Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Isak Abrahamsson Team 1338,7592020-05-06
3 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
4 Alvin Säwström Farsan38,9412020-06-24
5 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,0272020-06-24
6 Jeremy Eliasson Pappa Per39,0592020-05-06
7 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,0702020-03-31
8 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
9 Henrik Bergström Formel 139,2812020-05-13
10 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
11 Viggo Pettersson Mamma Annika39,3482020-05-06
12 Eric Naperotti Solängen BK39,3632020-05-27
13 Zackarias Wahlberg GAK39,4052020-05-27
14 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
15 Alexander Juntti Petronas39,5772020-03-17
16 Nicholas Mandini Bishop Arms39,9092020-02-15
17 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
18 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
19 Leo Müller Autopoolen39,9692020-01-22
20 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
21 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
22 Oscar Fransson Säve Industrimodeller40,0572020-01-22
23 Leo Abrahamsson Hanhals40,0772020-05-18
24 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
25 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
26 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
27 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
28 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
29 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
30 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,3722019-09-29
31 Joel Tellberger Lönns Truckar40,3902020-07-04
32 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
33 Alexander Chai Team 1340,4412020-02-05
34 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
35 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
36 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
37 Tim Svensson VEMS40,6082020-06-21
38 Markus Persson Lindåsskolan40,6092020-04-25
39 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
40 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing40,6422020-06-21
41 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
42 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
43 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
44 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
45 Wilhelm Abraham Iseråsskolan40,7352019-09-29
46 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK40,7742020-05-24
47 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
48 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
49 Joel Agård Särö40,8032019-10-08
50 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
51 Oliver Wysocki Koenigsegg40,8792019-10-08
52 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
53 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
54 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
55 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
56 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
57 Hilmer Olofsson Husqvarna MC40,9432020-08-04
58 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
59 Leon Andersson Fulgente40,9572020-06-11
60 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
61 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
62 Martin Ekberg Vifolkaskolan40,9782020-08-09
63 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
64 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
65 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
66 Filiph Dock Lindåskolan41,0572020-07-26
67 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
68 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
69 Bastiaan Christensen Hamilton41,0952019-10-29
70 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
71 August Molin Taudien Nya Varvetskolan41,1132020-03-14
72 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
73 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
74 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
75 Gabriel Holm Säve SK41,1312020-05-23
76 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
77 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,1522019-10-28
78 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
79 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,1812020-04-05
80 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
81 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
82 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
83 Hannes Anth ÄFF41,2312020-06-25
84 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
85 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
86 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
87 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
88 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
89 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
90 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
91 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
92 Oscar Odenbrandt Lerum IS41,3952020-05-23
93 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
94 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
95 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
96 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
97 Lucas Wern Wern Racing41,4562020-02-15
98 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
99 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
100 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
101 Anton Bergelind Antmaster641,4842020-02-13
102 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
103 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
104 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
105 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
106 Liam Johnsson Frölunda Indians41,5172020-08-04
107 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
108 Julian Richter Mercedes41,5282020-07-05
109 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
110 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
111 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
112 Karl Christianson ÄFF41,5502020-06-25
113 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
114 Adam Nordberg 0841,5782020-05-23
115 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
116 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
117 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
118 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
119 Elmer Löfberg F141,6672020-01-06
120 Rasmus Ydrefalk Pappa41,6852020-08-06
121 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
122 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
123 Ludvig Bartholdsson Williams41,6952020-03-31
124 Simon Frostne ÄFF41,7152020-06-25
125 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
126 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
127 Leonel Skaar Auto Lounge41,7552020-05-13
128 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
129 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
130 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
131 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
132 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
133 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
134 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
135 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
136 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
137 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
138 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
139 Filip Ekeroth MA Lerum41,8892019-12-10
140 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
141 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
142 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
143 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
144 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
145 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
146 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
147 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
148 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
149 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
150 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
151 Joel Jönrup Markusson & Jönrup41,9442020-02-01
152 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
153 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
154 Kasper Majewski Team 1341,9612019-11-30
155 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
156 William Hultén Röss41,9632018-11-24
157 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
158 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
159 Oliver Ball Chevrolet41,9842020-06-25
160 Noah Hedenblom Sjövalla FK41,9852020-02-29
161 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
162 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
163 William Åberg IFK41,9942019-09-27
164 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
165 Noel Bengtsson Ebba Pettersson Privatskolan42,0022020-07-13
166 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
167 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
168 Benjamin Wintell Cola Energi42,0102019-11-06
169 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
170 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
171 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
172 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
173 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
174 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
175 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
