Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Flickor - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Elise Wright Wrap Studio40,6972018-09-04
2 Lena Karzoumi Centrina40,9182019-05-22
3 Amanda Ekholm Nintendo40,9622017-01-15
4 Vera Aronsson Trulsegården41,3832018-10-08
5 Maja Laakso Team mx Girls41,3922018-06-18
6 Alma Adrian Tapajos41,5772019-01-09
7 Sophia Karzoumi LSL Logistics41,9952019-05-22
8 Lisa Karlsson Scandins42,0402017-10-31
9 Svea Sandberg Dacke Gymnasterna42,2062017-02-23
10 Leia Joselid Team Magton42,2862018-08-14
11 Julia Dahl TA Service42,3102019-01-25
12 Olivia Lundberg Metrobil42,3192017-08-06
13 Freja Carlsson Altorpskolan42,3392018-04-16
14 Emilie Överås Aarstad Aarstad Racing42,3412017-06-27
15 Lilly Hammarström Bagaregårdsskolan42,3512018-10-13
16 Victoria Eriksson Kennedy GF42,3622018-07-13
17 Melody Bozorg Move Dansstudio42,3792018-08-20
18 Lisa Thelin Pappa betalar42,4092018-09-13
19 Elissa Baoi DTN Group AB42,5092019-08-04
20 Nathalie Herbertsson Hajon Racing42,6892016-08-05
21 Karin Eisenberg Högsbo Basket42,7312018-08-12
22 Sonja Colmsjö Ultimate Frisbee42,8032018-07-29
23 Minda Lindegren Junkworx42,8972018-07-11
24 Vanna Darrell Lerums IS43,1272016-07-11
25 Nanou Jungstrand Tony A:)!43,1452019-01-09
26 Carla Lindblad Hovås Billdal43,1582018-08-21
27 Elin Larsson Lackarebäckskolan43,1742019-08-12
28 Ida Backsell Erlandssons Brygga43,2522017-02-13
29 Linn Bergman HK Aranäs43,2552018-07-11
30 Emma Kadfors Lagga Däck43,3032017-04-29
31 Isabelle Baekkevold Eltel Networks43,3302017-05-13
32 Lilli Lambert Liam Lambert Construction43,3342019-09-16
33 Lisa Hall Håvelundsskolan43,3742020-01-11
34 Ebba Sedbo Törmark Estrella43,3912016-07-11
35 Ebba Tiberg Mio43,4292018-05-19
36 Rayan Maksoud Shawarma house43,4512019-04-21
37 Amanda Andersson Vallens IF43,4602017-01-06
38 Nellie Alvander Må Bra Hälsobutik43,4932018-03-17
39 Linnea Stomberg Anatomica43,5032019-08-14
40 Josefine Caron Mamma43,5562019-04-20
41 Ellinor Falck Lerums IS43,5812016-07-11
42 Johanna Strand Marabou43,5822018-07-27
43 Linda Evertsson Chalmers43,7362015-08-09
44 Hanna Eriksson Tura43,7412015-10-17
45 Ingrid Collins ICA Kvantum Munkebäck43,7462019-07-28
46 Gabriela Axelsson Pappa43,7772017-08-06
47 Filippa Lundgren Montisori skolan skärt43,8712020-01-11
48 Vilma Pålsson HK Aranäs43,8882019-08-02
49 Josefin Asserfors KHF43,9352018-06-15
50 Hannah Björkdahl Pappa Racing43,9902018-09-13
51 Moa Lithander Billdal Taekwondo44,0102017-09-23
52 Agnes Kristensson Volvo44,0652019-04-28
53 Gabriela Rodriguez Puerto Rico44,0702018-09-23
54 Michaela Cunha Mammas Racing44,0842016-09-29
55 Lily Callander Billdals Ridklubb44,0882015-08-08
56 Emilia Hallbeck LBK Hockey44,0982017-10-01
57 Josephine Olsson Hemsjö IF44,1102018-08-04
58 Rebecka Bergström Niklas o Marcus44,1672017-11-19
59 Nellie Malmgren Bulycke RK44,2112018-08-11
60 Ella Erlandsson Båtsmanskolan44,2632016-12-18
61 Hanna Norén Dalaskolan44,2742018-09-19
62 Meja Raimer GIK44,3352015-08-09
