Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Pojkar - Liten kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Erik Björlin Trafikverket38,6042018-07-28
2 Wilmer Wallenstam West Speed Racing38,7622018-08-20
3 Elton Bauman Kung Elton@Youtube39,2132019-02-26
4 Marcus Von Elek McDonalds39,2172018-08-29
5 Neo Jokela Aronssons Bil39,3452019-05-30
6 Ville Jannerberg Rennsport Sverige39,4202018-08-28
7 Viggo Pettersson Mamma Annika39,5202019-06-04
8 Alvin Säwström Farsan39,6362018-09-04
9 Henrik Bergstöm Formel 139,6612019-06-04
10 Henry Palsson McLaren/Mercedes39,8442019-02-18
11 Philip Victorsson Tight And Easy39,9352016-12-29
12 Thomas Pelster ESG39,9422019-08-15
13 Felix Fehrling Ward Racing/Tight n Easy40,0392018-01-07
14 Leon Sjöstrand Ehrenborg40,0402018-09-04
15 Zackarias Wahlberg GAK40,1452019-12-09
16 Jonas Berglund Bohus racing40,2022018-11-02
17 Joel Björk Ekman Racing40,2742018-02-17
18 Isak Abrahamsson Lerkil IF40,2972020-01-06
19 Max Andersson Transelmatic40,3212018-01-07
20 Jeremy Eliasson Pappa Per40,3222020-01-13
21 Alexander Juntti Petronas40,3292019-12-16
22 William Peterson Yamaha center Luleå40,3312017-08-15
23 Olle Gustavsson Mölndal Hockey40,3502016-08-07
24 Axel Ståhlgren Redbull40,3602018-10-17
25 Ludwig Abraham Iseråsskolan40,3722019-09-29
26 Tony Lindstrand Phillipe40,3972018-03-11
27 Elias Kuhlin Bäcken HC40,4632018-10-10
28 Joel Bergström Formula K40,4752017-07-17
29 Alexander Chai Team 1340,4802020-01-06
30 Hugo Lundberg MetroBil40,5072018-12-16
31 Joel Tellberger Lönns Truckar40,5592017-08-18
32 Herman Ryding IFK Friidrott40,6112018-09-29
33 Isaiya Attie Toltorps Skolan40,6492017-12-04
34 Hugo Larsson Minecraft40,6742018-07-20
35 Philip Björk Bräcka Skolan40,6902016-10-31
36 Matteo Wang presse40,7022017-12-17
37 Wilhelm Abraham Iseråsskolan40,7352019-09-29
38 Oscar Niklasson Wikström Wikström Racing40,7562019-10-15
39 Theo Johansson Frölunda Indians40,7762017-11-02
40 Oscar Fransson Säve Industrimodeller40,7782020-01-06
41 Jakob Sjöman Team 1340,7992017-10-03
42 Joel Agård Särö40,8032019-10-08
43 Oskar Dunör Wasa Larm JR40,8112018-12-22
44 Oliver Wysocki Koenigsegg40,8792019-10-08
45 Edvin Sondahl Oklandhof40,9052018-06-27
46 Ludvig Hebeler Eken IBK40,9092018-07-26
47 Sebastian Hellenäs SVKG40,9202017-11-11
48 Ivar Aronsson Björlandagården40,9292018-10-08
49 Elias Hagberg Partille HC40,9292019-05-22
50 Robin Svensson Manchester City40,9542018-05-19
51 Leo Müller Hisingens MK40,9552019-10-29
52 Emil Sandström Järnbrott40,9672018-05-26
53 Jacob Lundberg LIS40,9712017-09-03
54 Simon Jensen HMK40,9942019-04-01
55 Eric Naperotti Solängen BK41,0072019-12-16
56 Jacob Malcolm Påvelundskolan41,0192019-07-23
57 Joel Miller Ösets BK41,0532017-11-20
58 Isak Sjöberg Hovås-Billdal Hockey41,0602019-09-02
59 Buster Sandström LN7041,0852017-07-30
60 Bastiaan Christensen Hamilton41,0952019-10-29
61 Monir Baoi DTN Group AB41,0962017-10-31
62 Carl-Magnus Borre McDonalds41,1222019-01-31
63 William Ebsworth GAIS41,1252016-08-10
64 Malte Wallenstam west speed racing41,1282018-08-20
65 Nicholas Mandini Bishop Arms41,1322019-10-09
66 Markus Persson Lindåsskolan41,1342017-12-22
67 Max Magnusson Lexby41,1432017-08-15
68 Rasmus Lannér Dybeck Chicago Bulls41,1522019-10-28
69 Albin Hagman Pappas motorsport41,1802018-02-14
70 Viggo Lindgren Sellpower41,1892016-10-12
71 Batiste Robertsson Skatepro41,1962019-02-21
72 Alexander Asserfors Toyota41,1982019-01-03
73 Gabriel Holm Säve SK41,2012019-01-03