176 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
177 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
178 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
179 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
180 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
181 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
182 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
183 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
184 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
185 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
186 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
187 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
188 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
189 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
190 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
191 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
192 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
193 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
194 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
195 Alex Johnsson Södra Skärgården42,1792020-06-12
196 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
197 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
198 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
199 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
200 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
201 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
202 Edvin Gårlin Onsala IBK42,2082020-05-16
203 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
204 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
205 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
206 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
207 Alexander Hagman Lerkills IF42,2262019-10-28
208 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
209 Hugo Turebo Varla IBK42,2532020-02-22
210 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
211 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
212 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
213 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
214 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
215 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
216 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
217 Liam Dolk Hovås Hockey42,2902019-09-27
218 Melvin Gratschew SG 9742,2922020-04-07
219 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
220 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
221 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
222 Noa Wibne ÄFF P0742,3002020-06-25
223 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
224 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
225 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
226 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
227 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
228 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
229 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
230 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
231 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
232 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
233 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
234 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
235 Hugo Thoresson Cinode42,3842020-02-29
236 Lucas Kesselbring Lindome GIF42,3962020-01-07
237 Calle Browallius partille Hockey42,3982020-08-05
238 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
239 Liam Lundgren Peppsi42,4032019-11-06
240 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården42,4042019-09-21
241 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
242 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
243 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
244 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
245 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
246 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
247 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
248 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,4572020-04-08
249 Carl Öwren Finestra42,4572020-02-29
250 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
251 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
252 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
253 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
254 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
255 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
256 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
257 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
258 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
259 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
260 Felix Andersson Forse42,5032020-02-15
261 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
262 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
263 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
264 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
265 Isak Aldero Jonsered IF42,5142020-01-05
266 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
267 William Canova LBK42,5272020-03-29
268 Sebastian Svedberg FBC Lerum42,5312020-06-21
269 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
270 Joakim Häggström Frölunda IBK42,5362020-07-25
271 Mika Wettterqvist Auto-kemi42,5372020-02-23
272 Matheus Aldero Jonsereds IF42,5382020-01-05
273 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
274 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
275 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
276 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
277 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
278 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
279 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
280 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
281 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
282 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
283 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
284 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
285 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
286 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
287 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
288 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
289 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
290 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
291 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
292 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
293 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
294 Lukas Canova LIS42,6342020-03-29
295 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
296 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
297 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
298 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
299 Oscar Alstad Stanno42,6512020-07-16
300 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
301 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
302 Olle Svensson Pappa42,6562019-10-06
303 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
304 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
305 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
306 Didrik Baudin Kungsladugårdskolan42,6662020-04-07
307 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
308 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
309 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
310 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
311 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
312 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
313 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
314 Algot Sandström Koenigsegg42,7062020-02-02
315 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
316 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
317 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
318 Ted Bennet Hovås Billdal IF42,7182020-06-10
319 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
320 Olle Lager Larsson Lovello AB42,7242019-10-30
321 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
322 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
323 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
324 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
325 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
326 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
327 Milton Fuchs Klavborn Lindås Waves42,7412020-07-20
328 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
329 Emil Sjölund MA Lerum42,7432020-01-14
330 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
331 William Askåsen Göteborg Sim42,7512020-01-11
332 Lucas Barreto S0242,7562020-07-16
333 Oliver Holst Kungsbacka IF42,7712020-05-23
334 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-04
335 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-05
336 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
337 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
338 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
339 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
340 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
341 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
342 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
343 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
344 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
345 Erik Lindé Coca Cola42,8072020-02-18
