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
330 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
331 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
332 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
333 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
334 Fabian Månsson Kullavik38,8712020-07-25
335 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
336 Saki Öhman VEMS38,8792020-06-21
337 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
338 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
339 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
340 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
341 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
342 Mauro Milesi ICOP Sweden38,8842020-07-21
343 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
344 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
345 Benjamin Bogers Emc Motoculture / Aspen38,8932020-01-13
346 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
347 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
348 Christoffer Christiansen Volvo Cars38,8962019-11-27
349 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
350 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
351 Emil Andersson Guinness38,9042020-06-13
352 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
353 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
354 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
355 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
356 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
357 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
358 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
359 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
360 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
361 Alexander Enarsson Everton38,9192020-04-13
362 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
363 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
364 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
365 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
366 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
367 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
368 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
369 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
370 Jakob Ahlgren Fetesberg38,9362020-01-25
371 Artur Kuzminski Werksta38,9382020-03-11
372 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
373 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
374 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
375 Isak Lind Eurobag AB38,9392020-01-11
376 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
377 Alvin Säwström Farsan38,9412020-06-24
378 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
379 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
380 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
381 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
382 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
383 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
384 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
385 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
386 Dominic Cote-Vaillancourt Team Canada38,9562019-12-18
387 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
388 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
389 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
390 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
391 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
392 Johan Samson CEVT38,9582019-11-27
393 Peter Carvall Volvo Power Train38,9582020-02-22
394 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
395 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
396 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
397 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
398 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
399 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
400 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
401 Claes Haglund Kvaser AB38,9752019-12-17
402 Markus Fredriksson Varbergs processrör38,9752020-07-03
403 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
404 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
405 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
406 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
407 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
408 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
409 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
410 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
411 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
412 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
413 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
414 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
415 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
416 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
417 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,0272020-06-24
418 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
419 Jeremy Eliasson Pappa Per39,0592020-05-06
420 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,0702020-03-31
421 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
422 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
423 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
424 Jasmine Hildebrand Lantmännen Aspen39,2302019-10-08
425 Iza Kuchta Belle Studios39,2732020-08-11
426 Henrik Bergström Formel 139,2812020-05-13
427 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
428 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
429 Viggo Pettersson Mamma Annika39,3482020-05-06
430 Eric Naperotti Solängen BK39,3632020-05-27
431 Jessica Feder Devvox39,3632019-10-05
432 Hanna Berthag Cellink39,3842020-02-29
433 Zackarias Wahlberg GAK39,4052020-05-27
434 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
435 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
436 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
437 Felicia Holmberg Jitex BK39,5112019-12-29
438 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
439 Alexander Juntti Petronas39,5772020-03-17
440 Anna Zielinska Jotun39,5952019-10-30
441 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
442 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
443 Maria "Mia" Löberg Hovås Kallbadhus39,7072020-06-15
444 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
445 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
446 Josefine Johansson CEVT39,8642019-11-27
447 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
448 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
449 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
450 Ida Lindell RealGymnasiet39,9072020-07-05
451 Nicholas Mandini Bishop Arms39,9092020-02-15
452 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
453 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
454 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
455 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
456 Tindra Johansson Schaktsam AB39,9662020-07-03
457 Leo Müller Autopoolen39,9692020-01-22
458 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
459 Martin Litorell Volvo39,9992020-03-08
460 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
461 Stina Markgren Häst40,0252020-06-24
462 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
463 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
464 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
465 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
466 Oscar Fransson Säve Industrimodeller40,0572020-01-22
467 Leo Abrahamsson Hanhals40,0772020-05-18
468 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
469 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
470 Camilla Cervin Porsche Club Sverige40,1322020-06-06
471 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
472 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
473 Maria Almqvist Katarina Möhippa40,1712020-06-27
474 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
475 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
476 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
477 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
478 Nova Andersson Bulldog40,2022020-07-13
479 Jennifer Jörning Decisio40,2222019-11-28
480 SOFIA KLINGVALL FAIRING40,2282019-12-11
481 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
482 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
483 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
484 Emma Lundgren Montisori skolan skärt40,2802020-01-11
485 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
486 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
487 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
488 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
489 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
490 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
491 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
492 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,3722019-09-29
493 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
