Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Maja Laakso Team mx Girls40,6322020-01-22
2 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
3 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
4 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
5 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
6 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
7 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
8 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
9 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
10 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
11 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
12 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
13 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
14 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
15 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
16 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
17 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
18 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
19 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
20 Nanou Jungstrand Tony A:)!42,5262020-05-28
21 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
22 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
23 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
24 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
25 Nova Andersson Bulldog42,9502020-03-29
26 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
27 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
28 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
29 Elin Friman Lindome43,1892020-04-10
30 Linn Bergman HK Aranäs43,2242020-02-14
31 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
32 Lynn Turitz Polhemsgymnasiet43,3022020-01-25
33 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
34 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
35 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
36 Lisa Hall Håvelundsskolan43,3742020-01-11
37 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
38 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
39 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
40 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
41 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
42 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
43 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
44 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
45 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
46 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
47 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
48 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
49 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
50 Filippa Lundgren Montisori skolan skärt43,8712020-01-11
51 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
52 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
53 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
54 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
55 Elina Wilhelm Billdals Ridhus44,0642020-03-28
56 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
57 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
58 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
59 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
60 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
61 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
62 Milea Svedberg Gråbo gymnastik44,1622020-05-17
63 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
64 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
65 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
66 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
67 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
68 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
69 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
70 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
71 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan44,4002020-05-24
72 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
73 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
74 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
75 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
76 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
77 Moa Lindegren Björkö44,4512020-02-15
78 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
79 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
80 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
81 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
82 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
83 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
84 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
85 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
86 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
87 Emma Svensson Baconligan44,6362019-12-28
88 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
89 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
90 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
91 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
92 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
93 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
94 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
95 Ebba Bremer ÖIS44,8002020-01-05
96 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
97 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
98 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
99 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
100 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
101 Bea Waller Älvsborg FF44,8812020-05-02
102 Ellen Piros GCO44,9032020-01-10
103 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
104 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
105 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
106 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
107 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
108 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
109 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
110 Vera Börjesson Ågren Majbacka44,9972020-05-30
111 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
112 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
113 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
114 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
115 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
116 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
117 Thilda Harbeck Kullavik IF45,1502020-01-17
118 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
119 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
120 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
121 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
122 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
123 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
124 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
125 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
126 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
127 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
128 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
129 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
130 Elsa Ardström Hagen skolan45,4792019-11-01
131 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
132 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
133 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
134 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
135 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
136 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
137 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
138 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
139 Cecilia Janson Kullavik IF45,5412020-01-17
140 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
141 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
142 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
143 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
144 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
145 Loren Asklin Caretaker45,6142020-04-13
146 Leonor Lindqvist Acne Studios45,6222020-02-25
147 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
148 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
149 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
150 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
151 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
152 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
153 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
154 Lina Ekström Kullavik IF45,7132020-01-17
155 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
156 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
157 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
158 Sofia Björk AME45,7852020-01-04
159 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
160 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
161 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
162 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
163 Freja Krus Åsa IF45,8482020-01-06
164 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
165 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
166 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
167 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
168 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
169 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
170 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
171 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
172 Emily Colliander ÄFF45,9772020-05-14
173 Tuva Horkeby MIF 0745,9872020-03-01
174 Alva Kristensson Kullavik IF45,9882020-01-17
175 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
176 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
177 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
178 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
179 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
180 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
181 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
182 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
183 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
184 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
185 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
186 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
187 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
188 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
189 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
190 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
191 Hanna Jodal Skårskolan46,2162020-01-18
192 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
193 Ylva Hermansson Skyttevägen46,2232019-12-30
194 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
195 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
196 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
197 Thea Vallentin Måla46,2842019-10-29
198 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
199 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
200 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
201 Nellie Elvin Nordic46,3912019-12-28
202 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
203 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
204 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
205 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
206 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
207 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
208 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
209 Lo Dymlind MG Horse46,4642019-09-21
210 Thea Claesson Handboll46,4652020-01-02
211 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
212 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
213 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
214 Malva Thyrell Kullavik IF46,5412020-01-17
215 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
216 Antoija Laurin GCO46,5772019-11-08
217 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
218 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
219 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
220 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
221 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
222 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
223 Lovisa Östlund Kullavik IF46,6322020-01-17
224 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
225 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
226 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
227 Bella Rolfson Qviding46,6852019-11-09
228 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
229 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
230 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
231 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
232 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
233 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
234 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
235 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
236 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
237 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
238 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
239 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
240 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
241 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
242 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
243 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
244 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
245 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
246 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
247 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
248 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
249 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
250 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
251 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
252 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
253 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
254 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
255 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
256 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
257 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
258 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
259 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
260 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
261 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
262 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
263 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
264 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
265 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
266 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
267 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
268 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17