346 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
347 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
348 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,8252019-09-26
349 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
350 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
351 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
352 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
353 Tim Flodén Gokart Majorna42,8512020-08-09
354 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
355 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
356 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
357 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
358 Vidar Karman Seishindojo.se42,8702020-07-24
359 Viggo Natt och Dag PartilleBo42,8712020-04-24
360 Fabian Zackrisson Örby42,8722020-07-18
361 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
362 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
363 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
364 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
365 Elias Holmgren Mclaren Racing42,8962019-12-09
366 Lowe Johansson Hanhals Kings42,8992020-07-12
367 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
368 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
369 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
370 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
371 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
372 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
373 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
374 Charlie Flomark Tennis42,9162020-02-15
375 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
376 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
377 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
378 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
379 Felix Pervik Pervik MX42,9362020-07-01
380 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
381 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
382 Mosa Babayigit Frölunda IF42,9422020-05-30
383 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
384 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
385 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
386 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
387 Liam Holst Kungsbacka TKD42,9562020-05-21
388 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
389 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
390 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
391 Fabian Lindegren Olivia42,9702020-06-22
392 William Ahlander GKK42,9712020-06-12
393 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
394 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
395 Jesper Vernnström Big Mac42,9852020-05-27
396 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
397 Harry Lindén ÄFF42,9972020-06-25
398 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
399 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
400 Joel Bergman Mamma43,0022020-07-22
401 Joel Bergman Mamma43,0022020-07-22
402 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
403 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
404 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
405 Gabriel Johansson Kexchoklad43,0222020-07-05
406 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
407 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
408 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
409 Hugo Rosario Motorcross43,0372019-10-29
410 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
411 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
412 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
413 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
414 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
415 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
416 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
417 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
418 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
419 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
420 Oskar Agnetun Lerkils IF43,0692020-06-30
421 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
422 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
423 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
424 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
425 Oscar Whiteman Bacon43,0832019-11-08
426 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
427 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
428 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
429 Edwin Ahlander GKK43,1092020-06-12
430 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
431 Hugo Palmgren Titleist43,1172020-07-26
432 Ville Wennergren Monster Energy43,1182019-12-30
433 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
434 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
435 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
436 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
437 Vincent Linde Fortnite43,1302020-06-22
438 Leo Asgarolady Billdals BK43,1382020-03-28
439 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
440 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
441 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
442 Simon Kesselbring Kållered Ice bears43,1572020-01-07
443 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
444 Jonathan Mardöll Iserås43,1592019-10-18
445 William Ekwall Rundh Fortnite43,1602020-05-23
446 William Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,1602019-09-22
447 Gustav Rasmusson IF Mölndal43,1662020-07-19
448 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
449 William Morken 3ker43,1672017-06-11
450 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
451 Lukas Banic Alovera43,1712020-04-06
452 Liam Widman Polly43,1802020-07-05
453 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
454 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
455 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
456 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
457 Wictor Källerman D2443,2102020-03-09
458 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
459 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
460 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
461 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
462 Filip Barreto S0243,2432020-07-16
463 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
464 Alexander Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,2452019-09-22
465 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
466 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
467 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
468 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
469 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
470 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
471 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
472 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
473 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
474 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
475 Viggo Pedersen Mölndal43,2612020-07-27
476 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
477 Ville Bremer North43,2752020-01-05
478 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
479 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
480 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
481 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
482 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
483 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
484 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
485 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
486 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
487 Victor Cederberg Särö Seahawks43,3142020-06-11
488 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
489 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
490 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
491 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
492 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
493 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
494 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
495 Simon Johansson Sotenäs MCC43,3392020-07-20
496 Theo Jandler Eriksberg43,3412020-07-07
497 Theo Jandler Eriksberg43,3412020-07-09
498 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
499 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
500 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
501 Herbert Malmer Näsets SK43,3532020-08-10
502 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
503 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
504 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
505 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
506 Love Pettersson Framot43,3682019-12-09
507 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
508 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
509 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
510 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
511 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
512 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
513 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
514 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
515 John Turitz Särö IK43,3972020-01-25
516 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
517 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
518 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
519 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