494 Joel Tellberger Lönns Truckar40,3902020-07-04
495 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
496 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
497 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
498 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
499 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
500 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
501 Julia Krantz Karl Johan40,4392020-06-07
502 Alexander Chai Team 1340,4412020-02-05
503 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
504 Ingrid Fröström Täby Racing Team40,4562020-06-06
505 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
506 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
507 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
508 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
509 Hanna Madås Jerker40,4992019-10-17
510 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
511 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,5102019-09-21
512 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
513 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
514 Ria Tzovas Börjessons40,5322020-06-13
515 Jenny Bengtsdotter Bunkai40,5472020-07-02
516 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
517 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
518 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
519 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
520 Anna Sandelin Regionalt cancercentrum40,5972019-10-16
521 Tim Svensson VEMS40,6082020-06-21
522 Markus Persson Lindåsskolan40,6092020-04-25
523 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
524 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
525 Natalie Ekeroth Swelube40,6172020-07-27
526 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
527 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
528 Maja Laakso Team mx Girls40,6322020-01-22
529 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
530 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
531 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
532 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing40,6422020-06-21
533 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
534 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
535 Malin Augustsson Varbergs processrör40,6492020-07-03
536 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
537 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
538 Hanna Dotevall Doteägg40,6572020-03-09
539 Amanda Lindell Almåsskolan40,6572020-07-05
540 Linn Kadfors Jollyroom40,6622019-09-28
541 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
542 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
543 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
544 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
545 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
546 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
547 Johanna Larsson Hemsjögården40,7082020-07-23
548 Johanna Larsson Hemsjögården40,7082020-07-25
549 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
550 Julia Johansson SMK Trollhättan40,7222019-12-14
551 Emma Källqvist Kaskad40,7292019-11-17
552 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
553 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
554 Wilhelm Abraham Iseråsskolan40,7352019-09-29
555 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
556 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
557 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
558 Lilly Hammarström Samskolan40,7542020-07-27
559 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
560 Isabelle Davidsson Nordhallands Ridklubb40,7692020-06-10
561 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK40,7742020-05-24
562 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
563 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
564 Amanda Egger Picadeli40,7842020-05-31
565 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
566 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
567 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
568 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
569 Joel Agård Särö40,8032019-10-08
570 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
571 Johanna Schulz Kawasaki40,8152019-10-05
572 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
573 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
574 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
575 Lovisa Asklin Caretaker40,8332020-04-13
576 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
577 Nathalie Herbertsson Hajon Racing40,8372020-07-28
578 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
579 Nanou Jungstrand Tony A:)!40,8582020-06-24
580 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
581 Oliver Wysocki Koenigsegg40,8792019-10-08
582 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
583 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
584 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
585 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
586 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
587 Elina Borgelsson ALAB40,9182020-05-02
588 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
589 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
590 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
591 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
592 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
593 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
594 Hilmer Olofsson Husqvarna MC40,9432020-08-04
595 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
596 Leon Andersson Fulgente40,9572020-06-11
597 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
598 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
599 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
600 Martin Ekberg Vifolkaskolan40,9782020-08-09
601 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
602 Madeléne Polfors Juristen:)40,9952020-08-09
603 Emilia Johansson Volvo PV41,0002020-05-02
604 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
605 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
606 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
607 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
608 Emilia Celec GEVAB Bygg AB41,0452020-02-01
609 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
610 Filiph Dock Lindåskolan41,0572020-07-26
611 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
612 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
613 Lisa Ekelund Donnergymnasiet41,0732019-12-29
614 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
615 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
616 Bastiaan Christensen Hamilton41,0952019-10-29
617 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
618 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
619 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
620 August Molin Taudien Nya Varvetskolan41,1132020-03-14
621 Ella Vennerfors Särö41,1202019-11-02
622 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
623 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
624 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
625 Gabriel Holm Säve SK41,1312020-05-23
626 Sandra Karlsson Bulycke RF41,1312019-10-26
627 Christine Isebäck Johans Mc41,1372019-10-05
628 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
629 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,1522019-10-28
630 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
631 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
632 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,1812020-04-05
633 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
634 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
635 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
636 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
637 Mia Mörner MäklarMia41,2002020-07-25
638 Annelie Larsson Bulycke RF41,2032019-10-26
639 Carina Johansson SKANSKA41,2052019-10-25
640 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
641 Jaqlin Varöystrand Gullanhovslageri41,2172020-07-21
642 Ema Paljevic C Academy41,2242020-08-07
643 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
644 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
645 Hannes Anth ÄFF41,2312020-06-25
646 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
647 Julia Dahl Hugo boss41,2602020-07-01
648 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
649 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
650 Isabella Lopez Din städ Gbg41,2882020-02-07
651 Sanna Norén Sustainebility41,2962020-03-07
652 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
653 Sara Wosoughian Yamaha41,2972020-02-01
654 Angelica Nilsson Polygon41,2982019-12-13
655 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
656 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
657 Malin Arnros Juli41,3232020-07-18
658 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
659 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
660 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
661 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
