Varvtider

Här kan du se dina varvtider och hur du ligger till jämfört med de andra som har kommit in på listan.

Kvalgränserna för att få vara med är

  • Flickor 47,000
  • Pojkar 44,000
  • Damer 42,000
  • Herrar 39,000

Sök varvtid

 

Herrar - Stor kart

PosNamnSponsorVarvtidInlagt
1 Alexander Lindau FMCK Borås36,7382019-02-03
2 Christoffer Waern GKM Miata Team36,9522020-05-25
3 Philippe Grange Geely Design37,0872019-03-27
4 Björn Petterson Hell Bikers37,1222019-08-23
5 Tony Ageskog TA Servic37,1662018-11-02
6 Peter Wiborg Team Wiborg37,1882019-08-20
7 Erik Bogren Ericsson AB37,1992019-04-03
8 Kim Andersson GS37,2332019-08-26
9 Max Sjölander VKRC37,2492018-11-26
10 Niklas Löberg Motionservice37,2902020-06-01
11 Jan-E Arbin Festis Racing37,2982020-05-25
12 Christian Nielsen wisearc37,3132019-02-25
13 Michael Lindgren MILE/nallex37,3162020-05-25
14 Niclas Olsson Offseason37,3552018-11-05
15 Andreas Wikström GB Glass37,3672019-02-23
16 Daniel Wikström GB Glass37,3732018-11-26
17 Viktor Osberg Axxon Racing37,4032019-10-18
18 Niclas Harbig Cavaleno Racing37,4112019-08-20
19 Melvin Waern GKM Miata Team37,4242018-11-26
20 Fredrik Wiborg Wiborg Racing37,4532018-12-16
21 Marcel Ummelen AkzoNobel37,4702019-03-06
22 Tony Larsson Aldardo37,4752019-08-28
23 Johan Templin Gokartcentralen37,4872018-11-26
24 Magnus Olsson Alingsås Dykarklubb37,4902020-05-25
25 Fredrik Gross Auto Trim37,5002019-08-26
26 Viktor Gustafsson Bjurfors Näringsliv37,5132019-01-28
27 Stefan Lindberg GokarthallenihalmstadAB37,5422019-05-01
28 Caspar Ummelen Akzonobel37,5642019-03-06
29 Marcus Larsson Eko Blästring AB37,5712018-11-05
30 Oscar Larsson Borås Motorklubb37,6122018-10-29
31 Christian Chammas FMCK Borås37,6802019-05-30
32 Henrik Eriksson Volvo37,6842020-05-25
33 Pontus Carlbom Volvo PV37,6972018-11-13
34 Anders Johansson Powel Racing37,7312020-05-25
35 Patrik Magnusson Blårök Racing37,8072018-11-26
36 Mart Vaher Team Morfar37,8102019-10-16
37 Oliver Österberg Indek37,8132019-03-25
38 William Devletyan Aldardo37,8272019-06-15
39 Bojan Stankic Dragan37,8362019-02-25
40 Danny Andersson Team Danny37,8402019-05-01
41 Ture Adetoft Wallenstam Racing37,8482019-07-04
42 Jonathan Samuelsson Kawasaki37,8522020-05-25
43 Jacob Jonsson Monaco Racing37,8542019-06-28
44 Calle Jacobson Klarins Rör37,8672019-08-23
45 Karl-Johan Hurtig Askims IK37,8812018-11-18
46 Christoffer Pihl Borås MK37,8882018-10-29
47 Henrik Karlsson Snickar Carlsson37,8922018-12-07
48 Leif Danielsson Leda Utveckling37,8992019-06-19
49 Daniel Johansson #sakenvabjuden37,9092018-11-18
50 Bonnie Johansson Masterwork37,9112019-10-07
51 Robin Noborg Mercedes37,9212018-11-17
52 Anton Johansson FMCK37,9292019-05-30
53 Malcolm Lauritzen Mamma37,9462019-06-08
54 Johan Levin Varberg Gokart37,9472019-07-13
55 Magnus Ohlson Team 1337,9612018-12-07
56 William Moberg Pampers37,9642018-10-27
57 Emil Sahl Grolle37,9672019-02-09
58 Tomas Holström Sponsorlös37,9722019-08-23