74 Anton Hindorf Team Hindorf41,2572018-05-20
75 Levin Blomen Pappa41,2672018-09-30
76 Joel Davin Hovås Skolan41,2872017-04-13
77 Max Åkervall Johan41,2962019-06-17
78 Neo Wettergren Wettergren Racing41,3382019-01-09
79 William Holm Säve SK41,3522019-01-03
80 Oliwer Wester Skene MS41,3712016-11-01
81 Elliot Rosdahl MHF Partille41,3722018-03-31
82 Filiph Dock Lindåskolan41,3952019-05-02
83 Mio Lindegren Junkworx41,4032018-08-14
84 Oscar Pettersson Öjersjö Brunn41,4052018-10-31
85 Constantin Ibrahim Volvo PV41,4112018-07-18
86 Hugo Hammarstrand Gokart41,4352017-12-04
87 Valter Olander ATORP41,4592018-01-05
88 Axel Mattsson KM Plåt41,4752018-06-17
89 Aron Hostetter GIK41,4832017-10-21
90 Lukas Blomgren Dahl PDB Racing Team41,4952017-02-12
91 Nils Axhede morfar41,5052018-09-11
92 Noel Kronbäck Sisjöns Bygg41,5062017-03-27
93 Liam Elofsson Elof Trafikskola41,5162018-12-16
94 Rasmus Asklund Oriola41,5252019-01-13
95 Oliver Wester Varberg MK41,5292015-08-29
96 Carl Dunör Wasa Larm JR41,5382018-12-22
97 William Windzer Ocean Group41,5502019-01-19
98 Hugo-Harley Andersson Älvbygdens MK41,5552019-07-14
99 Ville Nordström Graaf Metalracing.se41,5762015-12-05
100 Hamza Babayigit Västra Frölunda FK41,5982019-06-05
101 Lucas Wern Wern Racing41,6082019-04-07
102 Malcolm Törnblom Wakauu41,6232015-08-02
103 Fabian Voeler Kullavik IF41,6282017-07-12
104 Malte Tolland Påvelundskolan41,6412019-06-12
105 Linus Bergström kbab41,6422017-08-09
106 Elmer Löfberg F141,6672020-01-06
107 Edin Cemalovic PowerKing41,6932019-01-03
108 Gabriel Miconnet ISGR41,6952018-12-02
109 Hannes Anth ÄFF41,7182019-05-18
110 Victor Rönnblad Conzab motorsport41,7192015-10-21
111 Anton Alexandersson Sätila Skolan41,7502017-03-12
112 Algot Ahlström Torönland41,7672017-10-28
113 Kevin Lindvall smx sisjön41,7862017-06-14
114 Daniel Abrahamsson Kungsbacka BMX41,7982015-08-30
115 Henry Fabiansson Väst Alpin41,7992018-10-20
116 Anton Bergelind Antmaster641,8132018-11-28
117 Linus Börjesson Pappa41,8222019-04-20
118 Linus Andersson Näsetskolan41,8342016-08-15
119 Remy saranart KTM41,8352017-06-14
120 Adam Rask HBIF41,8382019-05-02
121 Gustaf Axelsson Pappa betalar41,8392017-08-15
122 Nathaniel Haddad Kids And Teens41,8692017-06-18
123 Max Viswanathan Gunnilse41,8872018-10-30
124 Filip Ekeroth MA Lerum41,8892019-12-10
125 Lucas Bäckström Jörlanda41,9002017-03-12
126 Elliot Strandberg IFK fridrott41,9042017-08-19
127 Simon Boldt - Christmas Coca-Cola Zero41,9072017-08-16
128 Jakob Laine Wisearc41,9092016-01-11
129 Leo Billkrantz Hovås HC41,9132017-03-30
130 Ture Gustafsson BGS41,9162017-06-20
131 Simon Packendorff Team 1341,9162018-07-18
132 Rasmus Löberg Önneröd Skolan41,9262017-09-10
133 Elias Hagen Bergstrand Ferrari41,9362015-08-18
134 Alex Tasic Nordic Lastvagnar41,9402017-07-17
135 Karl Lång Volvo41,9412017-07-03
136 Anton Hybring Högadal Skolan41,9452017-08-20
137 Rasmus Johnstone ÄFF41,9452019-02-23
138 Kasper Majewski Team 1341,9612019-11-30
139 Edvin Ljung Bemanningskompaniet41,9622017-08-22
140 William Hultén Röss41,9632018-11-24
141 Jakob Emanuelsson Skoter store41,9772019-04-07
142 Kalle Öljemark Väst Alpin41,9822018-10-20
143 Anton Lager SSIM41,9902018-10-29
144 Thim Khan Team Khan41,9922017-07-14
145 William Åberg IFK41,9942019-09-27
146 William Ohlin Mjuk Biltvätt41,9962019-03-02
147 Filip Wahlkvist HyperX42,0042018-07-13
148 Felix Schoultz Star Board42,0092019-05-01
149 Benjamin Wintell Cola Energi42,0102019-11-06
150 Anton Lijic BÄCKEN HC42,0172018-10-01