662 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
663 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
664 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
665 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
666 Isabelle Davidsson Nordhallands Ridklubb41,3712020-06-11
667 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
668 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
669 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
670 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
671 Oscar Odenbrandt Lerum IS41,3952020-05-23
672 Sara Lundin Styrkefabriken41,3982020-07-18
673 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
674 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
675 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
676 Caroline Älvlund Miata Peter41,4112020-07-18
677 Diora Daher Tennis41,4222019-10-18
678 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
679 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
680 Mia Attholm Lantmännen41,4362020-08-05
681 Maria Fors Andrsson Bulldog Media41,4362020-07-29
682 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
683 Emma Johansson Regionalt cancercentrum41,4512019-10-16
684 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
685 Lucas Wern Wern Racing41,4562020-02-15
686 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
687 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
688 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
689 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
690 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
691 Johanna Blomberg Fastighetsbyrån Gbg Nord41,4722019-10-24
692 Olivia Lindqvist Ica Maxi KBA41,4742020-07-13
693 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
694 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
695 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
696 Anton Bergelind Antmaster641,4842020-02-13
697 Naomi Farrugia Beach Volleyboll41,4852019-12-29
698 Anna Brännnhult Torestorpsbil41,4902019-12-14
699 Johanna Rönnbom Eliasson SABB41,4902019-09-22
700 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
701 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
702 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
703 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
704 Nelly Andersson Caretaker41,5062020-03-08
705 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
706 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
707 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
708 Liam Johnsson Frölunda Indians41,5172020-08-04
709 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
710 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
711 Julian Richter Mercedes41,5282020-07-05
712 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
713 Mirjam Axelsson Volvo PV41,5282020-07-25
714 Maria Stobbe BNP Paribas Cardif41,5292019-11-06
715 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
716 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
717 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
718 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
719 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
720 Karl Christianson ÄFF41,5502020-06-25
721 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
722 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
723 Sanna Carlström Best Transport JKPG41,5602019-09-21
724 Pamela Axelsson Talarkompaniet41,5622020-01-29
725 Lisa Mellert Stålebo Ridklubb41,5702020-02-08
726 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
727 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
728 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
729 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
730 Adam Nordberg 0841,5782020-05-23
731 Kajsa Dovstad Expressen41,5792020-05-31
732 Åsa Falck Kungbacka Lön & HR41,5802020-08-08
733 Josephine Roman JollyRoom41,5812019-09-28
734 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
735 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
736 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
737 Josefina Larsson Eurobag AB41,5992020-01-11
738 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
739 Christine Sjökvist Pappa betalar41,6012019-12-07
740 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
741 Jennifer Norrhamn JollyRoom41,6062019-09-28
742 Isabelle Hansson Tanums IF41,6072019-12-14
743 Amanda Nettum Spårbyten AB41,6072020-07-20
744 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
745 Dellie Carlson David Betalar41,6132020-05-26
746 Lucia Christen Securesafe41,6172020-08-03
747 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
748 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
749 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
750 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
751 Eva-Lotta Liljegren Griffeye41,6342020-02-24
752 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
753 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
754 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
755 Ida Redig Strange Duck41,6462019-09-22
756 Ana Spessoto Segula Technologies41,6482019-10-31
757 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
758 Moa Lennström Sportshopen41,6592019-11-02
759 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
760 Elmer Löfberg F141,6672020-01-06
761 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
762 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
763 Pernilla Krantz Pinori Hemtex41,6782019-10-17
764 Rasmus Ydrefalk Pappa41,6852020-08-06
765 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
766 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
767 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
768 Ludvig Bartholdsson Williams41,6952020-03-31
769 Linnea Sörensen Rehab medicin41,6972019-12-14
770 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
771 Frida Ivarsson Fridton41,7082020-05-30
772 Wilma Lindevall Lindevalls Rör41,7092019-11-16
773 Simon Frostne ÄFF41,7152020-06-25
774 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
775 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
776 Mariette Lindgren AGA Gas41,7312019-11-29
777 Rano Amir Gbg Universitet41,7372020-08-03
778 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
779 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
780 Åsa Johansson Vann över Mattias41,7532020-01-12
781 Leonel Skaar Auto Lounge41,7552020-05-13
782 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
783 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
784 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
785 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
786 Cecilia Lindberg IK Stern41,7682020-07-30
787 Amanda Krause Griffeye41,7722020-02-24
788 Linnea Werner Särö SLTK41,7822019-10-13
789 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
790 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
791 Annette Larsson Bulycke RF41,7952019-10-26
792 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
793 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
794 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
795 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
796 Jessika Tiderman Skill More41,8062019-09-21
797 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
798 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
799 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
800 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
801 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
802 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
803 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
804 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
805 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
806 Lisbet Samuelsson Hökedalen Racing41,8422019-11-23
807 Jennifer Tiderman Skill More41,8432019-09-21
808 Greta Jodal NCC41,8432020-01-18
809 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
810 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
811 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
812 Ulrika Nodby Lönnrunan41,8602019-12-28
813 Johanna Målberg Torestorp Aero41,8622020-02-11
814 Hanna Pfotenhauer Katarina Möhippa41,8672020-06-27
815 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
816 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
817 Anna Bredberg Hemtex41,8762019-10-17
818 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
819 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
820 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
821 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
822 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
823 Filip Ekeroth MA Lerum41,8892019-12-10
824 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
825 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
826 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
827 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
828 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
829 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
830 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