520 Eric Mattila Autolane43,4112019-12-01
521 William Askåsen Göteborg Sim43,4112020-01-12
522 Jamie Slevin Bauer43,4192020-02-29
523 Isac Schilhaneck Mölndals Skytteförening43,4202019-10-06
524 Henry Blixt Hovås Billdal IF43,4292020-01-07
525 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
526 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
527 Elliot Rådesjö Älvängens MK43,4362020-01-05
528 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
529 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
530 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
531 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
532 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
533 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
534 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
535 Alexander Koutzamanis IBK43,4602020-03-14
536 Noel Bengtsson Ebba Pettersson Privatskolan43,4642020-07-13
537 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
538 Eric Hellberg Ercan43,4692020-06-30
539 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
540 Tore Gruvborg Coca-Cola43,4742020-07-09
541 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
542 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
543 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
544 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
545 Carl Von Braun Snickers43,4862020-04-06
546 Leo Florén Auto Lounge43,4872020-05-09
547 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
548 Gustav Johansson Chalmers Golfklubb43,4962020-02-01
549 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
550 Jonathan Iserås Iseråskolan43,5032019-11-01
551 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
552 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
553 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
554 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
555 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
556 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
557 Tage Larsson GK Frivolten43,5352019-12-01
558 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
559 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
560 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
561 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
562 Anton Dahlgren Go Kart43,5542020-01-11
563 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
564 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
565 Karl Brygge HBIF43,5662020-01-19
566 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
567 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
568 Alexander Baumann Shrek43,5732019-09-28
569 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
570 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
571 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
572 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
573 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
574 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
575 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
576 Malte Hjelm Forza Horizon 443,6012020-07-09
577 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
578 Axel Kläth Vala IBK43,6122020-01-07
579 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6152019-10-06
580 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
581 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
582 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
583 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
584 Egon Dahlgren Parkour43,6552020-07-19
585 Morris Hedin Go Karting Majorna43,6562019-11-08
586 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
587 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
588 Elliot Petersson Pappa43,6582020-02-04
589 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
590 Anton Angsman Askim BTK43,6642020-02-22
591 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
592 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
593 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
594 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
595 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
596 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
597 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
598 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
599 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
600 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
601 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
602 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
603 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
604 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
605 Hugo Rocksage Parox Racing43,7172019-10-14
606 Ludvig Ekdahl BMW43,7172020-03-15
607 Anton Hagman Nike43,7192019-10-28
608 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
609 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
610 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
611 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
612 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
613 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
614 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
615 Måns Johansson Mercedes43,7362020-07-15
616 Ludwig Andersson Blåvitt43,7372019-09-28
617 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
618 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
619 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
620 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
621 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
622 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
623 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
624 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
625 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
626 Marco Christen Securesafe43,7802020-08-03
627 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
628 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
629 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
630 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
631 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
632 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
633 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
634 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
635 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
636 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
637 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
638 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
639 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
640 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
641 Jacob Weibull Bayern Munchen43,8342020-06-06
642 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
643 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
644 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
645 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
646 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
647 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
648 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
649 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
650 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
651 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
652 Anton Ljungdahl Lerums IS43,8592019-10-29
653 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
654 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
655 Linus Lindström Snabb43,8802020-02-14
656 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
657 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
658 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
659 Malte Meyer Särö Kometerna43,9032020-03-06
660 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
661 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
662 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
663 Ragnar Torstensson KarlJohanskolan43,9162020-01-26
664 Shaun Downes Lindome43,9172020-05-10
665 George Chekan Frejaskolan43,9202020-05-31
666 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
667 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
668 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
669 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
670 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
671 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
672 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
673 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
674 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
675 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
676 David Locklei IFK43,9492020-07-27
677 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
678 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
679 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
680 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
681 Kai Sawyer ISGR43,9662020-06-07
682 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
683 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
684 Daemon Hiller Önnered HK43,9752020-03-14
685 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
686 Anton Falebjörk RT Kakel43,9792020-02-11
687 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
688 Axel Hallgren Jonsereds IF43,9952020-01-05
689 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
690 Melvin Österling Kullavik IF43,9982020-06-23
691 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
692 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17