59 Karl-Johan Hagelin AL Racing37,9852018-11-05
60 Björn Hall Rydboholmsgaraget37,9932018-11-05
61 Tobias Nylund Spårvägen37,9982018-12-30
62 Oskar Sporer #23238,0002018-12-07
63 Erik Bohlin Kakelproffsen38,0012018-10-30
64 Orvar Hurtig Karl Johan Racing38,0132018-11-18
65 Tomas Konsa Pro Nordic38,0132019-01-19
66 Oscar Litorell NTI Johanneberg38,0172020-05-31
67 Magnus Berglin KartingForFun38,0212019-08-31
68 Alex Carlson Werkfahrer38,0222019-08-04
69 Christopher Hagby Vitrolife38,0272019-02-25
70 Nikhil Baliga Marlboro38,0372019-08-09
71 Niklas Freiman Team Niklas38,0412018-11-05
72 Patrik Andersson SVB38,0712019-06-26
73 Jesper Olofsson Rydboholmsgaraget38,0732018-11-26
74 Hans Johannesson Hälsö38,0742019-02-28
75 Axel Danielsson Leda Utveckling38,0912019-06-19
76 Linus Björkman Pappa Betalar38,0932018-11-25
77 Markus Konsa Pro Nordic38,0982019-03-20
78 Lasse Larsson Larsson Racing38,1002019-01-16
79 Eskil Jonasson GKSS38,1092020-05-25
80 Hans Bäckström Volvo38,1212019-05-11
81 Oscar Österberg Kullavik38,1232019-04-06
82 Ola Gruvesäter POG Engineering38,1442018-11-11
83 Corrado Maddaleno TASI38,1592018-12-20
84 Spatten Karlsson Overweight Racing38,1602018-12-14
85 Michell Afram Holmens Mobilservice38,1632019-08-28
86 Jan-Erling Rydquist D538,1802019-01-23
87 Örjan Karlsson Hamek38,1842019-11-09
88 Lasse Wallerstedt Karin38,1852018-11-23
89 Mikael Pernheden IAC38,1862019-05-18
90 Imre Döme Pitlane.se38,1932019-06-09
91 Jari Jokela Aronssonsbil38,2002019-06-15
92 Dan Johansson Flying Fellows38,2012019-01-25
93 Robin Hansson Svensk Bilgaranti38,2062018-12-16
94 Tommy Gustavsson BAE38,2072019-10-15
95 Filip Johansson Master Work West38,2132020-05-18
96 Hampus Johansson Master Work West38,2212019-06-18
97 Tibor Torgyik Redbull raceing38,2302019-06-20
98 Olle Andersson OP Andersson38,2392019-03-06
99 Jörgen Kuhlin Bäcken HC38,2392020-05-31
100 Hiwa Gholamzadi Volvo PV38,2462020-05-29
101 Jonas Eriksson Huskvarna38,2492019-02-12
102 Oliver Hagwall Teklin38,2562019-08-03
103 Karim Omarain IAC38,2572019-06-28
104 Emil Callheim TEAM PAROY38,2682018-11-26
105 Edvin Hellsten Nova Racing38,2752018-12-16
106 Seb Petrillo Geely Design38,2772019-03-27
107 Mike Denny Cfs 1338,2812019-03-31
108 Ronnie Larsson Larsson Racing38,2902019-01-30
109 Fredrik Abrahamsson Chunk38,2942019-08-31
110 Patrik Lundgren Inwest Båtförvaring Orust38,3002020-01-11
111 Lukas Ahlgren FLP38,3042019-01-26
112 Dragan Colic DMD Svea Team38,3132019-02-06
113 Niklas Fritzne Sauber38,3262018-11-24
114 Rickard Rönnerhall West Speed Racing38,3272018-12-08
115 David Lundberg Assbeard38,3382018-12-16
116 Theodor Lyrhede Consili AB38,3442019-03-25
117 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
118 Damian Durka Miata Racing Team38,3452020-05-25
119 Chad Thomas chalmers formular student38,3472019-03-31
120 Jan Stolz Bosch Chassis38,3492019-05-22
121 Joachim Osbeck CEBT38,3512018-11-25
122 Magnus Petersson IAC38,3642019-05-18
123 Emil Wester Cramo38,3662018-11-15