831 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
832 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
833 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
834 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
835 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
836 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
837 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
838 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
839 Diana Pantos Badgastein41,9412020-04-13
840 Joel Jönrup Markusson & Jönrup41,9442020-02-01
841 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
842 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
843 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
844 Moa Nyström Hamburgsund41,9562019-12-14
845 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
846 Kasper Majewski Team 1341,9612019-11-30
847 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
848 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
849 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
850 William Hultén Röss41,9632018-11-24
851 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
852 Lisa Eliasson Yoin41,9642019-11-16
853 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
854 Agnes Boberg Morsan41,9802020-04-11
855 Kristina Nilenius Sweco41,9812020-02-26
856 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
857 Oliver Ball Chevrolet41,9842020-06-25
858 Noah Hedenblom Sjövalla FK41,9852020-02-29
859 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
860 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
861 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
862 William Åberg IFK41,9942019-09-27
863 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
864 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
865 Karin Algell Trollhill AB41,9962020-05-06
866 Julia Christen Securesafe41,9972020-08-03
867 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
868 Noel Bengtsson Ebba Pettersson Privatskolan42,0022020-07-13
869 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
870 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
871 Benjamin Wintell Cola Energi42,0102019-11-06
872 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
873 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
874 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
875 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
876 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
877 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
878 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
879 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
880 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
881 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
882 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
883 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
884 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
885 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
886 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
887 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
888 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
889 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
890 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
891 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
892 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
893 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
894 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
895 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
896 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
897 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
898 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
899 Alex Johnsson Södra Skärgården42,1792020-06-12
900 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
901 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
902 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
903 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
904 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
905 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
906 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
907 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
908 Edvin Gårlin Onsala IBK42,2082020-05-16
909 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
910 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
911 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
912 Alexander Hagman Lerkills IF42,2262019-10-28
913 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
914 Hugo Turebo Varla IBK42,2532020-02-22
915 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
916 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
917 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
918 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
919 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
920 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
921 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
922 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
923 Liam Dolk Hovås Hockey42,2902019-09-27
924 Melvin Gratschew SG 9742,2922020-04-07
925 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
926 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
927 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
928 Noa Wibne ÄFF P0742,3002020-06-25
929 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck42,3072020-06-12
930 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
931 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
932 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
933 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
934 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
935 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
936 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
937 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
938 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
939 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
940 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
941 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
942 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
943 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
944 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
945 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
946 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
947 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
948 Hugo Thoresson Cinode42,3842020-02-29
949 Lucas Kesselbring Lindome GIF42,3962020-01-07
950 Calle Browallius partille Hockey42,3982020-08-05
951 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
952 Liam Lundgren Peppsi42,4032019-11-06
953 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården42,4042019-09-21
954 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
955 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
956 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
957 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
958 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
959 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
960 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
961 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
962 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,4572020-04-08
963 Carl Öwren Finestra42,4572020-02-29
964 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
965 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
966 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
967 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
968 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
969 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
970 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
971 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
972 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
973 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
974 Felix Andersson Forse42,5032020-02-15
975 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
976 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
977 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
978 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
979 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
980 Isak Aldero Jonsered IF42,5142020-01-05
981 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
982 William Canova LBK42,5272020-03-29
983 Sebastian Svedberg FBC Lerum42,5312020-06-21
984 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
985 Joakim Häggström Frölunda IBK42,5362020-07-25
986 Mika Wettterqvist Auto-kemi42,5372020-02-23
987 Matheus Aldero Jonsereds IF42,5382020-01-05
988 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
989 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
990 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
991 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
992 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
993 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
994 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