151 Anton Olofsson LNIK42,0192018-07-01
152 Max Wik Kronanskolan42,0222017-10-15
153 Vincent Green Annedal42,0332016-06-20
154 Lucas Hammarvik gas gas42,0352017-11-02
155 Oskar Löfving Team Sportia42,0362018-12-16
156 Kevin Smedberg Ahlsell42,0442019-01-04
157 Erik Wennroth Beta42,0502018-11-02
158 Hugo Möller Kungälvs Trä42,0502016-08-18
159 Charlie Jansson werner Stephex42,0522018-08-10
160 Eric Johansson Kbk42,0562017-09-22
161 Eskil Dagsvold Berg-Hansen Alta IF42,0592018-07-20
162 Oliver Aalto Triumf glass42,0612015-08-05
163 Robert Freidlitz ÄFF42,0682017-11-08
164 Alejandro Poller KVSS42,0772019-03-30
165 Gustav Annwall Redbull42,0802018-08-23
166 Simon Konradsson Kärraskolan42,0812018-08-28
167 Simon Spanås Stjernströms Elteknik42,1082016-06-12
168 Max Berg kullaviks if42,1122016-07-16
169 Gustav Sälle Floda IBK42,1192019-05-17
170 WILMER olsson kungälvs natursten42,1282016-06-12
171 Kevin Poole Kevins Racing42,1342019-04-20
172 John Jorfors Kullaviksskolan42,1432018-07-22
173 Jonatan Röijer LSS42,1462018-02-18
174 Viktor Jeppesen Eriksberg42,1472018-06-09
175 Noah Bondeson Telhage IBK Göteborg42,1652019-08-31
176 Florian Feifel Papa42,1862019-08-09
177 Elias Wangeskog Wangeskogs svets o smide42,1872017-12-17
178 Hugo Jorfors Kullaviksskolan42,1882018-07-22
179 Felix van den Beld Express IL42,1892019-07-03
180 Robin Hesselgren Mercedes42,1902018-08-04
181 Viktor Hellgren Johan Branden AB42,1952019-01-02
182 Alexander Sandström-ulinder Göteborg Krav Maga klubb42,2082018-09-14
183 Tobias Nicklasson Partille HK42,2082018-11-04
184 Viktor Sjöstedt Ekebäck42,2202019-07-21
185 Bill Mikkelsen Kbk42,2212017-09-06
186 Alexander Hagman Lerkills IF42,2262019-10-28
187 Carl Lundqvist Kungälv Hockey42,2402017-10-21
188 Douglas Törnblom Samskolan42,2602017-11-25
189 Wilhelm Ericson Särö IK42,2652018-05-20
190 Filip Nielsen Tölö IF42,2702019-08-24
191 Leo Lubian MaffeKaffe42,2742018-05-26
192 Jacob Naucler NUAB Systems42,2832018-06-18
193 Carl Widing Monster42,2862015-11-15
194 Arya Mehrara Steelseries42,2892018-05-19
195 Liam Dolk Hovås Hockey42,2902019-09-27
196 Felix Reimer Mölndal Hockey42,2942016-08-19
197 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
198 Erik Strbac Påvelund Skolan42,3002018-08-05
199 Gustaf Olander Särö IF42,3092019-02-11
200 Max Alexandersson Degernäs Umeå42,3202019-06-18
201 Charlie Ask Charlie Ask Tennis42,3242017-04-22
202 NOHA Lundgren pappa42,3272017-08-13
203 Pooyan Taklif Askim IK42,3422015-10-11
204 Arvid Distner Kungsbacka BMX42,3522019-04-16
205 Melker Risne Hanhals Kings42,3522018-07-23
206 Liam Lindberg RedBull42,3582015-11-15
207 Jones Kaofrom Suzuki42,3612018-09-28
208 Gustaf Löfving Kungsladugårdskolan42,3612019-05-22
209 Hjalmar Möller Bygg och Konsult42,3672016-08-18
210 Alexander Berger BÖ Skolan42,3812019-01-07
211 Lucas Kesselbring Lindome GIF42,3962020-01-07
212 Kevin Basil Adidas42,4002019-01-04
213 Liam Lundgren Peppsi42,4032019-11-06
214 Lucas Flygare Fotsjö Norrgården42,4042019-09-21
215 Lukas Strandäng Honday42,4052017-03-11
216 Arvin kadri IKEA42,4462015-08-10
217 Holger Stopp Holgeralexen42,4482019-03-22
218 Albin Ewers Team Ewers42,4502017-12-09
219 Noel Jendestig Kvik Kök Kungsbacka42,4552017-04-16
220 Ville Malm BMW42,4552017-04-15
221 Sifaldin Elgimooli Partille IF42,4562016-07-13
222 Albin Johansson Askims IK42,4592018-12-18
223 Per Josefsson Säve SK42,4622019-02-11
224 Isac Löfgren Mölndal Basket42,4672018-06-10