124 Ivar Karlsson Mjölbypartiet38,3692018-12-26
125 Oskar Hellsten Cevt38,3692019-08-20
126 Christopher Ydrefalk Supa-Christopher38,3702019-06-29
127 Oscar Axen BräckeGymnasiet38,3732018-11-26
128 Oscar Lignell Enklare38,3842018-11-02
129 Marcus Murad Street Performance38,3892019-05-29
130 Michael Hermansson Volvo PV38,3932018-11-23
131 Hannes Edvinsson Polisen Göteborg38,3942019-06-16
132 Andreas Roos Audi Göteborg38,3962019-03-31
133 Dennis Sjöberg Trapp & Golvrenovering38,4042018-11-18
134 Sebastian Gerhardsson INOVYN38,4052018-11-15
135 Mathias Eisle Bilia Kungsbacka38,4052020-04-17
136 Joacim Kjellgren TKM Småmotor Sevice38,4122019-01-09
137 Simon Lindberg ICA Maxi38,4232020-05-26
138 Mikael Dahlin Team Blue Oyster Bar38,4282020-01-11
139 Pierre Sjölund SVB38,4302019-06-26
140 Mertkan Karakaya Osmans AB38,4352019-11-04
141 Henrik Svensson Serenity38,4402020-05-05
142 David Elsner Bosch Chassis38,4442019-09-11
143 August Westerdahl Persons Trä teknik38,4472018-11-16
144 Andreas Hagberg Alpklyftan38,4542018-12-30
145 Adam Brasar Team Brasar38,4542019-09-02
146 Joakim Westerdahl Allingsås Huspaket38,4582020-01-17
147 Carl Eriksson Hovås38,4582018-12-14
148 Richard Lundin #danielvarbjuden38,4652018-11-18
149 Adam Wickerts Cramo38,4672018-11-15
150 Zed Dahlander Relita38,4672019-08-03
151 Calle Schele EVECO38,4762019-09-06
152 Niklas Gustavsson Team 1338,4792018-12-07
153 Per-Åke Andersson SVB38,4792019-06-26
154 Claes Petersson Peterssons Racing38,4802019-01-23
155 Claes Landgren CEVT38,4812019-02-26
156 Vilhelm Nilsson Frölunda Hockey38,4882019-01-29
157 Alexander Bosson Pappa38,4902019-08-11
158 Johnny Öberg Ward Racing38,4942019-07-06
159 Pontus Ny Design Pontus Ny38,4972019-03-20
160 Torbjörn Svensson Cramo38,5012018-11-15
161 Mats Björkman Team 1338,5112018-11-25
162 Jonny Johansson NTT AB38,5112018-12-07
163 Daniel Bach Bilservice38,5142019-11-04
164 Henrik Petersson CEVT38,5152019-10-31
165 Lars Walerstedt Wärtsila38,5152019-07-19
166 Stefano Manini Geely Design38,5212019-03-27
167 Simon Billhult Nocco38,5212018-11-26
168 Peter Ny Metallbolaget38,5372018-11-14
169 Christoffer Lindblom CC Mark38,5472020-05-10
170 David Carlson Catrysh38,5492020-05-26
171 Jonas Rindhagen Wica Cold38,5502019-07-27
172 Martin Rapp Klimatservice38,5522019-11-04
173 Robin Hellström Nordic Center38,5572018-10-30
174 Marcus Anderson White38,5592018-11-21
175 Markel Jordansson IAC Group38,5632019-05-18
176 Tobias Stahl Strategy Engineers38,5652018-10-30
177 Christopher Frohm Slim Jim38,5692020-04-12
178 Nicklas Sörensen Nordlo38,5782019-07-13
179 Chris Marnoch Ventilationskontroll38,5802020-05-29
180 Axel Niklasson CEFT38,5822019-08-20
181 Otto Gulleberg Ingenting38,5842019-08-09
182 Peter Bergström GL Hiss38,5852019-08-31
183 Johannes Anderklint Viametrics38,5862019-11-21
184 Filip Mellander Preem Ullevi38,5872020-01-29
185 Erik Engström Mercedes38,5932019-06-28
186 Simon Westergren KBK38,5952019-02-24