995 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
996 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
997 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
998 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
999 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
1000 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
1001 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
1002 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
1003 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
1004 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
1005 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
1006 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
1007 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
1008 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
1009 Lukas Canova LIS42,6342020-03-29
1010 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
1011 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
1012 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
1013 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
1014 Oscar Alstad Stanno42,6512020-07-16
1015 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
1016 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
1017 Olle Svensson Pappa42,6562019-10-06
1018 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
1019 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
1020 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
1021 Didrik Baudin Kungsladugårdskolan42,6662020-04-07
1022 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
1023 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
1024 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
1025 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
1026 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
1027 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
1028 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
1029 Algot Sandström Koenigsegg42,7062020-02-02
1030 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
1031 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
1032 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
1033 Ted Bennet Hovås Billdal IF42,7182020-06-10
1034 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
1035 Olle Lager Larsson Lovello AB42,7242019-10-30
1036 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
1037 Tor Karlberg Bosch42,7292019-10-30
1038 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
1039 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
1040 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
1041 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
1042 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
1043 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
1044 Milton Fuchs Klavborn Lindås Waves42,7412020-07-20
1045 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
1046 Emil Sjölund MA Lerum42,7432020-01-14
1047 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
1048 William Askåsen Göteborg Sim42,7512020-01-11
1049 Lucas Barreto S0242,7562020-07-16
1050 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-05
1051 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-04
1052 Oliver Holst Kungsbacka IF42,7712020-05-23
1053 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
1054 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
1055 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
1056 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
1057 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
1058 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
1059 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
1060 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
1061 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
1062 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
1063 Erik Lindé Coca Cola42,8072020-02-18
1064 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
1065 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
1066 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,8252019-09-26
1067 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
1068 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
1069 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
1070 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
1071 Tim Flodén Gokart Majorna42,8512020-08-09
1072 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
1073 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
1074 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
1075 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
1076 Vidar Karman Seishindojo.se42,8702020-07-24
1077 Viggo Natt och Dag PartilleBo42,8712020-04-24
1078 Fabian Zackrisson Örby42,8722020-07-18
1079 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
1080 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
1081 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
1082 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
1083 Elias Holmgren Mclaren Racing42,8962019-12-09
1084 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
1085 Lowe Johansson Hanhals Kings42,8992020-07-12
1086 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
1087 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
1088 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
1089 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
1090 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
1091 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
1092 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
1093 Charlie Flomark Tennis42,9162020-02-15
1094 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
1095 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
1096 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
1097 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
1098 Felix Pervik Pervik MX42,9362020-07-01
1099 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
1100 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
1101 Mosa Babayigit Frölunda IF42,9422020-05-30
1102 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
1103 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
1104 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
1105 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
1106 Liam Holst Kungsbacka TKD42,9562020-05-21
1107 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
1108 Kai Sawyer ISGR42,9612020-08-11
1109 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
1110 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
1111 Fabian Lindegren Olivia42,9702020-06-22
1112 William Ahlander GKK42,9712020-06-12
1113 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
1114 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
1115 Jesper Vernnström Big Mac42,9852020-05-27
1116 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
1117 Harry Lindén ÄFF42,9972020-06-25
1118 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
1119 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
1120 Joel Bergman Mamma43,0022020-07-22
1121 Joel Bergman Mamma43,0022020-07-22
1122 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
1123 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
1124 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
1125 Gabriel Johansson Kexchoklad43,0222020-07-05
1126 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
1127 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
1128 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
1129 Hugo Rosario Motorcross43,0372019-10-29
1130 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
1131 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
1132 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
1133 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
1134 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
1135 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
1136 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
1137 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
1138 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
1139 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
1140 Oskar Agnetun Lerkils IF43,0692020-06-30
1141 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
1142 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
1143 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
1144 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
1145 Oscar Whiteman Bacon43,0832019-11-08
1146 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
1147 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
1148 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
1149 Edwin Ahlander GKK43,1092020-06-12
1150 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
1151 Hugo Palmgren Titleist43,1172020-07-26
1152 Ville Wennergren Monster Energy43,1182019-12-30
1153 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
1154 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
1155 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
1156 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
1157 Vincent Linde Fortnite43,1302020-06-22
1158 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