63 Alissa Ericsson Dyrhe NRK Ridklubb44,3452015-11-22
64 Aurora Holmefjord Asköy sportsklubb44,3942019-07-15
65 Klara Länje Linné44,3952018-10-20
66 Anna Johansson familjen44,4012017-08-03
67 Tilda Rundbäck OBK44,4032017-06-16
68 Juliet Löfgren Porsche44,4052017-09-02
69 Matilda Hägg Askim IK44,4102015-10-11
70 Erica Aarne Camillas Alternativvård44,4402018-07-24
71 Marlene Sengpiel Pappa44,4552017-03-25
72 Elna Thanasinaris GIK44,4652015-08-09
73 Tea Zeeberg LSS44,4772018-02-18
74 Sara Takahashi Zåmma Städ44,5042019-11-02
75 Vera Nielsen Pappa44,5052019-07-01
76 Amani Harouky Fixess44,5432016-07-02
77 Alida Malmquist Onsala Innebandy44,5842019-05-20
78 Medina Mahmic Forf44,5852016-11-06
79 Kerstin Erlandsson Båtsmanskolan44,5912016-12-18
80 Emma Svensson Baconligan44,6362019-12-28
81 Maja Bergman KIF44,6442018-07-11
82 Nellie Danielsson SHRF44,6722017-10-01
83 Hollie Darrell ASAP44,7392018-09-30
84 Anella Naluai Dalaskolan44,7442017-01-03
85 Klara Odermalm Hovås hc44,7532015-10-11
86 Mimmi Åberg Stall Lisa44,7692016-03-27
87 Fredrika Albertsson VK Westan44,7872018-01-13
88 Ebba Bremer ÖIS44,8002020-01-05
89 Evelina Bekil Marabou44,8172019-03-16
90 Iris Jaremo GoPro44,8402019-03-30
91 Houda Oraham BK heid44,8602017-06-19
92 Klara Wiberg Team Together SWE44,8622017-10-15
93 Alice Eriksson Vans44,8722019-07-02
94 Alma Sjöblom PS of Sweden44,9032019-08-06
95 Ellen Piros GCO44,9032020-01-10
96 Nikky Sveistrup Team Svistrup44,9042019-06-08
97 Tyra Nilsson Näset SK44,9052017-04-14
98 Ebba Tiberg Tiber Möbelhus44,9062017-11-04
99 Sissel Eliasson Alingsås IF44,9732018-03-31
100 Malva Trogen SHRF44,9852018-02-16
101 Nora Mellberg LIS F0544,9882018-03-30
102 Linn Pehrsson PKK45,0272019-06-10
103 Vanessa Hamberg Hambergs Snickeri45,0342017-10-29
104 Emilia Friderus BMK Borås45,0642017-12-26
105 Mona Ali Coca cola45,1002018-03-17
106 Elin Naluai Dalaskolan45,1132017-01-03
107 Judith Norrback Sävehof45,1352019-02-22
108 Thilda Harbeck Kullavik IF45,1502020-01-17
109 Embla Lindahl Mölndal IBF45,1802016-01-02
110 Nova Andersson Bulldog45,2512017-07-21
111 Tindra Johansson Änglagårdsskolan45,2712015-09-08
112 Nicole Bekil Lakris45,2742019-06-02
113 Olivia Sundbom McDonalds Onsala45,2792019-06-15
114 Ella Carlsson Tungeskolan45,3032017-04-02
115 Maya Eriksson Addidas45,3472019-07-02
116 Zandra Kwiatkowska IKEA45,3752017-07-30
117 Annie Nyman Dala Skolan45,3752017-06-05
118 Sara Clarin Varla IBK45,4072017-09-09
119 Maja Lindblad ABGS45,4332015-08-04
120 Lisa Odermalm Askim IK45,4642015-10-11
121 Hadil Babayigit Vättnedal Skolan45,4652019-06-05
122 Casandra Graarup svenska balett skolan45,4782016-11-06
123 Elsa Ardström Hagen skolan45,4792019-11-01
124 Erika Pettersson EkdalaSkolan45,4842017-09-16
125 Elina Wilhelm Billdals Ridhus45,4862019-09-07
126 Wilma Garplid EQ Holding AB45,4912015-09-05
127 Nova Patterson Torslanda IK45,5052018-05-10
128 Ella Johansson Strömstad HK45,5142018-12-16
129 Nathalie Cunha Mammas Racing45,5142016-09-29
130 Emelie Broman Onsala45,5302017-12-02
