Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Damer - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Carla Ronge Honda MC Center37,2532019-02-26
2 Linda Forsberg Göteborgs Universitet37,6972019-02-03
3 Olivia Lindegren Dinox3m37,8362018-12-27
4 Lena Johansson Fiskhamnens Åkeri38,0032019-08-20
5 Emma Wahlström PFF38,0312018-11-09
6 Tina Nordén Kerstin38,3022019-08-24
7 Anna Johansson Larsen38,3852019-04-02
8 Lilli Jensen Midroc38,3852019-08-18
9 Tove Nordberg Turbojocke38,5452019-07-05
10 Mandis Johansson Team Niklas38,7442018-11-05
11 Nathalie Nyman Östersund38,8372018-12-26
12 Amina Tayebi Gulex import38,8452019-10-15
13 Olivia Hagberg Nocco38,8492019-05-30
14 Vanja Berglin Daniel38,8692019-08-31
15 Vera Bosson pappa38,9712019-07-15
16 Luna Lindegren Victoria´s secret39,0342018-12-27
17 Henriette Bordöy Norsken39,1712018-12-07
18 Gabriella Näslund Sigrid Rudebäck39,2112018-10-30
19 Jasmine Hildebrand Lantmännen Aspen39,2302019-10-08
20 Tezz Hammarén Pappa39,3352019-07-17
21 Jessica Feder Devvox39,3632019-10-05
22 Alicia Carmström Colorex39,4842019-04-14
23 Ebba Alexandersson Norden Offshore Services39,4972018-11-22
24 Felicia Holmberg Jitex BK39,5112019-12-29
25 Felicia Bäck Bäck Installation39,5582018-11-03
26 Anna Zielinska Jotun39,5952019-10-30
27 Louise Antonsson Kitchenwiz39,6532019-06-26
28 Elsa Bergman IGEMS AB39,7032019-08-07
29 Alida Wängberg #stylebyalida39,7862018-11-10
30 Caroline Emilsson Team Emilsson39,8502019-01-05
31 Josefine Johansson CEVT39,8642019-11-27
32 Carin Gerefalk Volvo Penta39,8742019-01-25
33 Jennifer Axelsson Bike Trollhättan39,8982018-11-01
34 Emelie Sjöland Sjölands Car & Engenering39,9022019-05-19
35 petra Delborn Gokart Arena39,9172018-10-29
36 Carolina Crisp Triathlon Group39,9532019-03-21
37 Carin Carlqvist Varbergs Bildepå40,0142019-01-30
38 Anna Berglin KartingForFun40,0292019-08-31
39 Natalie Hjertberg ICA Kvantum Munkebäck40,0312019-07-09
40 Rebecka Wallenstam Wallenstam40,1082019-09-01
41 Emelie Laesker Myself40,1212019-01-09
42 Anna Johansson Levke40,1592019-01-13
43 Elisabeth Niklasson Wikström Racing40,1692019-04-14
44 Victoria Wallenstam Wallenstam40,1722019-09-01
45 Emma Lorent LOKA40,1902019-01-02
46 Amanda Wennerholm Nocco40,1922019-05-27
47 Jennifer Jörning Decisio40,2222019-11-28
48 SOFIA KLINGVALL FAIRING40,2282019-12-11
49 Nikita Halbig Verme Go Karting Majorna40,2382018-11-16
50 Kajsa Gustavsson Skara40,2562019-06-08
51 Emma Lundgren Montisori skolan skärt40,2802020-01-11
52 Klara Forsberg Envac Scandinavia40,3052019-06-20
53 Amanda Ragnarsson FUKTAB40,3202019-06-14
54 Louise Sonesson Sonessons PM40,3652019-03-02
55 Maria Karlsson De Cecco RaceONE40,3772018-12-10
56 Karolina Dottring Graco40,4022019-01-05
57 Hanna Viberg Av Akuten40,4042019-01-03
58 Helena Cedergrund Handelsbanken RVE40,4092019-05-29
59 Emilia Benjaminsson VFKK40,4122019-02-15