225 Hugo Nylander Torslanda42,4772017-05-27
226 William Ohlsson Jofa42,4852017-03-30
227 Tim Svensson VEMS42,4882019-07-26
228 Carl Öwrin Fenestra42,4952018-03-23
229 Mikael Rutgersson MHF42,4962018-06-09
230 Gustav Larsson Järnbrott HockeyKlubb42,4962016-11-01
231 Sebastian Loukkola Särö seahawks42,4982019-01-03
232 Oscar Odenbrandt Lerum IS42,5032017-10-30
233 Hampus Brandén Johan Branden AB42,5032019-01-02
234 John Magnusson Pappa42,5072017-11-19
235 Filip Hägg Askim IK42,5112015-10-11
236 Olle Deval BK Häcken42,5122015-08-10
237 Svante Selander Älvsborg Fotboll42,5122018-02-12
238 Isak Aldero Jonsered IF42,5142020-01-05
239 Isak Nord Lerkils IF42,5192018-04-05
240 Odd Ivar Endestad Eikefjord42,5312018-07-20
241 Ivar finnsson Brämhults IK42,5382019-07-12
242 Matheus Aldero Jonsereds IF42,5382020-01-05
243 Noah Anolt LeoLubian0442,5402018-05-26
244 Adrian Andersson Wheeliewarriors42,5532016-07-23
245 Simon Kure Nima42,5552016-07-27
246 Noel Ahxner Berzan42,5562017-06-20
247 Axel Knoblock GBG Sim42,5722019-08-05
248 Alvin Jonsson Mamma42,5742018-04-05
249 Joel Innergård Volvo Cars42,5782019-05-26
250 Isak Wergeland Eriksbergs IF42,5862018-09-21
251 Victor Lorentzon IF Warta42,5922017-07-11
252 Marius Rydell Sportmanship42,5972015-11-28
253 Rasmus Hagberg Pixbo42,6032017-02-14
254 Filip Naucler NUAB System42,6032018-06-18
255 William Börjesson Fiskebäckskyrkan42,6042016-03-25
256 Philip Blomgren Gamlestan42,6082019-04-13
257 Oskar Merenius Sätila42,6132018-04-22
258 erik Rosander Pixbo42,6202016-12-17
259 Hugo Sjögren Kullavik IF42,6202017-07-02
260 Victor Hall Fässbergs IF42,6242016-12-23
261 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
262 Wictor Källenman 3w42,6342019-03-04
263 Joseph Downes Voiceit42,6372018-03-27
264 Lukas Helde Transportex42,6382015-12-13
265 Hugo Turebo Varla IBK42,6472019-09-08
266 Emanuel Thanasinaris Armering och Betong42,6492016-01-10
267 Casper Svenningsson Kålleskärskolan42,6502018-09-22
268 Lucas Särnberger Västra Frölunda42,6522018-10-20
269 Nils Blennar Dussart GB Glass42,6552017-07-30
270 Olle Svensson Pappa42,6562019-10-06
271 Mathias Överås Aarstad Aarstad Racing42,6592017-06-27
272 Gabriel Rabaa Wernhage RSK42,6592018-02-24
273 Agust Fabiansson Väst Alpin42,6632018-10-20
274 Hannes Jaktling Red Bull42,6672017-07-30
275 Adam Nordberg 0842,6752019-10-05
276 Niklas Ivarsson MX Ivarsson42,6822016-02-17
277 August Molin Taudien Nya Varvetskolan42,6842019-09-08
278 Carl-hugo Krafft Särö IK42,6872019-07-22
279 Simon Agård Särö42,6882018-06-18
280 Erik Ottosson Pama El42,6962015-08-15
281 Elliot Edström Varla IBK42,7002016-11-04
282 Charlie Ticehurst Team Onsala42,7032018-04-22
283 Ludwig Lundin Kvibergs HK42,7112017-07-01
284 Filip Källgren Leksands IF42,7122017-11-03
285 Vilgot Andreasson MA Lerum42,7162018-11-27
286 Lukas Kierkemann Comlink42,7192019-08-14
287 Olle Lager Larsson Lovello AB42,7242019-10-30
288 Leo Barath Coca-Cola42,7282017-07-30
289 Adam Attholm Lantmännen42,7302018-02-13
290 Ludvig Magne ABGS42,7312018-04-05
291 Julian Richter Mercedes42,7352020-01-19
292 Adam Johansson Kbk42,7372017-09-22
293 Jack Persson Tranemo IF42,7392019-08-01
294 Olle Widlund Lerums BK42,7412017-09-03
295 Bob-H-son Danielsson Team 1342,7422016-12-23
296 Emil Sjölund MA Lerum42,7432020-01-14
297 Albert Thegerström Ed MK pionjär42,7452017-07-19
298 Edvin Gårlin Onsala IBK42,7502019-01-04
299 William Askåsen Göteborg Sim42,7512020-01-11
300 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-04