131 Linn Pettersson Hulebäck Gymnasiet45,5352018-11-19
132 Lova Nyquist Kennedy GF45,5372019-09-01
133 Cecilia Janson Kullavik IF45,5412020-01-17
134 Olivia Ampiainen GHSK45,5592019-02-12
135 Tilda Skogberg Lidbom Alleby Ridklubb45,5662018-02-26
136 Tyra Krafft Bergqvist Särö Kometerna45,5782019-07-22
137 Agnes Lindblad Askim Badminton45,5922015-12-20
138 Stella Coletti GTK Konståkning45,5982019-08-31
139 Majken Collins ICA Kvantum Munkebäck45,6272019-07-09
140 Vendela Kallies IVT45,6422015-10-10
141 Nicole Älveblad Pappa45,6432017-07-23
142 Emelie Jolgård Styrud45,6462016-01-04
143 Wilma Lindgren Sellpower Nordic45,6472016-07-09
144 Moa Graf Ökerö IF45,6882019-03-16
145 Lovisa Stephan Ponny Lyckan45,7072015-12-06
146 Lina Ekström Kullavik IF45,7132020-01-17
147 Julia Grimslätt Bramark45,7432017-12-09
148 Jenna Svensson Björkbacken45,7472017-10-21
149 Matilda Asp Skidor45,7542019-02-12
150 Sofia Björk AME45,7852020-01-04
151 Thea Björnrud thors MHF45,8002018-07-17
152 Linneá Stomberg Anatomica45,8092018-10-20
153 Ronja Grinsvall Långedrags teknik45,8252016-12-02
154 Rebecka Henningsson skridskoföreningen45,8322016-08-09
155 Elin Friman Lindome45,8412019-08-05
156 Freja Krus Åsa IF45,8482020-01-06
157 Victoria Jolgård Styrud45,8492016-01-04
158 Anna Sjöberg Önnereds HK45,8562017-01-09
159 Thea Eklund Hagaskolan45,8852016-10-25
160 Linneá Nestor TBU Rowdies45,9102017-07-26
161 Mila Schneider Påvelundsskolan45,9192019-04-17
162 Elin Ekeroth Marabou45,9502017-04-16
163 Stella Victor Önnereds HK45,9632017-01-09
164 Julia Dahlberg Solängens BK45,9672016-07-04
165 Alva Kristensson Kullavik IF45,9882020-01-17
166 Alva Pantic PTBK45,9952018-05-10
167 Tove Mellberg Altran46,0282018-03-30
168 Jacey Cracower The Jeff46,0292017-06-12
169 Ella Hagberg Pappa46,0442017-08-03
170 Elin Forsnabba Folcker 2146,0662015-09-08
171 Hedvig Augustsson Partille HC46,0672018-09-22
172 Fanny Skottlund Backatorps skolan46,1112015-10-31
173 Sarah Adolfsson Klereberg RK46,1242019-01-26
174 Louise Misson Kennedy Gymnastik46,1372016-10-01
175 Emelie Edvardsson Edvardsson Bolagen46,1392019-05-30
176 Antonia Carling pappa46,1452015-10-11
177 Ester Isacson Mölndals paradorkester46,1632019-02-22
178 Amanda Eriksson HK Aranäs46,1682016-08-22
179 Ylva Hermansson Teddytassen46,1792017-07-06
180 Ella Öjendal Nya Varvet skolan46,1942015-09-06
181 Selma Wiberg Frida S Mölnlycke46,2052019-01-21
182 Hanna Jodal Skårskolan46,2162020-01-18
183 Tindra Granqvist Kopperskolan46,2222016-03-12
184 Ylva Hermansson Skyttevägen46,2232019-12-30
185 Alma Ronngaard Landala Squash46,2482016-10-01
186 Sofia Theliander Azalea BK46,2582015-11-27
187 Martina Sandell Go Karting Majorna46,2682019-05-22
188 Thea Vallentin Måla46,2842019-10-29
189 Josephine Caron Sjövalla FK46,3002016-06-20
190 Rebecca Ivarsson Partille Taekwondo46,3022017-08-05
191 Gabriella Odding Kullavik46,3572019-05-17
192 Nellie Elvin Nordic46,3912019-12-28
193 Lova Wahlqvist Dragningskraft46,4102018-12-28
194 Wilma Reistad SHRF46,4122016-11-06