60 Marlene Kanto RaceONE40,4162018-12-10
61 Alexandra Hietanen Volvo40,4562019-03-16
62 Nina Flagg Geodis40,4712019-08-14
63 Emma Sjölin Nidelven40,4732018-12-18
64 Hanna Madås Jerker40,4992019-10-17
65 Ida Lindell RealGymnasiet40,5012019-09-01
66 Monica Boczar Fotsjö Norrgården40,5102019-09-21
67 Johanna Rynäs Skandia40,5142019-06-27
68 Camilla Samuelsson Formpac40,5222019-01-26
69 Natalie Andersson CEVT40,5672019-07-03
70 Emma Svärd Svärd40,5752019-06-03
71 Alice Friman Lindome IBK40,5902019-07-04
72 Lydia Persson Karlsons Garage40,5962019-08-18
73 Anna Sandelin Regionalt cancercentrum40,5972019-10-16
74 Cajsa Jonsson Andreas40,6132019-05-11
75 Lisbeth Nilsson Tuve Bygg AB40,6182018-11-30
76 Mikaela Svensson Volvo TAUH40,6312019-01-19
77 Lotta Wikström Dragningskraft40,6332018-12-28
78 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
79 Elisabeth Svensson Fluffy40,6352019-08-17
80 Johanna Rand Autobus40,6472019-07-13
81 Cecilia Möller BNP Paribas Cardif40,6472019-08-26
82 Karin Klouman CRC40,6512019-01-17
83 Linn Kadfors Jollyroom40,6622019-09-28
84 Elisabeth Engström Benify40,6822018-11-14
85 Kathrin Larsson OK/Q8 Kållered40,7022019-08-01
86 Helen Olsson RSM40,7202019-08-27
87 Julia Johansson SMK Trollhättan40,7222019-12-14
88 Natalie Ekeroth Swelube40,7222018-10-29
89 Emma Källqvist Kaskad40,7292019-11-17
90 Jeanette Rau ica40,7312019-01-19
91 Anna Hasselberg Filip40,7322019-08-31
92 IDA Nicander Space 6240,7372019-06-16
93 Helen Karlsson Vinnar teamet40,7522019-07-01
94 Malin Englin KG Knutsson40,7532019-06-27
95 Elina Venbrant Team Jonas40,7672019-07-13
96 Linda Gustavsson Perstorp40,7832018-11-12
97 Louise Melin Gräddgatan40,7882019-05-10
98 Kajsa Karlsson Grevinnan Träningsvärk40,7932019-07-12
99 Linda Edlund Essity40,7962019-06-09
100 Johanna Schulz Kawasaki40,8152019-10-05
101 Emmy Nilsson Elitfönster40,8212019-02-24
102 Linnea Gyllensvaan MERH40,8282018-11-17
103 Susanne Ullenius Vilvittras MC40,8322019-04-24
104 Alice Nilsson Tölö40,8372019-03-15
105 Linda Tawil Proffsbyggen i Väst40,8532019-07-13
106 Lisa Håkansson Aranäs HK40,8582018-11-01
107 Nina Ahlen Handelsbanken RVX40,8912019-05-29
108 Sara Kohl AndraTec40,8932019-08-17
109 Jenny Johansson JIB El AB40,9252019-01-13
110 Hanna Dotevall Doteägg40,9302019-05-26
111 Sara Chevalley Handkirurgen40,9372018-11-08
112 Marianne Stenberg Andra AP-fonden40,9392019-08-27
113 Lovisa Asklin Caretaker40,9542019-04-14
114 Clara Gustavsson Skövde41,0052019-06-08
115 Victoria Larsson Vildvittras MC41,0132019-04-24
116 Ann-Sofie Bertholdsson Vilvittras MC41,0172019-04-24
117 Julia Krantz Karl Johan41,0462019-08-18
118 Ingrid Fröström Posche41,0622019-06-28
119 Nikita Ericzon Volvo Bil41,0652019-02-02
120 Lisa Ekelund Donnergymnasiet41,0732019-12-29
121 Helena Petrusson Skandia41,0782019-06-27
122 Lina Olandersson Agreat41,1012019-09-12
123 Mathilda Cronquist Dreamhome41,1042019-07-06