301 Andreas Andersson Hovås Billdal IF42,7712020-01-05
302 Alfred Olsson Crossfit Kungälv42,7762019-04-28
303 Evren Sen Basket42,7782017-08-15
304 Emil Åkerblom parkour42,7832016-08-02
305 Emil Labom Stingers Hockey42,7872016-12-28
306 Neo Bohlin Torslanda42,7922018-06-16
307 Willam Blomgren Autoliv42,7962018-07-16
308 William Hobik turbomurbo42,7982016-01-10
309 William Nilsson Bulten42,8012017-06-11
310 Otto Delborn GokartArenan42,8012018-10-29
311 Theodor Hall Toyota42,8112017-01-04
312 Anton Andersson Bauer42,8212019-07-01
313 Gustav Carlsson Lindås Rasta IBK42,8252019-09-26
314 Wilhelm Claesson Rudolf Steiner Skolan42,8362019-01-09
315 Linus Möller Inlagsbil Honda42,8452018-07-24
316 Alex Johansson Marstrandyachts42,8462018-04-09
317 Alvin Carlunger Bulten42,8482017-06-11
318 Elias Iusein Särö IK42,8552019-01-27
319 Sebastian Caron Pappa42,8552019-04-20
320 Alfons Gerdt Onsala Pirates42,8622019-01-19
321 Nils Brandt Posseidon42,8682017-08-02
322 Andras Kulcsar ÖHK42,8722018-12-15
323 Samuel Muinos - Källström Kvarnby Racing42,8822015-10-04
324 Gustav Jalling Saab42,8882017-09-23
325 Vilgot Liss-daniels Redbull racing42,8952017-07-06
326 Elias Holmgren Mclaren Racing42,8962019-12-09
327 Bardia Javaheri Askims IK42,9002018-08-08
328 Mattis Ekström Petri42,9022018-05-20
329 Jack Pedersen Nebraska Omaha42,9052018-07-02
330 Simon Rilbe Rilban42,9072016-10-01
331 Kasper Länje BIKSS42,9102018-10-20
332 Anes Arnautovic Montessori Skolan42,9102019-01-20
333 Edwin Wåhlander Ljungbergs Factory42,9162016-02-08
334 David Namin Umeå BTK42,9242019-07-29
335 Vincent Gillberg Öjersjö42,9292019-01-12
336 Oscar Lorentzon Eriksberg IF42,9292017-07-11
337 SIgge Sandberg Dacke Gymnasterna42,9312017-02-23
338 Elias Gunnarson Redbull42,9322017-07-06
339 Emil Sjölin Hovås Billdal IF42,9392018-08-16
340 Albin Abrahamsson Mc Donalds KBA42,9412018-12-28
341 Oliver Åström HKB42,9492019-03-02
342 Carl Alin Honda42,9492017-11-02
343 Oliver Wiik Kungsbacka Brottning42,9512019-07-16
344 Vincent Nevenstam Nevea42,9522018-08-01
345 Eric strannelind näset sk42,9592017-03-19
346 Sebastian Kadfors Lagga Däck42,9662016-05-15
347 Alexander Bull Alta IF42,9702018-07-20
348 Adam Jarlebrand Mormor Racing42,9782017-11-19
349 Alfred Hildingh Sandö Rör42,9802019-08-13
350 Sebastian Johansson Kungsladugårdsskolan42,9922016-01-30
351 Edwin Holst Mölndal IBF42,9992017-11-01
352 Viktor Björnberg Ingared43,0012019-07-20
353 Noe Ruiz Volvo43,0072019-08-10
354 Oskar Åstrand Azalea BK43,0082019-06-06
355 Adam Sjöstrand Askims BTK43,0092019-07-08
356 Anton Mårdborg Volvo Group43,0282019-03-30
357 Oscar Tillberg Haga Taekwondo43,0292018-07-29
358 Theodore Andersson Kullavik IF43,0342019-05-31
359 Hugo Rosario Motorcross43,0372019-10-29
360 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
361 Simon Liljegren Partille PK43,0412018-07-22
362 Adam Bosch Coca-Cola43,0452018-12-07
363 Kim Tihi Vasalund IF43,0522017-07-22
364 Carl Vennersten Qorner AB43,0532015-10-04
365 Adam ringberg morris town43,0542016-07-16
366 Gerben De Vries Cola43,0542018-12-07
367 Valter Hering Öset43,0562017-01-03
368 Hampus Jakobsson Hanhalls Hockey43,0632018-08-16
369 Ludvig Salsgård thescooterstore43,0642018-08-26
370 Leo Andersson Kärra43,0712017-07-31
371 Ludvig Rosbecker Team Pappa43,0732016-06-08
372 Oskar Malmgren Cross43,0732018-08-11
373 Albin Jannesson Gokarting Majorna43,0762015-10-10
374 Oscar Whiteman Bacon43,0832019-11-08