187 Cam Wood Geely Design38,6002019-06-01
188 Hugo Bengtsson Walter Hansson El AB38,6032019-06-14
189 Cristian Eriksson Beard Life38,6042019-10-15
190 Semir Beglerovic Bergsjö IF38,6042019-01-05
191 Adam Riis Teklin38,6052019-08-03
192 Luc Questel Michelet38,6072019-01-21
193 Petter Elfving Transportex38,6122019-08-08
194 Fredrik Gustavsson Klet och Fet38,6172020-05-10
195 Mattias Kristersson Matkri38,6202019-06-06
196 Anton Hyllborn Gokarting38,6242019-06-14
197 Björn Andersson Volvo Penta38,6252019-01-25
198 Jacob Langer Conmore38,6282018-11-17
199 Jonatan Moberg LM Motorsport38,6302019-05-26
200 Vilhelm Nilsson Dennfood AB38,6322019-11-17
201 Albin Norell Rich Energy38,6322020-05-25
202 Niklas Larsen FöretagsEvent38,6332019-03-25
203 Tom Hartland Stonefish Software38,6362019-12-20
204 Peter Ovner MTG Racing38,6392018-11-14
205 Isam Mohammed GoKarting Majorna38,6402019-06-29
206 Niclas Olsson Elprokon38,6452019-06-28
207 Johan Höcks HOX Design Works38,6482019-07-24
208 Jack Kristensson ofab38,6492019-01-02
209 Anders Torell SKF38,6512018-11-25
210 Emil Green Desab38,6532019-01-26
211 Max Wallermark Svensk Krankörning38,6582019-08-23
212 Tobias Moberg LM Motorsport38,6592018-11-11
213 Ivan Mladenovic Canon38,6602018-11-17
214 William Rhedin Ferrari38,6602018-10-29
215 Alexander Thorell Alléskolan38,6692018-11-25
216 Andreas Sveistrup SEGWAY CENTER38,6702018-11-18
217 Melvin Islamovic Liverpool38,6732019-07-01
218 Martin Milde Beer Wars38,6782019-05-25
219 Elias Bäckström Volvo38,6792019-05-11
220 Ilmo Anttonen Castellum38,6802020-01-29
221 Marcus Christenson Niklas38,6822018-12-21
222 Pontus Hafstrand Volvo Penta38,6912019-01-25
223 Bengt Agård Särö38,6922019-02-24
224 Guillaume Joucla Mölnlycke Health Care38,6942019-03-26
225 Nemo Jörgensen Redbull38,6962019-01-19
226 Thomas Olsson MT Bilrekond38,7042018-12-27
227 Jocke Ekelund Ekelunds Service & Entr38,7102019-02-01
228 Viktor Johansson Oljefonden38,7132018-10-28
229 Jonathan Sahlberg Walter Hansson El AB38,7202019-06-14
230 Max Färestål Färestål38,7212020-05-23
231 Johan Berthag Shimadzu38,7272020-02-29
232 Christoffer Brorsson Brorsson AB38,7272019-03-09
233 Peter Björklund Elprokon38,7272019-06-28
234 Simon Ciekals Volvo Penta38,7302019-01-26
235 Nils Åberg KN Grupp38,7352018-10-29
236 Axel Hildebrand Lantmännen38,7352019-10-08
237 Petrus Hagby GTG38,7372019-07-25
238 Robin Ekström Ekströms38,7402019-07-13
239 Fredrik Westman Mölnlycke Health Care38,7422019-03-26
240 Georgios Koutzamanis Akademiska Hus38,7482019-01-30
241 Sebastian Rhodin Svensk Bilgaranti38,7482018-12-16
242 Olle Jonsson Monaco Olle38,7512019-07-01
243 Tommy Hillberg Donsö Engine and Shiprepair AB38,7532020-02-15
244 Lars Kellgren Kellgrens Måleri38,7552018-11-18
245 Martin Andersson Bohus KC38,7572019-05-03
246 Jon-asle Jansen Stavanger komune38,7592018-11-14
247 Fredrik Holst I3TEX38,7672019-03-31
248 Daniel Hoffrock Geely Design38,7682019-03-27
249 Johan Helde Transportex38,7712019-03-23