124 Ella Vennerfors Särö41,1202019-11-02
125 Sandra Karlsson Bulycke RF41,1312019-10-26
126 Christine Isebäck Johans Mc41,1372019-10-05
127 Annie Skarin GDFF41,1682019-04-20
128 Anna Jösok KICK41,1952019-09-07
129 Annelie Larsson Bulycke RF41,2032019-10-26
130 Carina Johansson SKANSKA41,2052019-10-25
131 Daniela Geigert Gothia Towers41,2152019-02-23
132 Amanda Westlin Caretaker41,2292019-04-14
133 Zandra Leverin Polarn. O Pyret41,2302019-04-19
134 Angelica Nilsson Polygon41,2982019-12-13
135 Miriam Åberg Fastighetskontoret41,3102019-09-15
136 Isabella Kubanek KEG41,3222018-12-27
137 Fredrika Törnström Nya Hovås41,3352019-04-07
138 Monica Rydjer Alingsås41,3482018-12-29
139 Tanja Geigert Asp and Co41,3552019-02-23
140 Malin Dahl Volvo Penta41,3552018-11-14
141 Anna Wrennfors BMW41,3672018-12-01
142 Linda Engström Bike Trollhättan41,3762018-11-01
143 Jenny Bengtsdotter Bunkai41,3792019-06-27
144 Nathalie Bohäll London41,3822019-08-16
145 Diora Daher Tennis41,4222019-10-18
146 Emelie Schelin INOVYN41,4352018-11-08
147 Caroline Falkeskog Moodhouse41,4372019-09-06
148 Emma Johansson Regionalt cancercentrum41,4512019-10-16
149 Linn Arnås Jag gillar inget41,4532019-06-03
150 Therese Levin Crabat AB41,4612019-01-25
151 Sandra Bjerkhede Moodhouse41,4612019-09-06
152 Cecilia Nordberg Nordic Viewpoint41,4642019-05-03
153 Rebecca Jansson Volvo Penta41,4712019-06-18
154 Johanna Blomberg Fastighetsbyrån Gbg Nord41,4722019-10-24
155 Johanna Enarsson Handkirurgen41,4832018-11-08
156 Naomi Farrugia Beach Volleyboll41,4852019-12-29
157 Anna Brännnhult Torestorpsbil41,4902019-12-14
158 Johanna Rönnbom Eliasson SABB41,4902019-09-22
159 Sara Wosoughian Yamaha41,5002019-12-16
160 Cecilia Lindqvist Idas Wärf Möhippa41,5002019-06-29
161 Lina Persson Team Persson41,5092019-01-05
162 Emily Florén Walter Hansson El AB41,5162019-06-14
163 Yvonne Andersson Suzuki41,5182019-06-17
164 Maria Eriksson Göteborgs Universitet41,5282019-08-12
165 Maria Stobbe BNP Paribas Cardif41,5292019-11-06
166 Madelene Pedersen BNP Paribas Cardif41,5452019-08-26
167 Isabella Hildebrand Genebygg AB41,5462018-11-24
168 Ulrika Ribbner Larsson Racing Team41,5542019-02-09
169 Madelene Mikkilsen Moodhouse41,5572019-09-06
170 Sanna Carlström Best Transport JKPG41,5602019-09-21
171 Jessica Ljung Fiala41,5722019-07-30
172 Anette Larsson Eddie41,5732019-08-12
173 Josephine Roman JollyRoom41,5812019-09-28
174 Ann-Sofi Innervik Envac Scandinavia41,5852019-06-20
175 Jonna Eklund BDO41,5922018-11-28
176 Fabiola Rodriguez Geely Design41,5972019-02-01
177 Josefina Larsson Eurobag AB41,5992020-01-11
178 Christine Sjökvist Pappa betalar41,6012019-12-07
179 Alexandra Wallenstam Wallenstam41,6012019-09-01
180 Susanne Jonsson Skandia41,6022019-06-27
181 Jennifer Norrhamn JollyRoom41,6062019-09-28
182 Isabelle Hansson Tanums IF41,6072019-12-14
183 Susan Åkvist Volvo Penta41,6112019-06-18