375 Alexander Lockley Martini43,0902018-08-01
376 Eddie Lager Hovås HC43,0932018-08-05
377 Love Lager HBIF43,0932018-08-05
378 Joel Pettersson IFK Göteborg43,1142018-10-21
379 Ville Wennergren Monster Energy43,1182019-12-30
380 Bruno Hjortheimer Öjesjö Brunn43,1232018-10-31
381 Jack Cederfeldt Team Farsan43,1232018-11-01
382 Filip Nielsen Kullavik IF43,1292019-05-31
383 Marcus Eriksson KarlJohanskolan43,1302016-08-04
384 Filip Fogelström Volvo43,1392019-08-06
385 Alexander Almås Ullevi Tennisklubb43,1522018-08-26
386 Vincent Johansson Growtopia43,1522017-08-13
387 Simon Kesselbring Kållered Ice bears43,1572020-01-07
388 Mika Wetterqvist Osby Auto-Kemi43,1582019-04-05
389 Jonathan Mardöll Iserås43,1592019-10-18
390 William Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,1602019-09-22
391 Simon Asp Åsa gårdsskolan43,1672016-12-27
392 William Morken 3ker43,1672017-06-11
393 Hugo Lagerkvist Morfar43,1672016-06-14
394 Calle Browallius partille Hockey43,1742019-10-08
395 Fred Bendz Fortnite43,1812018-09-28
396 Oscar Stamming Kolla43,1922018-12-28
397 Elliot Christiernin Gripen43,1942019-06-08
398 Emil setterlund sprite43,2042018-05-13
399 Oliwer Stigh KTK43,2122018-01-21
400 Hannes Keyser Pappa43,2172019-08-05
401 Simon Västanhav Kbk43,2202017-09-22
402 Carl Hörfelt Lerums Segelsällskap43,2372016-08-07
403 Herman Håkansson Sandsbro AIK43,2442019-07-28
404 Alexander Langsrud Ebba Pettersson Privatskolan43,2452019-09-22
405 Filip Persson Porche43,2452018-05-13
406 William Karlsson IF Rigor43,2482019-08-17
407 Ludvig Bark nocco43,2502017-08-13
408 Rikard Kristensson Önnered HK43,2512017-06-14
409 Oskar Edlund Pagani43,2512017-03-26
410 Noah Adeborn Fortnite43,2522018-06-20
411 Albin jannesson monster43,2582017-01-29
412 Jacob Säfdal Lindome GIF43,2582016-08-19
413 Melvin Torin Elector AB43,2592019-05-18
414 Hugo Samuelsson Hanhalskings43,2612017-09-12
415 Gustav Lindblad Järkholmen43,2632015-10-15
416 Ville Bremer North43,2752020-01-05
417 Otto Nyman Fäsberg IF43,2782017-07-29
418 Lukas Öberg Pixbo43,2782017-02-14
419 Oliver Eriksson Addidas43,2782019-07-02
420 Emil Böhlin Hisingen IK43,2792019-02-23
421 Melker Lord UIFK43,2862018-08-20
422 Alexander Wallquist Tölö IF43,2862017-09-17
423 Felix Ström Kullavik43,2962017-05-14
424 Johan Kullenberg Malevikskolan43,2982018-03-04
425 Carl-Johan Dock Särö Kometerna43,3042018-06-18
426 Linus Arlycke Sisjön Bygg43,3152017-07-29
427 Viktor Pilborg Önnered HK43,3172016-10-16
428 Jakob Wiren Nintendo43,3222017-08-27
429 Jakob Sengpiel Mc Donalds Astra Zeneca43,3292017-03-25
430 Fabian Lessmark KBK43,3302018-01-13
431 Alfred Hildingh spårvägen43,3342017-08-05
432 Tim Gamborn Ale Skolan43,3372017-10-29
433 Jonathan Hostetter ÖIS43,3422018-04-01
434 Albin Victorin BK Häcken43,3422018-11-11
435 Joel Hjalmar Nike43,3442019-01-04
436 Max Englund Fortnite43,3562019-03-31
437 Oliver Johansson Flatås43,3582019-06-02
438 Bobbo Frosthammar Sävehof IK43,3612019-08-04
439 Viktor Köhler Fanta43,3612019-08-11
440 Love Pettersson Framot43,3682019-12-09
441 Viktor Viklund Yamaha Center Luleå43,3722019-06-16
442 Felix Aresén Mölndals Hockey43,3772016-08-15
443 Valdemar Högberg Särö IK43,3792017-03-05
444 Theo Manganas Kullavik IF43,3812016-08-20
445 Viktor Bjerde´n Lysekils Handbollsklubb43,3862016-12-28
446 Filip Farley Amerikans fotboll43,3872017-07-25
447 Alvin Sellman ALU-S AB43,3892018-07-17
448 Rasmus Bjurström KA Bygg43,3902016-07-31
449 Olle Wiberg Start Communication43,3992017-10-15