250 Robert Georgiev Robgeo38,7712019-06-06
251 Oliver Jansson Aldardo38,7712019-06-16
252 Osborn Andersson Säve SK38,7722019-01-03
253 Gustav Johansson GU38,7752018-10-28
254 Joachim Berg E-Verket38,7772020-03-07
255 Jerker Madås Penske38,7852019-09-23
256 Jonathan Bengtsson Kakelproffsen38,7882018-10-30
257 Hampus Karlsson Elprokon38,7882019-06-28
258 Victor Törblad IRG-Rörinspektion38,7902018-12-14
259 Ludvig Wennerholm Röss38,7962018-12-29
260 Rachid Rachid Rachid Trafiklärare38,7972018-11-18
261 Joakim Sjöstrand R-sys38,7972019-06-29
262 Brian Black Geely Design38,8062019-03-27
263 Dominique Grange Geely Design38,8062019-03-27
264 Liam Kucukkaplan MMA Center38,8092018-10-30
265 Fredrik Pettersson Svenska Mässan38,8102019-09-12
266 Malcom Andersson XERVON38,8122019-08-03
267 Felix Bengtsson Walter Hansson El AB38,8122019-06-14
268 Tobias Arvidsson Arvidsson VVS & Bygg38,8122019-05-25
269 Stefan Lucev Volvo Penta38,8122019-01-25
270 David Law Volvo38,8162019-10-11
271 Mathias Jillnefelt Elprokon38,8252019-06-28
272 Robert Larsson Kaffekompaniet38,8262019-06-14
273 Anton Albinsson Volvo Cars38,8272019-05-24
274 Tony Joselid Team Magton38,8332019-08-06
275 Jocke Danielsson FH Montars38,8352019-07-03
276 Robin Svedberg Tintin38,8372019-10-26
277 Andreas Karlsson Toyota LS38,8392018-11-22
278 Edin Behram Velez Mostar38,8482019-05-08
279 Robin Andersson Volvo38,8492019-01-25
280 Kimmy Bodin Securitas38,8502019-03-07
281 Daniel Baoi DTN Gruop AB38,8522018-11-17
282 Victor Hansson Amina38,8562019-05-21
283 Olle Ekman Roxx38,8562019-02-23
284 Sebastian Madini bishop arms38,8572019-03-24
285 Carl-Johan Eriksson Adidas38,8602019-07-02
286 Joakim Zetterström JZ Racing38,8612019-08-07
287 Matte El-Hamawi Bersjö IF38,8622019-01-05
288 Daniel Blidkvist LBC Borås38,8622018-12-29
289 Dragan Kostic BMW38,8632018-11-17
290 Jonas Bergkvist Twin-skull MC38,8632019-01-26
291 Harald Stadler SG Stern38,8642019-06-25
292 Jonas Sandström Elforum38,8652019-07-25
293 Stanley Gunnesson Gothia Bilservice38,8652019-03-06
294 Jimmy Wallin KWA IsoleringsTeknik38,8672019-05-24
295 Ulrik Hjalber Ahlsell38,8692018-12-07
296 Michel Rivalain SARL KERVARREC38,8702019-01-21
297 Erik Oscarson Alan Anderssons plåt38,8782019-06-25
298 Tobias Karlsson MAN38,8792018-11-15
299 Robin Axelsson Bike Trollhättan38,8792018-11-01
300 Felix Bäck Bäck Installation38,8792019-08-17
301 Petter Svensson Westman El38,8822019-05-03
302 Henrik Lindahl SNC-LAVALIN38,8842019-05-06
303 Christer Bergholtz Gycom38,8852019-01-29
304 Pawel Chelmecki Pc Husbyggen38,8852018-11-17
305 Benjamin Bogers Emc Motoculture / Aspen38,8932020-01-13
306 Kevin Batti Duva38,8952019-06-28
307 Viktor Janstrand Askims IK38,8962018-11-04
308 Christoffer Christiansen Volvo Cars38,8962019-11-27
309 Ivan Begic GBG38,8972019-02-25
310 Bosse Friman Familjebilar AB38,9022019-03-06
311 Claus Jörgensen Lynx38,9052019-01-19
312 Fredrik Delborn Gokart Arena38,9112018-10-29
313 Calle Wallerstedt Pappa betalar38,9132019-07-19