195 Iris Färnevik Tölö GF46,4132017-06-16
196 Josefin Pulkkinen Bäckströms46,4142018-11-10
197 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
198 Stella Dahlstrand Morfars go cart46,4502016-07-06
199 Tilde Streng Göteborgs Konståkningsklubb46,4602016-06-04
200 Lo Dymlind MG Horse46,4642019-09-21
201 Thea Claesson Handboll46,4652020-01-02
202 Shaymaa Maksoud Shawarma house46,4672018-03-25
203 Viktoria Edman Edmans Måleri46,4922018-07-08
204 Isabel Lessmark IFK Göteborg Friidrott46,5092018-01-13
205 Malva Thyrell Kullavik IF46,5412020-01-17
206 Wilma Larsson Kvarnbyskolan46,5752018-07-09
207 Antoija Laurin GCO46,5772019-11-08
208 Tilde Nubäck Tyresö Gymnastik46,5812018-11-03
209 Loren Asklin Caretaker46,5872018-12-16
210 Alison Melin GB Glass46,5952018-11-01
211 Thelma Mohlin Victoria´s secret46,6002015-08-05
212 Emma Holmberg IFK Göteborg46,6042017-11-17
213 Frida Hesthag Pappa46,6082019-06-30
214 Ophelia Hedlund Signet46,6102019-04-22
215 Lovisa Östlund Kullavik IF46,6322020-01-17
216 Agnes Carlund Stenaline46,6392015-10-25
217 Elsa Sävinger Oscar Sävinger46,6552018-05-06
218 Alicia Lingren Sjöfruskolan46,6712017-07-26
219 Bella Rolfson Qviding46,6852019-11-09
220 Eirin Flikka Bjarg46,6922019-07-15
221 Wilma Byberg Perelli46,6972017-03-31
222 Edona Ziba Salming46,7632017-08-06
223 Johanna Lång IFKs Volvo46,7722017-07-03
224 Liv Starck MTK46,7722019-07-28
225 Linn Aune Sinclair Dansskola46,7832019-04-13
226 Liv Starck Mölnals tennisklubb46,8752016-10-30
227 Emilie Di Nisio GF Kennedy46,8762018-09-18
228 Linnea Ytterstad Trädfällarn46,9012017-08-09
229 Dorthe Selseng Sogndal Fotboll46,9072019-07-10
230 Ella Bengtsson BTF46,9122015-10-31
231 Juni Graf Ökerö IF46,9182019-03-16
232 Lina Alsing Lion Crown Muay Thai46,9302019-02-14
233 Nina Nina Angered BK46,9352017-07-30
234 Isabella Lundberg Röd46,9432019-04-17
235 Alma Landgren MGHS46,9452017-03-11
236 Ida Teiler Björlandagården46,9702018-04-22
237 Olivia Cromberger Väst alpin46,9862018-08-02
238 Signe Östlin Pixbo GF46,9972017-09-05
239 Rebecca Rockström Pixbo47,0332017-06-16
240 Hanna Nilsen Alta IF47,0482018-07-21
241 Clara Carresjö Musically47,0962018-06-20
242 Ella Håkasson Aranäs HK47,1542018-11-01
243 Tyra Frennberg Tölö IF47,1722017-07-30
244 Alva Kindstedt Kevad47,2402018-02-09
245 Elsa Sverlander Önnereds HK47,3692018-08-25
246 Tindra Eklund Glanshammarsryttarna47,3802017-04-14
247 Meja Jägrud SMRK47,3992017-11-05
248 Wilma Garplid Garpen47,4362016-07-05
249 Maya Älveblad Pappa47,4692017-07-23
250 Anna Rilbe Lerlycke skolan47,5232016-05-15
251 Clara Åberg Andersson SPONK47,5402016-02-23
252 Marie Dahlen Far47,5402017-08-11
253 Isa Kjellberg Farsan47,5712018-08-13
254 Maja Holmén Tura47,5722015-10-17
255 Renee Maarin Billdals Ridklubb47,6392015-08-08
256 Eliza Lopes GF47,6662017-09-16
257 Ida Joselid Team Magton47,6742018-07-13
258 Ingerid Nilsen Alta IF47,7262018-07-21
259 Chessey Lindgren Mikael47,7722017-07-04
260 Linnea Olofsson Gaming47,9722017-08-20

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17