1159 Leo Asgarolady Billdals BK43,1382020-03-28
1160 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
1161 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
1162 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
1163 Simon Kesselbring Kållered Ice bears43,1572020-01-07
1164 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
1165 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
1166 Jonathan Mardöll Iserås43,1592019-10-18
1167 William Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,1602019-09-22
1168 William Ekwall Rundh Fortnite43,1602020-05-23
1169 Gustav Rasmusson IF Mölndal43,1662020-07-19
1170 William Morken 3ker43,1672017-06-11
1171 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
1172 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
1173 Lukas Banic Alovera43,1712020-04-06
1174 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
1175 Liam Widman Polly43,1802020-07-05
1176 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
1177 Elin Friman Lindome43,1892020-04-10
1178 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
1179 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
1180 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
1181 Wictor Källerman D2443,2102020-03-09
1182 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
1183 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
1184 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
1185 Linn Bergman HK Aranäs43,2242020-02-14
1186 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
1187 Filip Barreto S0243,2432020-07-16
1188 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
1189 Alexander Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,2452019-09-22
1190 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
1191 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
1192 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
1193 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
1194 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
1195 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
1196 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
1197 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
1198 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
1199 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
1200 Viggo Pedersen Mölndal43,2612020-07-27
1201 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
1202 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
1203 Ville Bremer North43,2752020-01-05
1204 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
1205 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
1206 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
1207 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
1208 Ebba Atovski Sävedalens IF43,2792020-07-11
1209 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
1210 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
1211 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
1212 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
1213 Lynn Turitz Polhemsgymnasiet43,3022020-01-25
1214 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
1215 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
1216 Victor Cederberg Särö Seahawks43,3142020-06-11
1217 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
1218 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
1219 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
1220 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
1221 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
1222 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
1223 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
1224 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
1225 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
1226 Simon Johansson Sotenäs MCC43,3392020-07-20
1227 Theo Jandler Eriksberg43,3412020-07-07
1228 Theo Jandler Eriksberg43,3412020-07-09
1229 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
1230 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
1231 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
1232 Herbert Malmer Näsets SK43,3532020-08-10
1233 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
1234 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
1235 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
1236 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
1237 Love Pettersson Framot43,3682019-12-09
1238 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
1239 Lisa Hall Håvelundsskolan43,3742020-01-11
1240 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
1241 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
1242 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
1243 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
1244 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
1245 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
1246 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
1247 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
1248 John Turitz Särö IK43,3972020-01-25
1249 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
1250 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
1251 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
1252 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
1253 Eric Mattila Autolane43,4112019-12-01
1254 William Askåsen Göteborg Sim43,4112020-01-12
1255 Jamie Slevin Bauer43,4192020-02-29
1256 Isac Schilhaneck Mölndals Skytteförening43,4202019-10-06
1257 Henry Blixt Hovås Billdal IF43,4292020-01-07
1258 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
1259 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
1260 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
1261 Elliot Rådesjö Älvängens MK43,4362020-01-05
1262 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
1263 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
1264 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
1265 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
1266 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
1267 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
1268 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
1269 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
1270 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
1271 Alexander Koutzamanis IBK43,4602020-03-14
1272 Noel Bengtsson Ebba Pettersson Privatskolan43,4642020-07-13
1273 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
1274 Eric Hellberg Ercan43,4692020-06-30
1275 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
1276 Tore Gruvborg Coca-Cola43,4742020-07-09
1277 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
1278 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
1279 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
1280 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
1281 Carl Von Braun Snickers43,4862020-04-06
1282 Leo Florén Auto Lounge43,4872020-05-09
1283 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
1284 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
1285 Gustav Johansson Chalmers Golfklubb43,4962020-02-01
1286 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
1287 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
1288 Jonathan Iserås Iseråskolan43,5032019-11-01
1289 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
1290 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
1291 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
1292 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
1293 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
1294 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
1295 Tage Larsson GK Frivolten43,5352019-12-01
1296 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
1297 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
1298 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
1299 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
1300 Anton Dahlgren Go Kart43,5542020-01-11
1301 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
1302 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
1303 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
1304 Karl Brygge HBIF43,5662020-01-19
1305 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
1306 Alexander Baumann Shrek43,5732019-09-28
1307 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
1308 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
1309 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
1310 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
1311 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
1312 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
1313 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
1314 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
1315 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
1316 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
1317 Malte Hjelm Forza Horizon 443,6012020-07-09
1318 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
1319 Axel Kläth Vala IBK43,6122020-01-07
1320 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6152019-10-06
1321 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
1322 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