314 Rasmus Hansson Walter Hansson El AB38,9132019-06-14
315 Glenn Hauptmann Tubus system international38,9142019-03-28
316 Ulf König Strategy Engineers38,9152018-10-30
317 Love Sjöholm Honda Mc Center GBG38,9152019-07-30
318 Samuel Björk Consat38,9162019-05-17
319 Oscar Edvinsson Pappa AB38,9172019-07-24
320 Alexander Enarsson Everton38,9192020-04-13
321 Martin Olsson Mechanum38,9202019-10-05
322 Arnar Bödvarsson Stjarnan38,9222019-07-20
323 Tobias Andersson Svenljunga Plåtslageri38,9232018-11-16
324 Sven-Erik Sandström Dinbil38,9242019-07-25
325 Pelle Collins ICA Kvantum Munkebäck38,9302019-07-01
326 Marcus Frogemar IAC Group38,9312019-05-18
327 Robin Johansson Maersk38,9312018-11-24
328 Philip Flodin Torsk DeLuxe38,9322018-12-26
329 Jakob Ahlgren Fetesberg38,9362020-01-25
330 Artur Kuzminski Werksta38,9382020-03-11
331 Gustaf Schiller Malevik38,9382019-05-26
332 Ulf König Strategy Engineers38,9392019-03-12
333 Raza Uddin Volvo Group38,9392019-02-07
334 Isak Lind Eurobag AB38,9392020-01-11
335 Mattias Gunnarsson Elringkilnger38,9412019-06-27
336 Fredrik Sernemo Limmet Speedfactory38,9432018-10-27
337 Fabian van den Beld Express IL38,9442019-07-03
338 Martin Eliasson Emma Racing38,9462019-01-31
339 Oscar Dahlberg Skandia38,9482019-06-27
340 Robban Rubio Celander38,9502019-03-31
341 Johan Ståheim CS Maskin38,9522019-01-11
342 Markus Gustafsson EVECO38,9532019-09-06
343 Victor Wareborn Agreat38,9542019-09-12
344 Dominic Cote-Vaillancourt Team Canada38,9562019-12-18
345 Niclas Lindgren Consat38,9562019-05-17
346 Pierre Willhelmsson Borås38,9562018-11-26
347 Sebastian Brorsson Brorsson AB38,9562019-03-09
348 Kevin Maldonado Coca Cola38,9572018-10-30
349 Jenz Östin Limmet.se38,9582018-10-27
350 Johan Samson CEVT38,9582019-11-27
351 Peter Carvall Volvo Power Train38,9582020-02-22
352 Bengt Ohlsson Skanska Borås38,9602019-05-17
353 Carl Palsson Mercedes (Hamilton:)38,9612019-01-20
354 Niklas Sundblad Team Sund38,9632019-09-02
355 Dariusz Pajor Pc Husbyggen38,9652018-11-17
356 Felix Sperber Strategy Engineers38,9722019-03-12
357 Mikael Westman Westman EL38,9752019-05-03
358 Claes Haglund Kvaser AB38,9752019-12-17
359 Kasper Bröns KB Productions38,9772019-01-26
360 Rasmus Hjalber Velox38,9782018-12-07
361 Bilal Suleiman The King38,9812019-03-30
362 Stephan Ögren Göteborgs Energi38,9832018-11-14
363 Max Hammarén Volvo Penta38,9862019-07-17
364 Marcus Mattsson Lunds Universitet38,9902019-08-02
365 Anton Karlsson Aston Martin38,9912018-12-29
366 Hans Nyberg TK-Tech38,9942019-05-02
367 Patrik Zetterlund PG Export AB38,9942019-07-08
368 Rasmus Magnusson Försvarsmakten38,9942019-10-07
369 Andreas Pettersson Cowe38,9972019-02-02
370 Henrik Sjöstrand Askim38,9982019-07-08
371 Ola Sunvall Volvo Penta38,9992019-01-25
372 Emil Larsson Volvo Penta38,9992019-01-25
373 Adam Olsen Olsen bil39,9942019-08-07
374 Martin Litorell Volvo39,9992020-03-08

Öppettider

Måndag - Fredag 12 - 20
Lördag 11 - 20
Söndag 11 - 17