184 Anna Stenberg KICK41,6262019-09-07
185 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,6262019-07-30
186 Elin Lustig Angereds Barnmottagning41,6432019-07-30
187 Ida Redig Strange Duck41,6462019-09-22
188 Ana Spessoto Segula Technologies41,6482019-10-31
189 Ida Enstedt Garmin41,6582019-02-15
190 Moa Lennström Sportshopen41,6592019-11-02
191 Linda Gyllenoxe Logytech41,6652019-01-30
192 Beata Kollmats Maurten41,6712019-09-13
193 Elsa Hagman Pappas motorsport41,6772019-02-11
194 Pernilla Krantz Pinori Hemtex41,6782019-10-17
195 Anna Adiels Göteborgs Stad41,6922019-07-28
196 Linnea Sörensen Rehab medicin41,6972019-12-14
197 Malin Dvoretsky Vanessa Express41,7042019-02-03
198 Wilma Lindevall Lindevalls Rör41,7092019-11-16
199 Nelly Andersson Caretaker41,7122019-09-13
200 Mathilda Wallenstam Wallenstam41,7162019-09-01
201 Mariette Lindgren AGA Gas41,7312019-11-29
202 Jenny Pihlblad Volvo Group41,7432019-02-13
203 Åsa Johansson Vann över Mattias41,7532020-01-12
204 Nadine Linde´n LM Engström41,7572018-12-12
205 Bodil Janemalm Stendahls41,7602018-11-09
206 Malin Samuelsson Monocl41,7672019-01-21
207 Linnea Werner Särö SLTK41,7822019-10-13
208 Lotta Prytz Volvo Group41,7902019-01-28
209 Annette Larsson Bulycke RF41,7952019-10-26
210 Teresea Lagus Lerkils IF41,8012018-11-01
211 Ida Bengtsson Triathlon Group41,8062019-03-21
212 Jessika Tiderman Skill More41,8062019-09-21
213 Emma Kämpe Circle K41,8162019-04-19
214 Lovisa Nygren Volvo Penta41,8222019-06-18
215 Caroline Akyol Volvo Cars41,8252019-09-07
216 Lisbet Samuelsson Hökedalen Racing41,8422019-11-23
217 Nathalie Johnsson Derome41,8422019-03-02
218 Greta Jodal NCC41,8432020-01-18
219 Jennifer Tiderman Skill More41,8432019-09-21
220 Nicole Hendelberg Vilvittras MC41,8502019-04-24
221 Lotta Wallenstam Wallenstam41,8562019-09-01
222 Jessica Elgeskog Brattåsskolan41,8592018-11-04
223 Ulrika Nodby Lönnrunan41,8602019-12-28
224 Ida Wahlqvist Dragningskraft41,8682018-12-28
225 Anna Bredberg Hemtex41,8762019-10-17
226 Daniel Papadia Monocl41,8782019-01-21
227 Mariana Andrade Monocl41,8792019-01-21
228 Angelica Danielsson Bemanningsenheten Lundby41,8792019-06-01
229 Märta Merenius Sätila41,8882019-02-13
230 Ella Meyner Gothenburg Cheer One41,9002019-04-27
231 Julia Forsgren Moodhouse41,9002019-09-06
232 Jewel Morelli Ghost Games41,9252019-01-21
233 Sahra Leverin Pontus Group41,9412019-04-19
234 Helena Hamberger Kitchenwiz41,9472019-06-26
235 Moa Nyström Hamburgsund41,9562019-12-14
236 Tina Kangasniemi Pressbyrån UA41,9592019-03-12
237 Annie Ohlson - Lidén Svingeln Gbg41,9622018-11-12
238 Susanne Kubanek KEG41,9622018-12-27
239 Malin Lindström Team Persson41,9642019-01-05
240 Lisa Eliasson Yoin41,9642019-11-16
241 Katarina Örje Sernros Gais41,9852019-06-19
242 Carolina Jansson Esska Teknik41,9992019-01-19
243 Tor Karlberg Bosch42,7292019-10-30

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17