450 Oliver Tjernberg Nintendo43,4002017-11-26
451 Ludvig Salsgård Särö Skolan43,4022018-05-20
452 Jacob Olsen GAIS43,4042015-12-13
453 Love Johansson Hanhals Kings43,4052018-12-01
454 Eric Mattila Autolane43,4112019-12-01
455 William Askåsen Göteborg Sim43,4112020-01-12
456 Isac Schilhaneck Mölndals Skytteförening43,4202019-10-06
457 Henry Blixt Hovås Billdal IF43,4292020-01-07
458 Oliver Eriksson Paepke Alingsås43,4332019-07-02
459 Viggo Langgaard Torslanda43,4332018-06-16
460 Elliot Rådesjö Älvängens MK43,4362020-01-05
461 Eddie Ljutic Pornhub43,4422019-01-03
462 Vikter Sjöstedt MASS43,4442019-05-11
463 Wille Olsson Red Bull43,4472017-02-17
464 Lorenz Luka IF Västef43,4492017-06-22
465 Ludwig Lämpgård Suzuki43,4492019-01-03
466 Labinot Zuta Salming43,4502017-08-06
467 Ludvig Johansson Lamborgini43,4592016-11-04
468 Ludvig Brink ÖHK43,4662017-09-24
469 Emil Mahic Formulet43,4732019-03-30
470 Olle Tiberg Mio43,4752018-05-19
471 Oliver Åström Bollebygd43,4772018-07-06
472 Theodor Stigh KTK43,4782018-01-21
473 Oscar Johansson Nice Engineering43,4862017-05-21
474 Nils Eklöf Sotenäs Ungdom43,4882018-09-22
475 Brian Poster Schenker43,5012019-01-06
476 Jonathan Iserås Iseråskolan43,5032019-11-01
477 Adam Jarlebrand .43,5082016-12-26
478 Jonathan Smith NIKE43,5222018-08-17
479 Viggo Heilal Onsala BK43,5272017-05-07
480 Elliot Dahlstrand Morfars go cart43,5292018-02-16
481 Oliver Rosenqvist Rais43,5342017-08-09
482 Arvid Hermansson ICA43,5352017-07-06
483 Tage Larsson GK Frivolten43,5352019-12-01
484 Tim Robertsson Better Hockey Sweden43,5372016-03-09
485 Max Wadstedt Kunskapsskolan43,5402019-06-23
486 Victor Oraham Go Karting Majorna43,5452017-09-09
487 Hector Haaga Santosskolan43,5472018-12-15
488 Anton Dahlgren Go Kart43,5542020-01-11
489 Leo Andreasson Hermansby43,5552018-07-29
490 Max Fransson AHK43,5572018-07-09
491 Georg Vidfar Azalea BK43,5722019-06-01
492 Felix Rosbecker Hovås Billdal43,5732018-10-28
493 Alexander Baumann Shrek43,5732019-09-28
494 Oliver Henrysson Ale United43,5872016-02-14
495 David Wennroth CocaCola43,5882018-03-05
496 Olle Florén IF Rigor43,5912018-06-16
497 Neo Borgengård redbull43,5932017-08-08
498 Ted Vennerfors Särö IK43,5952016-10-02
499 Tural Sabat Int Engelska Skolan43,6002018-08-26
500 Viggo Westerlind KKKK43,6002019-02-11
501 Viktor Edström TTP43,6092016-11-04
502 Axel Kläth Vala IBK43,6122020-01-07
503 Elis Fransson Lunden ÖBK43,6152019-10-06
504 Isac Laine Wisearc43,6182017-06-02
505 Wilmer Renhult Salming43,6362015-10-11
506 Hugo Samuelsson CCM43,6442019-07-01
507 Patrik Engan Wyberg Team Green43,6552017-08-11
508 Hugo Gustafsson Newsec43,6562018-09-18
509 Morris Hedin Go Karting Majorna43,6562019-11-08
510 Rikard Prytz GoPro43,6572015-11-15
511 Charlie Bosma Hair By Angels43,6592018-12-16
512 Adrian Päärt Red Bull43,6662017-01-09
513 Elias Söremo Torpskolan43,6672018-06-10
514 Adam Bergkvist BooFF43,6702018-07-11
515 Imran Dervisic Brazzers43,6702019-01-03
516 Otto Ulltman Hovåsskolan43,6732017-01-09
517 Hugo Spångberg Bollybygs Vattenskidklubb43,6772016-12-04
518 Artin Kadri GAIS43,6782015-08-10
519 Theo Engström Pappa Mölndal43,6792019-06-23
520 Elmer Åkvist GLTK43,7022015-12-06
521 Hannes Östlund Koeningsegg43,7032016-11-13
522 Teodor Lorén Zakarias43,7082019-09-15
523 Nathan Clark Wisearc43,7112016-01-11
524 Max Englund Go Karting Majorna43,7142019-07-01
525 Alexander Sandström Fanta43,7152018-06-08
526 Hugo Rocksage Parox Racing43,7172019-10-14
527 Anton Hagman Nike43,7192019-10-28