1323 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
1324 Egon Dahlgren Parkour43,6552020-07-19
1325 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
1326 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
1327 Morris Hedin Go Karting Majorna43,6562019-11-08
1328 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
1329 Elliot Petersson Pappa43,6582020-02-04
1330 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
1331 Anton Angsman Askim BTK43,6642020-02-22
1332 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
1333 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
1334 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
1335 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
1336 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
1337 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
1338 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
1339 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
1340 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
1341 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
1342 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
1343 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
1344 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
1345 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
1346 Hugo Rocksage Parox Racing43,7172019-10-14
1347 Ludvig Ekdahl BMW43,7172020-03-15
1348 Anton Hagman Nike43,7192019-10-28
1349 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
1350 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
1351 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
1352 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
1353 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
1354 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
1355 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
1356 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
1357 Måns Johansson Mercedes43,7362020-07-15
1358 Ludwig Andersson Blåvitt43,7372019-09-28
1359 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
1360 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
1361 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
1362 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
1363 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
1364 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
1365 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
1366 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
1367 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
1368 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
1369 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
1370 Marco Christen Securesafe43,7802020-08-03
1371 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
1372 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
1373 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
1374 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
1375 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
1376 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
1377 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
1378 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
1379 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
1380 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
1381 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
1382 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
1383 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
1384 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
1385 Jacob Weibull Bayern Munchen43,8342020-06-06
1386 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
1387 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
1388 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
1389 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
1390 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
1391 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
1392 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
1393 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
1394 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
1395 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
1396 Anton Ljungdahl Lerums IS43,8592019-10-29
1397 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
1398 Filippa Lundgren Montisori skolan skärt43,8712020-01-11
1399 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
1400 Linus Lindström Snabb43,8802020-02-14
1401 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
1402 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
1403 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
1404 Malte Meyer Särö Kometerna43,9032020-03-06
1405 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
1406 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
1407 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
1408 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
1409 Ragnar Torstensson KarlJohanskolan43,9162020-01-26
1410 Shaun Downes Lindome43,9172020-05-10
1411 George Chekan Frejaskolan43,9202020-05-31
1412 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
1413 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
1414 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
1415 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
1416 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
1417 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
1418 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1419 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
1420 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
1421 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
1422 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
1423 David Locklei IFK43,9492020-07-27
1424 Elina Wilhelm Billdals Ridhus43,9572020-07-15
1425 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
1426 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
1427 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
1428 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
1429 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
1430 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
1431 Daemon Hiller Önnered HK43,9752020-03-14
1432 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
1433 Anton Falebjörk RT Kakel43,9792020-02-11
1434 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
1435 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
1436 Axel Hallgren Jonsereds IF43,9952020-01-05
1437 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
1438 Melvin Österling Kullavik IF43,9982020-06-23
1439 Emma Ruden SIF43,9982020-07-13
1440 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
1441 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
1442 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
1443 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
1444 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
1445 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
1446 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
1447 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
1448 Milea Svedberg Gråbo gymnastik44,1622020-05-17
1449 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
1450 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
1451 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
1452 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
1453 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
1454 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
1455 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
1456 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
1457 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan44,4002020-05-24
1458 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
1459 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
1460 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
1461 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
1462 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
1463 Moa Lindegren Björkö44,4512020-02-15
1464 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
1465 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
1466 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11
1467 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
1468 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
1469 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
1470 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
1471 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
1472 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
1473 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
1474 Emma Svensson Baconligan44,6362019-12-28
1475 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
1476 Liw Johansson Kungsbacka konståkningsklubb44,6622020-07-12
1477 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
1478 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
1479 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
1480 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
1481 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
1482 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
1483