528 Neptunus Knöös Hällje Azalea BK43,7202019-06-06
529 Ajdin Arnautovic Montessori Skolan43,7212019-01-20
530 Linus Börjesson Partille GK43,7242018-11-11
531 Alfred Åkesson Frölunda HC43,7252018-07-30
532 Jesper Andersson GOP43,7262018-11-10
533 Gustav Olsen Fotboll43,7322017-09-24
534 Leonardo Kjellgren Darias Pappa Martin43,7362019-07-09
535 Ludwig Andersson Blåvitt43,7372019-09-28
536 Ludwig Wederbrand Ekebäck43,7432019-05-17
537 Melker Söderberg Varla Skolan43,7462017-01-29
538 Elias Lindris IF Väster43,7472015-11-22
539 oscar mattsson ÖHK43,7532017-07-26
540 Marius Kvamme Porsche43,7632017-07-03
541 Hugo Molinder Anders Molinder43,7712019-05-16
542 Emil Rasmussen KSK43,7712018-07-15
543 Gabriele Pellegrino Kålltorpskolan43,7722018-03-11
544 Oscar Wulcan Tum Bygg43,7792018-12-16
545 Adam Johansson Göteborgs ju-jujutsu43,7822016-10-02
546 Vilgot Kihlberg Nya Varvetskolan43,7912015-10-25
547 Nils Johansson Lerkils IF43,7952018-10-29
548 Hugo Karlsmarker Särö Sea Hawks43,7972019-03-31
549 Filip Larsson Borås Basket43,8012017-07-18
550 Viggo Pires Särö IK43,8022019-07-22
551 Philip Jansson Göta scoutkår43,8032016-11-08
552 Isac Westin Skogome43,8042016-03-27
553 Daniel Eisenberg Björlanda43,8072015-08-02
554 Casper Jakobsson monster43,8142017-08-13
555 Robin Smedberg Ahlsell43,8142019-01-04
556 Edvin Lundström MHF43,8172018-06-09
557 Erik Kullenberg Malevikskolan43,8342018-03-04
558 Felix Pervik Träningsverket43,8342019-03-09
559 Sebastian Johansson Team Valand43,8402015-08-22
560 Wilmer Wiliö guni sport43,8422017-09-17
561 Filip Nielsen Kullavik IF43,8432019-09-01
562 Oscar Levinsson Hills Golfklubb43,8452016-09-04
563 Markus Jonsson Mamma Billdal:)43,8512017-01-29
564 Rasmus Alexandersson Sätila43,8562017-03-12
565 Hugo Warnholtz Brottkärr TK43,8562019-04-17
566 Hampus Lindström Lindströms Bostäder43,8562018-08-09
567 Lukas Björkberg Kannebäck Skolan43,8572018-08-28
568 Neo Sander Hindås43,8592018-07-11
569 Anton Ljungdahl Lerums IS43,8592019-10-29
570 Victor Rudolfsson HP Warta43,8672018-05-26
571 Oliver Van Hattum Tennis Pro43,8772018-07-26
572 Viggo Markusson Önnered43,8872019-05-05
573 Anton Johansson Team Valand43,8872015-08-22
574 Oscar Hampf Rigor IF43,9032017-07-30
575 Anton Salin KTM43,9062017-06-14
576 Erik Lindblad Lokos43,9152017-07-11
577 Jonathan Öhman KTK43,9162016-07-16
578 Rasmus Wetterholm IFK Fjärås43,9242018-07-22
579 Gustav Nordström FBK43,9292019-01-03
580 Karl Göransson MR Cap43,9372015-10-29
581 Carl Tollesson Landvetter IS43,9382018-04-08
582 Jonas Kofron ISGR43,9412017-10-09
583 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
584 Axel Sellman Toves Rum AB43,9442018-07-17
585 Hugo Edwinsson LBK Team 0543,9452018-07-31
586 Kevin Hessel Onsala Innebandy43,9462016-04-30
587 Ebbe Borg Sandarna BK43,9492018-06-10
588 Milo Smedman Liverpool43,9582017-06-09
589 Casper Svenningsson Motor-events.se43,9612017-08-06
590 Philip Bekil Åkereds Tennis43,9642019-06-02
591 Nino Comgiu Hisingen IK43,9652019-02-23
592 Joel Sanell LN 70 HC43,9722019-03-16
593 Leo Friberg Asgarladi Hovås Billdal IF43,9722019-04-02
594 Hugo Erlandsson vällsjöskolan43,9742016-12-18
595 Willhelm Bergström Nya Varvet43,9772019-05-11
596 Max Idemyr Rust43,9922019-07-01
597 Axel Hallgren Jonsereds IF43,9952020-01-05
598 olle Lundgren monster43,9962017-08-09
599 Edward Keber Biltema Sisjön43,9992019-06-25
600 Nils Sander Landvetter44,4752018-07-11

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17